2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-47/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 7628 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 4 274 165,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 730066,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 11773,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 37539,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 3 494 786,0 мың теңге;
2) шығындар - 4 893 494,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 782,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 3808,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 3025,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 68462,3 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 68462,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -688574,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 688574,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 20.12.2020 № 6С-65/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін Державин қаласы, ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттеріне 204556,0 мың теңге сомасында бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Державин қаласына
18136,0 мың теңге;
Уәлихан ауылдық округіне
13763,0 мың теңге;
Костычево ауылдық округіне
12738,0 мың теңге;
Нахимов ауылдық округіне
11291,0 мың теңге;
Отрадный ауылдық округіне
12387,0 мың теңге;
Жаңадала ауылдық округіне
20492,0 мың теңге;
Бірсуат ауылына
10234,0 мың теңге;
Гастелло ауылына
10901,0 мың теңге;
Далабай ауылына
10089,0 мың теңге;
Құмсуат ауылына
9946,0 мың теңге;
Львов ауылына
10555,0 мың теңге;
Пригород ауылына
12015,0 мың теңге;
Пятигор ауылына
12180,0 мың теңге;
Тасөткел ауылына
11216,0 мың теңге;
Тассуат ауылына
9120,0 мың теңге;
Үшқарасу ауылына
8858,0 мың теңге;
Шойындыкөл ауылына
10635,0 мың теңге.
3. 2020 жылға арналған ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттерінің шығыстар құрамында бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге төменгі тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 5600,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Уәлихан ауылдық округіне
350,0 мың теңге;
Костычево ауылдық округіне
350,0 мың теңге;
Нахимов ауылдық округіне
350,0 мың теңге;
Отрадный ауылдық округіне
350,0 мың теңге;
Жаңадала ауылдық округіне
350,0 мың теңге;
Бірсуат ауылына
350,0 мың теңге;
Гастелло ауылына
350,0 мың теңге;
Далабай ауылына
350,0 мың теңге;
Құмсуат ауылына
350,0 мың теңге;
Львов ауылына
350,0 мың теңге;
Пригород ауылына
350,0 мың теңге;
Пятигор ауылына
350,0 мың теңге;
Тасөткел ауылына
350,0 мың теңге;
Тассуат ауылына
350,0 мың теңге;
Үшқарасу ауылына
350,0 мың теңге;
Шойындыкөл ауылына
350,0 мың теңге.

О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № 6С-47/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 января 2020 года № 7628.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 4 274 165,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 730066,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 11773,6 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 37539,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3 494 786,0 тысяч тенге;
2) затраты - 4 893 494,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 782,7 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 3808,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 3025,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 68462,3 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 68462,3 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -688574,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 688574,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2020 № 6С-65/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города Державинск, сельских округов и сел в сумме 204556,0 тысяч тенге, в том числе:
городу Державинск
18136,0 тысяч тенге;
Валихановскому сельскому округу
13763,0 тысячи тенге;
Костычевскому сельскому округу
12738,0 тысяч тенге;
Нахимовскому сельскому округу
11291,0 тысяча тенге;
Отрадному сельскому округу
12387,0 тысяч тенге;
Жанадалинскому сельскому округу
20492,0 тысячи тенге;
селу Бирсуат
10234,0 тысячи тенге;
селу Гастелло
10901,0 тысяча тенге;
селу Далабай
10089,0 тысяч тенге;
селу Кумсуат
9946,0 тысяч тенге;
селу Львовское
10555,0 тысяч тенге;
селу Пригородное
12015,0 тысяч тенге;
селу Пятигорское
12180,0 тысяч тенге;
селу Тасоткель
11216,0 тысяч тенге;
селу Тассуат
9120,0 тысяч тенге;
селу Ушкарасу
8858,0 тысяч тенге;
селу Шойындыколь
10635,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в составе расходов бюджетов сельских округов и сел на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 5600,0 тысяч тенге, в том числе:
Валихановскому сельскому округу
350,0 тысяч тенге;
Костычевскому сельскому округу
350,0 тысяч тенге
Нахимовскому сельскому округу
350,0 тысяч тенге
Отрадному сельскому округу
350,0 тысяч тенге
Жанадалинскому сельскому округу
350,0 тысяч тенге
селу Бирсуат
350,0 тысяч тенге
селу Гастелло
350,0 тысяч тенге
селу Далабай
350,0 тысяч тенге
селу Кумсуат
350,0 тысяч тенге
селу Львовское
350,0 тысяч тенге
селу Пригородное
350,0 тысяч тенге
селу Пятигорское
350,0 тысяч тенге
селу Тасоткель
350,0 тысяч тенге
селу Тассуат
350,0 тысяч тенге
селу Ушкарасу
350,0 тысяч тенге
селу Шойындыколь
350,0 тысяч тенге.

4. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстар құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген нысаналы трансферттердің сомасын бөлу Жарқайың ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
5. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстар құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген нысаналы трансферттердің сомасын бөлу Жарқайың ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
6. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджетке бюджеттік кредиттерді өтеу 2587,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
7. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 7380,9 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 09.11.2020 № 6С-61/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
А.Жунусов
Жарқайың аудандық
мәслихатының хатшысы
У.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімдігі
Жарқайың аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-47/2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет

4. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2020 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата Жаркаинского района.
5. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата Жаркаинского района.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 2587,0 тысяч тенге.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 7380,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 09.11.2020 № 6С-61/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 6.
9. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Жаркаинского районного
маслихата
А.Жунусов
Секретарь Жаркаинского
районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаркаинского района
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-47/2
Районный бюджет на 2020 год

142750,9
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
116476,7
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15873,1
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10401,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
42438,7
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35839,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
532,7
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
467,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5600,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
67768,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28554,2
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
39213,8
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
36012,1
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36012,1
02
Қорғаныс
9797,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9797,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5010,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3257,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1530,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1340,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1340,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1340,0
04
Бiлiм беру
3090770,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3031816,3
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18959,6
003
Жалпы білім беру
1936934,6
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу

142750,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
116476,7
003
Капитальные расходы государственного органа
15873,1
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10401,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
42438,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
35839,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
532,7
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
467,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5600,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
67768,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
28554,2
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
39213,8
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
36012,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
36012,1
02
Оборона
9797,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9797,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5010,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3257,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1530,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1340,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1340,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1340,0
04
Образование
3090770,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
3031816,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18959,6
003
Общеобразовательное обучение
1936934,6
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

2000,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
100,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
199029,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
3300,0
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
143729,0
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
2000,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
50000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
218647,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
150907,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7879,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
83591,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
45334,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
9259,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4844,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
47851,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13749,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
27000,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7102,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
19889,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8681,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3788,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
7420,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
43733,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1975,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
1975,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
23856,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23856,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15694,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2000,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
100,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
199029,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3300,0
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
143729,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2000,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
50000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
218647,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
150907,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
7879,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
83591,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
45334,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
9259,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4844,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
47851,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
13749,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
27000,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7102,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
19889,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
8681,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3788,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
7420,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
43733,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1975,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
1975,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
23856,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
23856,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15694,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 20.12.2020 № 6С-65/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
Барлығы
455380,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
451572,6
оның iшiнде:
Ауданның бiлiм бөлімі
326575,0
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
28519,0
орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
20472,0
мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
190977,0
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
86607,0
Ауданның дене шынықтыру және спорт бөлімі
3602,0
дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбекақысын ұлғайтуға
3602,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
85393,2
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
33560,2
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
16545,0
еңбек нарығын дамытуға
31623,0
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
357,0
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
2221,0
техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
1087,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
22980,0
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
22980,0
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
13022,4
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
13022,4
Бюджеттік несиелер
3808,0
оның iшiнде:
Аудандық экономика және қаржы бөлімі
3808,0
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
3808,0
Жарқайың аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-47/2 шешіміне
5 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 20.12.2020 № 6С-65/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
Барлығы
700596,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
403995,6
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
5600,0
бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
5600,0
Ауданның бiлiм бөлімі

Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2020 № 6С-65/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма тысяч тенге
Всего
455380,6
Целевые текущие трансферты
451572,6
в том числе:
Отдел образования района
326575,0
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
28519,0
на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
20472,0
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
190977,0
за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
86607,0
Отдел физической культуры и спорта района
3602,0
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта
3602,0
Отдел занятости и социальных программ района
85393,2
на выплату государственной адресной социальной помощи
33560,2
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
16545,0
на развитие рынка труда
31623,0
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
357,0
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
2221,0
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1087,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
22980,0
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
22980,0
Отдел культуры и развития языков района
13022,4
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
13022,4
Бюджетные кредиты
3808,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
3808,0
для реализации мер социальной поддержки специалистов
3808,0
Приложение 5 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-47/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2020 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2020 № 6С-65/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма тысяч тенге
Всего
700596,4
Целевые текущие трансферты
403995,6
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
5600,0
на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
5600,0
Отдел образования района

284147,7
мектептерде ІТ-сыныптарын ашуға
5700,0
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
999,8
1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
1938,9
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
1031,5
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру және кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
1190,0
мектептерге компьютерлерді сатып алуға
12600,0
ресурстық орталықтарды жарақтандыруға
935,3
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
2895,4
жаңартылған білім беру мазмұн жағдайында бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
196290,0
мектеп педагог-психологтарына лауазымдық жалақысы мөлшерін ұлғайтуға
3187,0
жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
700,0
магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
1720,0
жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
470,0
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
3405,0
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру қызметкерлеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
2653,0
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
1330,0
робототехника кабинеттерді сатып алуға
3696,0
бiлiм беру объектілері үшін блокты-модульдік қазандық сатып алуға
30340,8
білім беру объектілері үшін мектеп автобустарын сатып алуға
13065,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24520,0
еңбек нарығын дамытуға
2778,0
қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
3950,0
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
7467,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
1950,0
мемлекеттік тапсырыс аясында арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
7000,0
көпбалалы аналар мен көпбалалы отбасылардан шыққан балалардың жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
375,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмекті төлеуге
1000,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
89727,9
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға

284147,7
на открытие ІТ-классов в школах
5700,0
на обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
999,8
на обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
1938,9
на обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
1031,5
на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1190,0
на приобретение компьютеров для школ
12600,0
на оснащение ресурсных центров
935,3
на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
2895,4
на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
196290,0
на увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
3187,0
на доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
700,0
на доплату учителям со степенью магистра
1720,0
на доплаты учителям за наставничество молодым учителям
470,0
на увеличение доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования
3405,0
на увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
2653,0
на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций среднего образования
1330,0
на приобретение кабинетов робототехники
3696,0
на приобретение блочно-модульных котельных для объектов образования
30340,8
на приобретение школьных автобусов для объектов образования
13065,0
Отдел занятости и социальных программ района
24520,0
на развитие рынка труда
2778,0
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
3950,0
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
7467,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
1950,0
на оказание социальных услуг в рамках государственного заказа
7000,0
на обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
375,0
На выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
1000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог и жилищной инспекции района
89727,9
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям

20000,0
Жарқайың ауданы Державин қаласының тазарту құрылыстарымен канализациялық желілердің қызмет етуі
69727,9
Нысаналы даму трансферттерi
296 600,8
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
263138,5
Державин қаласының Молодежный шағын ауданындағы 60 пәтерлі тұрғын үйді (7 позиция) реконструкциялау
230040,0
Державин қаласының Молодежный шағын ауданындағы 60 пәтерлік тұрғын үйге (7 позиция) инженерлік жүйесін салу және абаттандыру

20000,0
Функционирование канализационных сетей с очистными сооружениями города Державинск Жаркаинского района
69727,9
Целевые трансферты на развитие
296 600,8
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
263 138,5
на реконструкцию 60-ти квартирного жилого дома (позиция 7) в микрорайоне Молодежный города Державинск
230040,0
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 60-ти квартирному жилому дому (позиция 7) в микрорайоне "Молодежный" города Державинск

33 098,5
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
33462,3
"Коммунсервис" ШЖҚ МКК жарғылық капиталын ұлғайтуға
33462,3
Жарқайың аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-47/2 шешіміне
6 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру

33 098,5
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
33462,3
Увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ "Коммунсервис"
33462,3
Приложение 6 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-47/2
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение