2020-2022 жылдарға арналған Жарқайың ауданының Державин қаласы, ауылдық округтері мен ауылдарының бюджеттері туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-48/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қаңтарда № 7647 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Державин қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 92285,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 34334,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 57951,8 мың теңге;
2) шығындар - 106861,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -14576,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 14576,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 6С-62/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-1. 2020 жылға арналған Державин қаласы бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер 39815,8 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 27.03.2020 № -6С-51/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 6С-62/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020-2022 жылдарға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 22129,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2640,5 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 5376,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 14113,0 мың теңге;
2) шығындар - 22129,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 6С-62/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-1. 2020 жылға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджетінде 5376,0 мың теңге сомасында жергілікті басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотынан қаражат қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғандығы ескерілсін.

О бюджетах города Державинск, сельских округов и сел Жаркаинского района на 2020-2022 годы
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2019 года № 6С-48/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 января 2020 года № 7647.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Державинск на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 92285,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 34334,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 57951,8 тысяча тенге;
2) затраты - 106861,8 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -14576,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 14576,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2020 № 6С-62/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
1-1. Учесть, что в объеме бюджета города Державинск на 2020 год предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 39815,8 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2020 № 6С-51/3 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2020 № 6С-62/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Валихановского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 22129,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2640,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 5376,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 14113,0 тысяч тенге;
2) затраты - 22129,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2020 № 6С-62/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
2-1. Учесть, что в бюджете Валихановского сельского округа на 2020 год в установленном законодательством порядке использованы остатки бюджетных средств с контрольного счета наличности местного самоуправления в сумме 5376,0 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 27.03.2020 № -6С-51/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020-2022 жылдарға арналған Костычево ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 18841,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1979,8 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 3420,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 13442,0 мың теңге;
2) шығындар -18841,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Костычево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 12738,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Костычево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 704,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 6С-62/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-1. 2020 жылға арналған Костычево ауылдық округінің бюджетінде 3420,0 мың теңге сомасында жергілікті басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотынан қаражат қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғандығы ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 27.03.2020 № -6С-51/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2020-2022 жылдарға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 13176,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 980,6 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 196,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 12000,0 мың теңге;
2) шығындар - 13176,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 11291,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 709,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 6С-62/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2020 № 6С-51/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Костычевского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 18841,8 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1979,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 3420,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 13442,0 тысячи тенге;
2) затраты - 18841,8 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете Костычевского сельского округа на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 12738,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Костычевского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 704,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2020 № 6С-62/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
3-1. Учесть, что в бюджете Костычевского сельского округа на 2020 год в установленном законодательством порядке использованы остатки бюджетных средств с контрольного счета наличности местного самоуправления в сумме 3420,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2020 № 6С-51/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Утвердить бюджет Нахимовского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 13176,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 980,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 196,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 12000,0 тысяч тенге;
2) затраты - 13176,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете Нахимовского сельского округа на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 11291,0 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете Нахимовского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 709,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2020 № 6С-62/2 (вводится в действие с 01.01.2020).

4-1. 2020 жылға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджетінде 196,0 мың теңге сомасында жергілікті басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотынан қаражат қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғандығы ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 27.03.2020 № -6С-51/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2020-2022 жылдарға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 15221,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1101,5 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 1005,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 13115,0 мың теңге;
2) шығындар - 15221,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 12387,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 728,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 6С-62/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5-1. 2020 жылға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджетінде 1005,0 мың теңге сомасында жергілікті басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотынан қаражат қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғандығы ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 27.03.2020 № -6С-51/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2020-2022 жылдарға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 25340,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2150,1 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 1271,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 21919,0 мың теңге;
2) шығындар - 25340,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 20492,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

4-1. Учесть, что в бюджете Нахимовского сельского округа на 2020 год в установленном законодательством порядке использованы остатки бюджетных средств с контрольного счета наличности местного самоуправления в сумме 196,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2020 № 6С-51/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет Отрадного сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 15221,5 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1101,5 тысяча тенге;
неналоговые поступления - 1005,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 13115,0 тысяч тенге;
2) затраты - 15221,5 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете Отрадного сельского округа на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 12387,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Отрадного сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 728,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2020 № 6С-62/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
5-1. Учесть, что в бюджете Отрадного сельского округа на 2020 год в установленном законодательством порядке использованы остатки бюджетных средств с контрольного счета наличности местного самоуправления в сумме 1005,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2020 № 6С-51/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Утвердить бюджет Жанадалинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 25340,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2150,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1271,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов - 21919,0 тысяч тенге;
2) затраты - 25340,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете Жанадалинского сельского округа на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 20492,0 тысячи тенге.

2020 жылға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1427,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 6С-62/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-1. 2020 жылға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджетінде 1271,0 мың теңге сомасында жергілікті басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотынан қаражат қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғандығы ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 27.03.2020 № -6С-51/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2020-2022 жылдарға арналған Бірсуат ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 14075,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1493,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 1703,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 10879,0 мың теңге;
2) шығындар - 14075,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Бірсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10234,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Бірсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 645,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 6С-62/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7-1. 2020 жылға арналған Бірсуат ауылының бюджетінде 1703,0 мың теңге сомасында жергілікті басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотынан қаражат қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғандығы ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 27.03.2020 № -6С-51/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2020-2022 жылдарға арналған Гастелло ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 15361,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1319,2 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 1342,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 12700,1 мың теңге;
2) шығындар - 15361,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;

Учесть, что в бюджете Жанадалинского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 1427,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2020 № 6С-62/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
6-1. Учесть, что в бюджете Жанадалинского сельского округа на 2020 год в установленном законодательством порядке использованы остатки бюджетных средств с контрольного счета наличности местного самоуправления в сумме 1271,0 тысяча тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2020 № 6С-51/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Утвердить бюджет села Бирсуат на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 14075,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1493,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 1703,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 10879,0 тысяч тенге;
2) затраты - 14075,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Бирсуат на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10234,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Бирсуат на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 645,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2020 № 6С-62/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
7-1. Учесть, что в бюджете села Бирсуат на 2020 год в установленном законодательством порядке использованы остатки бюджетных средств с контрольного счета наличности местного самоуправления в сумме 1703,0 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2020 № 6С-51/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Утвердить бюджет села Гастелло на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 15361,3 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1319,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1342,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 12700,1 тысяч тенге;
2) затраты - 15361,3 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Гастелло ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10901,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Гастелло ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1799,1 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 6С-62/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8-1. 2020 жылға арналған Гастелло ауылының бюджетінде 1342,0 мың теңге сомасында жергілікті басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотынан қаражат қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғандығы ескерілсін.";
Ескерту. Шешім 8-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 27.03.2020 № -6С-51/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2020-2022 жылдарға арналған Далабай ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 11611,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 381,4 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 558,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 10672,0 мың теңге;
2) шығындар - 11611,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Далабай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10089,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Далабай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 583,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 6С-62/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9-1. 2020 жылға арналған Далабай ауылының бюджетінде 558,0 мың теңге сомасында жергілікті басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотынан қаражат қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғандығы ескерілсін.
Ескерту. Шешім 9-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 27.03.2020 № -6С-51/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2020-2022 жылдарға арналған Құмсуат ауылының бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 11976,2 мың теңге, оның ішінде:

4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Гастелло на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10901,0 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете села Гастелло на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 1799,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2020 № 6С-62/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
8-1. Учесть, что в бюджете села Гастелло на 2020 год в установленном законодательством порядке использованы остатки бюджетных средств с контрольного счета наличности местного самоуправления в сумме 1342,0 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2020 № 6С-51/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Утвердить бюджет села Далабай на 2020-2022 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 11611,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 381,4 тысяча тенге;
неналоговые поступления - 558,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 10672,0 тысячи тенге;
2) затраты - 11611,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Далабай на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10089,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Далабай на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 583,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2020 № 6С-62/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
9-1. Учесть, что в бюджете села Далабай на 2020 год в установленном законодательством порядке использованы остатки бюджетных средств с контрольного счета наличности местного самоуправления в сумме 558,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2020 № 6С-51/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Утвердить бюджет села Кумсуат на 2020-2022 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 11976,2 тысяч тенге, в том числе:

салықтық түсімдер - 1002,2 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 450,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 10524,0 мың теңге;
2) шығындар - 11976,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Құмсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 9946,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Құмсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 578,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 6С-62/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10-1. 2020 жылға арналған Құмсуат ауылының бюджетінде 450,0 мың теңге сомасында жергілікті басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотынан қаражат қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғандығы ескерілсін.
Ескерту. Шешім 10-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 27.03.2020 № -6С-51/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2020-2022 жылдарға арналған Львов ауылының бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 12544,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 575,2 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 735,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 11234,0 мың теңге;
2) шығындар - 12544,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Львов ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10555,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Львов ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 679,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 6С-62/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11-1. 2020 жылға арналған Львов ауылының бюджетінде 735,0 мың теңге сомасында жергілікті басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотынан қаражат қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғандығы ескерілсін.
Ескерту. Шешім 11-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 27.03.2020 № -6С-51/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

налоговые поступления - 1002,2 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 450,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 10524,0 тысячи тенге;
2) затраты - 11976,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Кумсуат на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 9946,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Кумсуат на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 578,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 – в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2020 № 6С-62/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
10-1. Учесть, что в бюджете села Кумсуат на 2020 год в установленном законодательством порядке использованы остатки бюджетных средств с контрольного счета наличности местного самоуправления в сумме 450,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2020 № 6С-51/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Утвердить бюджет села Львовское на 2020-2022 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 12544,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 575,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 735,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 11234,0 тысячи тенге;
2) затраты - 12544,2 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Львовское на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10555,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Львовское на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 679,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2020 № 6С-62/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
11-1. Учесть, что в бюджете села Львовское на 2020 год в установленном законодательством порядке использованы остатки бюджетных средств с контрольного счета наличности местного самоуправления в сумме 735,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2020 № 6С-51/3 (вводится в действие с 01.01.2020).

12. 2020-2022 жылдарға арналған Пригород ауылының бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 15551,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 848,6 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 1358,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 13345,1 мың теңге;
2) шығындар - 15551,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Пригород ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 12015,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Пригород ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1330,1 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 6С-62/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12-1. 2020 жылға арналған Пригород ауылының бюджетінде 1358,0 мың теңге сомасында жергілікті басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотынан қаражат қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғандығы ескерілсін.
Ескерту. Шешім 12-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 27.03.2020 № -6С-51/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2020-2022 жылдарға арналған Пятигор ауылының бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 18491,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1304,9 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 3657,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 13530,0 мың теңге;
2) шығындар - 18491,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Пятигор ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 12180,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Пятигор ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1350,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 6С-62/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13-1. 2020 жылға арналған Пятигор ауылының бюджетінде 3657,0 мың теңге сомасында жергілікті басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотынан қаражат қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғандығы ескерілсін.

12. Утвердить бюджет села Пригородное на 2020-2022 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 15551,7 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 848,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1358,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 13345,1 тысяч тенге;
2) затраты - 15551,7 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 12015,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 1330,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 – в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2020 № 6С-62/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
12-1. Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2020 год в установленном законодательством порядке использованы остатки бюджетных средств с контрольного счета наличности местного самоуправления в сумме 1358,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2020 № 6С-51/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
13. Утвердить бюджет села Пятигорское на 2020-2022 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 18491,9 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1304,9 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 3657,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 13530,0 тысяч тенге;
2) затраты - 18491,9 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Пятигорское на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 12180,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Пятигорское на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 1350,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2020 № 6С-62/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
13-1. Учесть, что в бюджете села Пятигорское на 2020 год в установленном законодательством порядке использованы остатки бюджетных средств с контрольного счета наличности местного самоуправления в сумме 3657,0 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 13-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 27.03.2020 № -6С-51/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2020-2022 жылдарға арналған Тасөткел ауылының бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 13473,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 424,3 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 153,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 12896,0 мың теңге;
2) шығындар - 13473,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Тасөткел ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 11216,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Тасөткел ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1680,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 6С-62/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14-1. 2020 жылға арналған Тасөткел ауылының бюджетінде 153,0 мың теңге сомасында жергілікті басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотынан қаражат қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғандығы ескерілсін.
Ескерту. Шешім 14-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 27.03.2020 № -6С-51/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2020-2022 жылдарға арналған Тассуат ауылының бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 10655,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 269,4 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 175,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 10210,6 мың теңге;
2) шығындар - 10655,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Тассуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 9120,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Тассуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1090,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 6С-62/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Сноска. Решение дополнено пунктом 13-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2020 № 6С-51/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Утвердить бюджет села Тасоткель на 2020-2022 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 13473,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 424,3 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 153,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 12896,0 тысяч тенге;
2) затраты - 13473,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Тасоткель на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 11216,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Тасоткель на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 1680,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 – в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2020 № 6С-62/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
14-1. Учесть, что в бюджете села Тасоткель на 2020 год в установленном законодательством порядке использованы остатки бюджетных средств с контрольного счета наличности местного самоуправления в сумме 153,0 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2020 № 6С-51/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
15. Утвердить бюджет села Тассуат на 2020-2022 годы, согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 10655,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 269,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 175,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 10210,6 тысяч тенге;
2) затраты - 10655,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Тассуат на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 9120,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Тассуат на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 1090,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2020 № 6С-62/2 (вводится в действие с 01.01.2020).

15-1. 2020 жылға арналған Тассуат ауылының бюджетінде 175,0 мың теңге сомасында жергілікті басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотынан қаражат қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғандығы ескерілсін.
Ескерту. Шешім 15-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 27.03.2020 № -6С-51/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15-2. 2020 жылға арналған Тассуат ауылы бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен
берілетін трансферттер 400,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 15-2-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 21.08.2020 № 6С-58/4 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. 2020-2022 жылдарға арналған Үшқарасу ауылының бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 10296,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 300,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 61,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 9935,3 мың теңге;
2) шығындар - 10296,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Үшқарасу ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 8858,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Үшқарасу ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1077,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 6С-62/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16-1. 2020 жылға арналған Үшқарасу ауылының бюджетінде 61,0 мың теңге сомасында жергілікті басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотынан қаражат қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғандығы ескерілсін.
Ескерту. Шешім 16-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 27.03.2020 № -6С-51/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. 2020-2022 жылдарға арналған Шойындыкөл ауылының бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 14379,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2551,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 524,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 11304,0 мың теңге;
2) шығындар - 14379,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;

15-1. Учесть, что в бюджете села Тассуат на 2020 год в установленном законодательством порядке использованы остатки бюджетных средств с контрольного счета наличности местного самоуправления в сумме 175,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 15-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2020 № 6С-51/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
15-2. Учесть, что в объеме бюджета села Тассуат на 2020 год предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 400,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 15-2 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 21.08.2020 № 6С-58/4 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Утвердить бюджет села Ушкарасу на 2020-2022 годы, согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 10296,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 300,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 61,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов - 9935,3 тысяч тенге;
2) затраты - 10296,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Ушкарасу на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 8858,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Ушкарасу на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 1077,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 – в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2020 № 6С-62/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
16-1. Учесть, что в бюджете села Ушкарасу на 2020 год в установленном законодательством порядке использованы остатки бюджетных средств с контрольного счета наличности местного самоуправления в сумме 61,0 тысяча тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 16-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2020 № 6С-51/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
17. Утвердить бюджет села Шойындыколь на 2020-2022 годы, согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 14379,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2551,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления - 524,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 11304,0 тысячи тенге;
2) затраты - 14379,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Шойындыкөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10635,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Шойындыкөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 669,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 6С-62/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17-1. 2020 жылға арналған Шойындыкөл ауылының бюджетінде 524,0 мың теңге сомасында жергілікті басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотынан қаражат қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғандығы ескерілсін.
Ескерту. Шешім 17-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 27.03.2020 № -6С-51/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
18. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
А.Жунусов
Жарқайың аудандық
мәслихатының хатшысы
У.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімдігі
Жарқайың аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-48/2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Державин қаласының бюджеті

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Шойындыколь на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10635,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Шойындыколь на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 669,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2020 № 6С-62/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
17-1. Учесть, что в бюджете села Шойындыколь на 2020 год в установленном законодательством порядке использованы остатки бюджетных средств с контрольного счета наличности местного самоуправления в сумме 524,0 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2020 № 6С-51/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
18. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Жаркаинского районного
маслихата
А.Жунусов
Секретарь Жаркаинского
районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаркаинского района
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С-48/2
Бюджет города Державинск на 2020 год