Зеренді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32-229 "Зеренді ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 36-254 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 сәуірде № 7155 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32-229 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7029 тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Зеренді ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 6 347 399,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 196 455,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 29 672,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 7 600,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 4 113 672,0 мың теңге;
2) шығындар - 6 401 796,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 37 452,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 87 106,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 49 654,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 20 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 20 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 111 849,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 111 849,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 7, 8 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К.Буканов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімдігі
Зеренді аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 сәуірдегі
№ 36-254 шешіміне
1-қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 32-229 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 32-229 "О бюджете Зерендинского района на 2019-2021 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 26 апреля 2019 года № 36-254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 апреля 2019 года № 7155
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджете Зерендинского района на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № 32-229 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7029, опубликовано 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 347 399,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 196 455,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29 672,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 113 672,0 тысячи тенге;
2) затраты – 6 401 796,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 37 452,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 87 106,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49 654,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 20 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 20 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 111 849,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 111 849,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии К.Буканов
Секретарь
районного маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Зерендинского района
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 26 апреля
2019 года № 36-254
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 21 декабря
2018 года № 32-229
Бюджет района на 2019 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

41347,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39405,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1242,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
700,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
10527,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10527,0
02
Қорғаныс
7888,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7888,2
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7688,2
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
200,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2500,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2500,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2500,0
04
Бiлiм беру
4210516,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11646,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
11646,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4198870,7
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13951,0
003
Жалпы білім беру
3445903,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3000,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
25000,0
006
Балаларға қосымша білім беру
97773,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
250,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
209418,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
28110,7
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
218510,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
156955,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

41347,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
39405,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1242,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
700,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
10527,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10527,0
02
Оборона
7888,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7888,2
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7688,2
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
200,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2500,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2500,0
04
Образование
4210516,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11646,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
11646,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
4198870,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13951,0
003
Общеобразовательное обучение
3445903,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3000,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
25000,0
006
Дополнительное образование для детей
97773,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
250,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
209418,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
28110,7
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
218510,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
156955,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

303132,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
279821,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29396,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
41287,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
43277,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
52222,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1239,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1025,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
49827,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
7000,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
36889,2
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
9058,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5601,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
23282,3
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
20276,3
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
3006,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
429399,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
160,0
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
160,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
57200,0
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
2200,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
55000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
372039,5
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
28900,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

303132,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
279821,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29396,1
002
Программа занятости
41287,5
005
Государственная адресная социальная помощь
43277,0
006
Оказание жилищной помощи
3000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
52222,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1239,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1025,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
49827,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7000,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
36889,2
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
9058,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5601,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
23282,3
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
20276,3
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
3006,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
429399,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
160,0
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
160,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
57200,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2200,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
55000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
372039,5
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
28900,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

341737,5
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1402,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
313633,5
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
223527,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8965,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
168453,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
37457,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
8652,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
55570,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31413,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
14740,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
9417,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
26037,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19626,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2700,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3711,0
480
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) туризм бөлімі
8499,5
001
Жергілікті деңгейде туризм саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8499,5
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
159982,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28165,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
28165,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
12002,8
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12002,8
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12907,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12009,5
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
898,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
106907,6
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

341737,5
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1402,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
313633,5
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
223527,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8965,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
168453,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
37457,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
8652,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
55570,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
31413,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
14740,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
9417,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
26037,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
19626,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2700,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3711,0
480
Отдел туризма района (города областного значения)
8499,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма
8499,5
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
159982,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28165,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
28165,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
12002,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
12002,8
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12907,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12009,5
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
898,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
106907,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии

1000,0
Исаковка ауылдық округі әкімінің аппараты
8937,0
02
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7388,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1049,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
500,0
Қанай би атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты
10392,0
03
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9742,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
650,0
Қызылегіс ауылдық округі әкімінің аппараты
9626,3
04
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9126,3
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
500,0
Қызылсая ауылдық округі әкімінің аппараты
9656,6
05
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8616,6
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
540,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
500,0
Ортақ ауылдық округі әкімінің аппараты
9457,5
06
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8417,5
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
540,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
500,0
Бәйтерек ауылдық округі әкімінің аппараты
13025,1
07
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10622,1
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1803,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
600,0
Приречен ауылдық округі әкімінің аппараты
12726,0
08
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

1000,0
Аппарат акима Исаковского сельского округа
8937,0
02
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7388,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1049,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
500,0
Аппарат акима сельского округа имени Канай би
10392,0
03
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9742,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
650,0
Аппарат акима Кызылегисского сельского округа
9626,3
04
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9126,3
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
500,0
Аппарат акима Кызылсаянского сельского округа
9656,6
05
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8616,6
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
540,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
500,0
Аппарат акима Ортакского сельского округа
9457,5
06
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8417,5
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
540,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
500,0
Аппарат акима Байтерекского сельского округа
13025,1
07
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10622,1
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1803,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
600,0
Аппарат акима Приреченского сельского округа
12726,0
08
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа