Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-33/2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 6С-40/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 шілдеде № 7281 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-33/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7013 тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 4250609,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 459024,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 14444,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 32625,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 3744516,2 мың теңге;
2) шығындар – 4290369,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 1346,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 3788,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2442,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -41105,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 41105,9 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін Жарқайың ауданы Державин қаласы бюджетіне 24458,0 мың теңге сомасында бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
атқарушы
А.ПугачҰв
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімдігі
Жарқайың аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
17 шілдедегі № 6С-40/2
шешіміне 1 қосымша
Жарқайың аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
24 желтоқсандағы № 6С-33/2
шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I.Кірістер

О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 6С-33/2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17 июля 2019 года № 6С-40/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 июля 2019 года № 7281
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 6С-33/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7013, опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республике Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4250609,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 459024,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 14444,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 32625,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3744516,2 тысячи тенге;
2) затраты - 4290369,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 1346,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 3788,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2442,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -41105,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 41105,9 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет города Державинск Жаркаинского района в сумме 24458,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата,
исполняющий обязанности
секретаря районного
маслихата
А.ПугачҰв
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаркаинского района
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 17 июля
2019 года № 6С-40/2
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С-33/2
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I.Доходы

17808,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17808,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
97599,4
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
97599,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
172351,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
167801,5
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4550,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35862,3
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32955,7
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
506,6
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1600,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
300,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
29591,1
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29591,1
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
7611,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7156,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
455,0
02
Қорғаныс
5729,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5729,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4276,4
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1300,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
153,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық- атқару қызметі
1078,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1078,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1078,0
04
Бiлiм беру

17808,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
17808,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
97599,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
97599,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
172351,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
167801,5
022
Капитальные расходы государственного органа
4550,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35862,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
32955,7
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
506,6
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500,0
015
Капитальные расходы государственного органа
1600,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
300,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
29591,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
29591,1
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
7611,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
7156,0
003
Капитальные расходы государственного органа
455,0
02
Оборона
5729,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5729,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4276,4
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1300,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
153,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1078,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1078,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1078,0
04
Образование

2105924,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2058644,3
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19008,6
003
Жалпы білім беру
1599583,7
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
15516,0
006
Балаларға қосымша білім беру
47597,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
257108,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
9369,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
384,0
023
Әдістемелік жұмыс
22069,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
60696,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
27313,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
47280,1
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
47280,1
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
236696,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
234716,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25804,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
44285,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
94061,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
170,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17478,2
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
830,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
328,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1239,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
2718,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
20559,9
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
2792,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

2105924,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
2058644,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19008,6
003
Общеобразовательное обучение
1599583,7
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
15516,0
006
Дополнительное образование для детей
47597,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
257108,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9369,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
384,0
023
Методическая работа
22069,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
60696,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
27313,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
47280,1
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
47280,1
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
236696,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
234716,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25804,7
002
Программа занятости
44285,0
005
Государственная адресная социальная помощь
94061,0
006
Оказание жилищной помощи
170,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17478,2
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
830,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
328,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1239,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2718,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
20559,9
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2792,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

2703,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
7388,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
103519,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2669,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
2669,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
32869,3
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26919,3
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5950,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15406,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14136,0
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
237,0
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1033,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
52574,8
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14260,8
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
880,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1300,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1180,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2000,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
25954,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
7000,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25784,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10447,9
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10447,9
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
15336,1
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7686,0
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7650,1
12
Көлiк және коммуникация
41700,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3000,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

2703,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
7388,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
103519,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2669,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2669,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
32869,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
26919,3
006
Капитальные расходы государственного органа
5950,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15406,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14136,0
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
237,0
004
Организация работ по зонированию земель
1033,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
52574,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14260,8
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
880,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1300,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1180,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2000,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
25954,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
7000,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25784,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10447,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
10447,9
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
15336,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
7686,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
7650,1
12
Транспорт и коммуникации
41700,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3000,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах

3000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
38700,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
35200,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
3500,0
13
Басқалар
25616,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8032,0
040
Өңірлерді дамытутың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
8032,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
17422,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
5000,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
9921,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1236,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1265,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
162,0
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
162,0
14
Борышқа қызмет көрсету
213,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
213,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
213,0
15
Трансферттер
165706,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
165706,3
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
725,3
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
103529,0
038
Субвенциялар
24458,0
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
36994,0
III. Таза бюджеттiк кредиттеу
1346,0
Бюджеттік кредиттер
3788,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3788,0

3000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
38700,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
35200,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
3500,0
13
Прочие
25616,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8032,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
8032,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
17422,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
5000,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
9921,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1236,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1265,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
162,0
006
Поддержка предпринимательской деятельности
162,0
14
Обслуживание долга
213,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
213,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
213,0
15
Трансферты
165706,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
165706,3
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
725,3
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
103529,0
038
Субвенции
24458,0
051
Трансферты органам местного самоуправления
36994,0
III. Чистое бюджетное кредитование
1346,0
Бюджетные кредиты
3788,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3788,0

799081,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
457811,1
оның iшiнде:
Жарқайың ауданының экономика және қаржы бөлімі
1900,0
бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
1900,0
Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24378,2
қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
12305,0
мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс аясында арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
7000,0
көпбалалы отбасыларға табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын қиын өмірлік жағдай туындаған кезде бір жолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
1742,3
көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардың балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
1472,9
еңбек нарығын дамытуға
1050,0
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
808,0
Аудандық бiлiм бөлімі
17719,0
мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізу
4716,0
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
5423,0
мектептерде ІТ-сыныптарын ашуға
3638,0
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
2892,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" Бағдарламасын енгізуге
1050,0
Аудандық ветеринария бөлімі
32954,0
эпизотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
25954,0
бруцелезбен ауыратын санитариялық
союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
7000,0
Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

799081,8
Целевые текущие трансферты
457811,1
в том числе:
Отдел экономики и финансов Жаркаинского района
1900,0
на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
1900,0
Отдел занятости и социальных программ района
24378,2
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
12305,0
на оказание специальных социальных услуг в рамках государственного заказа
7000,0
на оказание единовременной социальной помощи многодетным семьям по заявлению при наступлении трудной жизненной ситуации, доход которых не превышает величину прожиточного минимума
1742,3
на обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
1472,9
на развитие рынка труда
1050,0
на выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
808,0
Отдел образования района
17719,0
на приобретение и доставку учебников для школ
4716,0
на обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
5423,0
на открытие ІТ- классов в школах
3638,0
на обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
2892,0
на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1050,0
Отдел ветеринарии района
32954,0
на проведение противоэпизоотических мероприятий
25954,0
на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
7000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района