Жақсы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-35-5 "2019-2021 жылдарға арналған Жақсы ауылының, Жақсы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 тамыздағы № 6С-43-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 тамызда № 7320 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-35-5 "2019-2021 жылдарға арналған Жақсы ауылының, Жақсы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7040 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 18 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47179,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22800 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 24379,2 мың теңге;
2) шығындар – 54039,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджеттік тапшылығы (профициті) – (-6860,2) мың теңге;
5) бюджеттік тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6860,2 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 1-2, 1-3 тармақтарымен толықтырылсын:
"1-2. 2019 жылға арналған Жақсы ауылының бюджетінде бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық аланың енгізуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 300,0 мың теңге сомасында 13 қосымшаға сәйкес ескерілсін;
1-3. 2019 жылға арналған Жақсы ауылының бюджетінде Жақсы ауылының көшелеріндегі жарықтандыру ағымдағы жөндеу үшін аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 4931,0 мың теңге сомасында 16 қосымшаға сәйкес ескерілсін.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Жаңа Қима ауылдық округінің бюджеті осы шешімінің 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение Жаксынского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 6С-35-5 "О бюджетах села Жаксы, сельских округов Жаксынского района на 2019-2021 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 9 августа 2019 года № 6С-43-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 августа 2019 года № 7320
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджетах села Жаксы, сельских округов Жаксынского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 6С-35-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7040, опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Жаксы на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 47179,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22800 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24379,2 тысяч тенге;
2) затраты – 54039,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (- 6860,2) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6860,2 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 1-2, 1-3 следующего содержания:
"1-2. Учесть, что в бюджете села Жаксы на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 300,0 тысяч тенге согласно приложению 13;
1-3. Учесть, что в бюджете села Жаксы на 2019 год из районного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты для текущего ремонта уличного освещения села Жаксы в сумме 4931,0 тысяч тенге согласно приложению 16.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер – 26119,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8877 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 394 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16848,6 мың теңге;
2) шығындар – 27741,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджеттік тапшылығы (профициті) – (-1621,7) мың теңге;
5) бюджеттік тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1621,7 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 2-2, 2-3-тармақтарымен толықтырылсын:
"2-2. 2019 жылға арналған Жаңа Қима ауылдық округінің бюджетінде бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық аланың енгізуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 300,0 мың теңге сомасында 14 қосымшаға сәйкес ескерілсін;
2-3. 2019 жылға арналған Жаңа Қима ауылдық округінің бюджетінде бюджеттің атқарылуын есепке алудың жарықтандыруға құрылыс үшін жер учаскелерін ресімдеуге аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1003,4 мың теңге сомасында 17 қосымшаға сәйкес ескерілсін.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20991,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7794 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13197,2 мың теңге;
2) шығындар – 22832,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджеттік тапшылығы (профициті) – (-1841,3) мың теңге;
5) бюджеттік тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1841,3 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 3-2 тармағымен толықтырылсын:
"3-2. 2019 жылға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджетінде бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық аланың енгізуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 300,0 мың теңге сомасында 15 қосымшаға сәйкес ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 11, 12 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
көрсетілген шешімнің 7, 8, 9, 10, 11 - қосымшаларына сәйкес 13, 14, 15, 16, 17 - қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Е.Әбдіқаимов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімдігі
Жақсы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 9 тамыздағы
№ 6С-43-2 шешіміне
1 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-35-5 шешіміне
1 қосымша
"Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі 2019 жылға арналған бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

1) доходы – 26119,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8877 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 394 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16848,6 тысяч тенге;
2) затраты – 27741,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1621,7) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1621,7 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 2-2, 2-3 следующего содержания:
"2-2. Учесть, что в бюджете Жанакийминского сельского округа на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 300,0 тысяч тенге согласно приложению 14;
2-3. Учесть, что в бюджете Жанакийминского сельского округа на 2019 год из районного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты на оформление земельных участков для строительства под освещение в сумме 1003,4 тысяч тенге согласно приложению 17.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 20991,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7794 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13197,2 тысяч тенге;
2) затраты – 22832,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1841,3) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1841,3 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-2 следующего содержания:
"3-2. Учесть, что в бюджете Запорожского сельского округа на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 300,0 тысяч тенге согласно приложению 15.";
приложения 1, 4, 7, 10, 11, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложениями 13, 14, 15, 16, 17 согласно приложениям 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
Е.Абдикаимов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаксынского района
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 9 августа
2019 года № 6С-43-2
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С-35-5
Бюджет на 2019 год Государственное учреждение "Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района"
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

1602
Азаматтық мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1117
Жақсы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 9 тамыздағы
№ 6С-43-2 шешіміне
6 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-35-5 шешіміне
12 қосымша
2019 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
1627
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1627
оның ішінде:
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
1627
Азаматтық қызметшілердің, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
678
Азаматтық мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
949
Жақсы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 9 тамыздағы
№ 6С-43-2 шешіміне
7 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-35-5 шешіміне
13 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
300
Ағымдағы нысаналы трансферттер
300
оның ішінде:
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
300
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
300
Жақсы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 9 тамыздағы
№ 6С-43-2 шешіміне
8 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-35-5 шешіміне
14 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
300
Ағымдағы нысаналы трансферттер
300
оның ішінде:
Жақсы ауданының Жаңа Қима ауылдық округі әкімінің аппараты
300
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
300
Жақсы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 9 тамыздағы
№ 6С-43-2 шешіміне
9 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-35-5 шешіміне
15 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
300
Ағымдағы нысаналы трансферттер
300
оның ішінде:
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
300
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
300
Жақсы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 9 тамыздағы
№ 6С-43-2 шешіміне
10 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-35-5 шешіміне
16 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
4931
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4931
оның ішінде:
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
4931
Жақсы ауылының көшелеріндегі жарықтандыруды ағымдағы жөндеу үшін
4931
Жақсы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 9 тамыздағы
№ 6С-43-2 шешіміне
11 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-35-5 шешіміне
17 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
1003,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1003,4
оның ішінде:
Жақсы ауданының Жаңа Қима ауылдық округі әкімінің аппараты
1003,4
Жарықтандыру құрылысы үшін жер телімін рәсімдеуге
1003,4

1602
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1117
Приложение 6 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 9 августа
2019 года № 6С-43-2
Приложение 12 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С-35-5
Целевые трансферты из республиканского бюджета на 2019 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
1627
Целевые текущие трансферты
1627
в том числе:
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
1627
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
678
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
949
Приложение 7 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 9 августа
2019 года № 6С-43-2
Приложение 13 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С-35-5
Целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
300
Целевые текущие трансферты
300
в том числе:
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
300
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
300
Приложение 8 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 9 августа
2019 года № 6С-43-2
Приложение 14 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С-35-5
Целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
300
Целевые текущие трансферты
300
в том числе:
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
300
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
300
Приложение 9 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 9 августа
2019 года № 6С-43-2
Приложение 15 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С-35-5
Целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
300
Целевые текущие трансферты
300
в том числе:
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
300
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
300
Приложение 10 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 9 августа
2019 года № 6С-43-2
Приложение 16 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С-35-5
Целевые трансферты из районного бюджета на 2019 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
4931
Целевые текущие трансферты
4931
в том числе:
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
4931
На текущий ремонт уличного освещения в селе Жаксы
4931
Приложение 11 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 9 августа
2019 года № 6С-43-2
Приложение 17 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С-35-5
Целевые трансферты из районного бюджета на 2019 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
1003,4
Целевые текущие трансферты
1003,4
в том числе:
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
1003,4
На оформление земельных участков для строительства освещения
1003,4