Жақсы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-35-5 "2019-2021 жылдарға арналған Жақсы ауылының, Жақсы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 6ВС-41-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 мамырда № 7179 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-35-5 "2019-2021 жылдарға арналған Жақсы ауылының, Жақсы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7040 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 18 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39697,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22800 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16897,2 мың теңге;
2) шығындар – 46557,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджеттік тапшылығы (профициті) – (-6860,2) мың теңге;
5) бюджеттік тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6860,2 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2019 жылға арналған Жақсы ауылының бюджетінде аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ, бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын қөтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 477,0 мың теңге сомасында 10 қосымшаға сәйкес ескерілсін.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Жаңа Қима ауылдық округінің бюджеті осы шешімінің 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение Жаксынского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 6С-35-5 "О бюджетах села Жаксы, сельских округов Жаксынского района на 2019-2021 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 30 апреля 2019 года № 6ВС-41-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 мая 2019 года № 7179
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджетах села Жаксы, сельских округов Жаксынского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 6С-35-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7040, опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Жаксы на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 39697,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22800 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16897,2 тысяч тенге;
2) затраты – 46557,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (- 6860,2) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6860,2 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Учесть, что в бюджете села Жаксы на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 477,0 тысяч тенге согласно приложению 10.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер – 23283,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8877 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 394 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14012,2 мың теңге;
2) шығындар – 24904,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджеттік тапшылығы (профициті) – (-1621,7) мың теңге;
5) бюджеттік тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1621,7 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2019 жылға арналған Жаңа Қима ауылдық округінің бюджетінде аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ, бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын қөтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1186,0 мың теңге сомасында 11 қосымшаға сәйкес ескерілсін.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19525,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7794 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11731,2 мың теңге;
2) шығындар – 21366,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджеттік тапшылығы (профициті) – (-1841,3) мың теңге;
5) бюджеттік тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1841,3 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2019 жылға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджетінде аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ, бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын қөтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 461,0 мың теңге сомасында 12 қосымшаға сәйкес ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
көрсетілген шешімнің 4, 5, 6 - қосымшаларына сәйкес 10, 11, 12 -қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
В.Гертнер
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімдігі
Жақсы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 30 сәуірдегі
№ 6ВС-41-2 шешіміне
1 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-35-5 шешіміне
1 қосымша
"Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі 2019 жылға арналған бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

1) доходы – 23283,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8877 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 394 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14012,2 тысяч тенге;
2) затраты – 24904,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1621,7) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1621,7 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в бюджете Жанакийминского сельского округа на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 1186,0 тысяч тенге согласно приложению 11.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 19525,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7794 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11731,2 тысяч тенге;
2) затраты – 21366,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1841,3) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1841,3 тысяч тенге.";
пункт 3 дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в бюджете Запорожского сельского округа на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 461,0 тысяч тенге согласно приложению 12.";
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложениями 10, 11, 12 согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Жаксынского
районного маслихата
В.Гертнер
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаксынского района
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного маслихата
от 30 апреля 2019 года № 6ВС-41-2
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного маслихата
от 25 декабря 2018 года № 6С-35-5
Бюджет на 2019 год
Государственное учреждение "Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района"
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ