Жақсы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-35-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 қарашадағы № 6ВС-46-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қарашада № 7485 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-35-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7030 тіркелген, 2019 жылдың 18 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4711487 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 678454 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13099 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15582 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4004352 мың теңге;
2) шығындар – 4711618,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – (-5145,6) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11363 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16508,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4682,4 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 4682,4 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 331,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – (-331,9) мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Е.Әбдіқаимов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімдігі
Жақсы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 14 қарашадағы
№ 6ВС-46-1 шешіміне
1 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-35-2 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 6С-35-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 14 ноября 2019 года № 6ВС-46-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 ноября 2019 года № 7485
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 6С-35-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7030, опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4711487 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 678454 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13099 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15582 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4004352 тысяч тенге;
2) затраты – 4711618,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – (- 5145,6) тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11363 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16508,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4682,4 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4682,4 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 331,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – (- 331,9) тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
Е.Абдикаимов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаксынского района
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 14 ноября
2019 года № 6ВС-46-1
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С-35-2
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
1
2
3
4
5

13255,1
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1016
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1149,3
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
39946
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15238,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12406,2
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
2832
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12893,8
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
12893,8
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12893,8
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (областық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
0
12
Көлік және коммуникация
82146,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
82146,9
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
82146,9
13
Басқалар
25098,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7074
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2924
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4150
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
9054,9
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8943,9
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
111
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8970
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
8970
14
Борышқа қызмет көрсету
15
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет қөрсету
15
15
Трансферттер

13255,1
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1016
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1149,3
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
39946
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15238,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12406,2
004
Организация работ по зонированию земель
2832
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12893,8
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
12893,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
12893,8
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
0
12
Транспорт и коммуникации
82146,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
82146,9
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
82146,9
13
Прочие
25098,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7074
012
Резерв местного исполнительного органа района
(города областного значения)
0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2924
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
4150
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
9054,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
8943,9
003
Поддержка предпринимательской деятельности
111
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8970
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
8970
14
Обслуживание долга
15
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
15
Трансферты

1109
1
123
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
13663,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12464,5
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өнірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1199
1
123
Жақсы ауданының Киев ауылы әкімінің аппараты
10762,8
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9754,5
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
266,3
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өнірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
742
1
123
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
13846,6
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10397,8
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2613,8
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өнірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
835
1
123
Жақсы ауданының Кызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
10008,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9350,5
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өнірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
658
1
123
Жақсы ауданының Новокиенка ауылы әкімінің аппараты
12073,9
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11253,9
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өнірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
820
1
123
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
10071
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9098
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
200
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өнірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
773
1
123
Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
15893
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14465
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өнірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

1109
1
123
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
13663,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12464,5
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1199
1
123
Аппарат акима села Киевское Жаксынского района
10762,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9754,5
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
266,3
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
742
1
123
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
13846,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10397,8
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
2613,8
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
835
1
123
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
10008,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9350,5
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
658
1
123
Аппарат акима села Новокиенка Жаксынского района
12073,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11253,9
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
820
1
123
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
10071
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9098
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
200
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
773
1
123
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
15893
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14465
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года