Зеренді ауданының Қанай би атындағы, Мәлік Ғабдуллин, Ақкөл, Исаковка, Қызылегіс, Қызылсая, Сарыөзек, Ортақ, Чаглинка ауылдық округтерінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № А-5/210 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 мамырда № 7175 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңының 9-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Зеренді ауданының Қанай би атындағы, Мәлік Ғабдуллин, Ақкөл, Исаковка, Қызылегіс, Қызылсая, Сарыөзек, Ортақ, Чаглинка ауылдық округтерінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Э.Г. Мұқашевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Зеренді ауданының әкімі Б.Әбутәліпов
Зеренді ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "4" мамырдағы
№ А-5/210 қаулысымен
бекітілген
Зеренді ауданының Қанай би атындағы ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Зеренді ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "4" мамырдағы
№ А-5/210 қаулысымен
бекітілген
Зеренді ауданының Мәлік Ғабдуллин ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Зеренді ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "4" мамырдағы
№ А-5/210 қаулысымен
бекітілген
Зеренді ауданының Ақкөл ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Зеренді ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "4" мамырдағы
№ А-5/210 қаулысымен
бекітілген
Зеренді ауданының Исаковка ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Зеренді ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "4" мамырдағы
№ А-5/210 қаулысымен
бекітілген
Зеренді ауданының Қызылегіс ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Зеренді ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "4" мамырдағы
№ А-5/210 қаулысымен
бекітілген
Зеренді ауданының Қызылсая ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Зеренді ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "4" мамырдағы
№ А-5/210 қаулысымен
бекітілген
Зеренді ауданының Сарыөзек ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Зеренді ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "4" мамырдағы
№ А-5/210 қаулысымен
бекітілген
Зеренді ауданының Ортақ ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Зеренді ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "4" мамырдағы
№ А-5/210 қаулысымен
бекітілген
Зеренді ауданының Чаглинка ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ сельских округов имени Канай би, Малика Габдуллина, Аккольского, Исаковского, Кызылегисского, Кызылсаянского, Сарыозекского, Ортакского, Чаглинского Зерендинского района
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 4 мая 2019 года № А-5/210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 мая 2019 года № 7175
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ сельских округов имени Канай би, Малика Габдуллина, Аккольского, Исаковского, Кызылегисского, Кызылсаянского, Сарыозекского, Ортакского, Чаглинского Зерендинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мукашева Э.Г.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Зерендинского района Б.Абуталипов
Утверждена
постановлением акимата
Зерендинского района
от "4" мая 2019 года
№ А-5/210
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ сельского округа имени Канай би Зерендинского района
Утверждена
постановлением акимата
Зерендинского района
от "4" мая 2019 года
№ А-5/210
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ сельского округа Малика Габдуллина Зерендинского района
Утверждена
постановлением акимата
Зерендинского района
от "4" мая 2019 года
№ А-5/210
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Аккольского сельского округа Зерендинского района
Утверждена
постановлением акимата
Зерендинского района
от "4" мая 2019 года
№ А-5/210
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Исаковского сельского округа Зерендинского района
Утверждена
постановлением акимата
Зерендинского района
от "4" мая 2019 года
№ А-5/210
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Кызылегисского сельского округа Зерендинского района
Утверждена
постановлением акимата
Зерендинского района
от "4" мая 2019 года
№ А-5/210
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Кызылсаянского сельского округа Зерендинского района
Утверждена
постановлением акимата
Зерендинского района
от "4" мая 2019 года
№ А-5/210
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Сарыозекского сельского округа Зерендинского района
Утверждена
постановлением акимата
Зерендинского района
от "4" мая 2019 года
№ А-5/210
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Ортакского сельского округа Зерендинского района
Утверждена
постановлением акимата
Зерендинского района
от "4" мая 2019 года
№ А-5/210
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Чаглинского сельского округа Зерендинского района