Зеренді ауданының 2020–2022 жылдарға арналған бюджеті туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 49-318 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 7631 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді ауданының 2020–2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8780725,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2444155,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16173,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20209,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6300188,3 мың теңге;
2) шығындар – 8789562,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 791360,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 847160,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 55800,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 2251,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 2251,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 797946,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 797946,2 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 65-398 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берiлетiн 3 503 301 мың теңге сомасындағы субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
4. Аудандық бюджеттен 215 909 мың теңге сомасында ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне және кент бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі аудандық бюджетте 2020 жылға қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Ақкөл ауылдық округі – 11 171 мың теңге;
Алексеевка кенті – 13 725 мың теңге;
Бұлақ ауылдық округі – 14 514 мың теңге;
Зеренді ауылдық округі – 0 мың теңге;
Қонысбай ауылдық округі – 2 722 мың теңге;
Күсеп ауылдық округі – 10 739 мың теңге;
Чаглинка ауылдық округі – 16 202 мың теңге;
Айдабол ауылы – 5 037 мың теңге;
Байтерек ауылдық округі – 9 425 мың теңге;

О бюджете Зерендинского района на 2020–2022 годы
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № 49-318. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 января 2020 года № 7631.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2020–2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 8780725,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2444155,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16173,2 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20209,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6300188,3 тысяч тенге;
2) затраты – 8789562,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 791360,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 847160,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 55800,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 2251,0 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 2251,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 797946,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 797946,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2020 № 65-398 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрена субвенция, передаваемая из областного бюджета в сумме 3 503 301 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сельских округов, села и бюджету поселка в сумме 215 909 тысяч тенге, в том числе:
Аккольский сельский округ – 11 171 тысяча тенге;
поселок Алексеевка – 13 725 тысяч тенге;
Булакский сельский округ – 14 514 тысяч тенге;
Зерендинский сельский округ – 0 тысяч тенге;
Конысбайский сельский округ – 2 722 тысячи тенге;
Кусепский сельский округ – 10 739 тысяч тенге;
Чаглинский сельский округ – 16 202 тысячи тенге;
село Айдабол – 5 037 тысяч тенге;
Байтерекский сельский округ – 9 425 тысяч тенге;

Викторовка ауылдық округі – 10 535 мың теңге;
Исаковка ауылдық округі – 9 660 мың теңге;
Қанай би атындағы ауылдық округі – 8 995 мың теңге;
Қызылегіс ауылдық округі – 9 194 мың теңге;
Қызылсая ауылдық округі – 8 838 мың теңге;
Мәлік Ғабдуллин ауылдық округі – 10 895 мың теңге;
Ортақ ауылдық округі – 7 701 мың теңге;
Приречен ауылдық округі – 11 671 мың теңге;
Садовый ауылдық округі – 10 632 мың теңге;
Сарыөзек ауылдық округі – 10 114 мың теңге;
Сәкен Сейфуллин атындағы ауылдық округі – 11 973 мың теңге;
Симферополь ауылдық округі – 12 696 мың теңге;
Троицк ауылдық округі – 9 470 мың теңге.
5. Аудандық бюджеттен 5 250 мың теңге сомасында ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне және кент бюджетіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер облыстық бюджеттен 2020 жылға қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Айдабол ауылы – 350 мың теңге;
Байтерек ауылдық округі – 350 мың теңге;
Викторовка ауылдық округі – 350 мың теңге;
Исаковка ауылдық округі – 350 мың теңге;
Қанай би атындағы ауылдық округі – 350 мың теңге;
Қызылегіс ауылдық округі – 350 мың теңге;
Қызылсая ауылдық округі – 350 мың теңге;
Мәлік Ғабдуллин ауылдық округі – 350 мың теңге;
Ортақ ауылдық округі – 350 мың теңге;
Приречен ауылдық округі – 350 мың теңге;
Садовый ауылдық округі – 350 мың теңге;
Сарыөзек ауылдық округі – 350 мың теңге;
Сәкен Сейфуллин атындағы ауылдық округі – 350 мың теңге;
Симферополь ауылдық округі – 350 мың теңге;
Троицк ауылдық округі – 350 мың теңге.
6. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте 54 629 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 және 2019 жылдарға бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарыздардың өтеуі көзделгені ескерiлсiн.
7. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 5-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерiлсiн.
Ескерту. 7 - тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 16.04.2020 № 53-342 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2020 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 80 644,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8 - тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 26.06.2020 № 57-358 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Тiзбе бойынша азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерлерде қызмет iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласының мамандарына, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтiк ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкалар ескерілсін.

Викторовский сельский округ – 10 535 тысяч тенге;
Исаковский сельский округ – 9 660 тысяч тенге;
сельский округ имени Канай би – 8 995 тысяч тенге;
Кызылегисский сельский округ – 9 194 тысячи тенге;
Кызылсаянский сельский округ – 8 838 тысяч тенге;
сельский округ Малика Габдуллина – 10 895 тысяч тенге;
Ортакский сельский округ – 7 701 тысяча тенге;
Приреченский сельский округ – 11 671 тысяча тенге;
Садовый сельский округ – 10 632 тысячи тенге;
Сарыозекский сельский округ – 10 114 тысяч тенге;
сельский округ имени Сакена Сейфуллина – 11 973 тысячи тенге;
Симферопольский сельский округ – 12 696 тысяч тенге;
Троицкий сельский округ – 9 470 тысяч тенге.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из областного бюджета бюджетам сельских округов, села и бюджету поселка в сумме 5 250 тысяч тенге, в том числе:
село Айдабол – 350 тысяч тенге;
Байтерекский сельский округ – 350 тысяч тенге;
Викторовский сельский округ – 350 тысяч тенге;
Исаковский сельский округ – 350 тысяч тенге;
сельский округ имени Канай би – 350 тысяч тенге;
Кызылегисский сельский округ – 350 тысяч тенге;
Кызылсаянский сельский округ – 350 тысяч тенге;
сельский округ Малика Габдуллина – 350 тысяч тенге;
Ортакский сельский округ – 350 тысяч тенге;
Приреченский сельский округ – 350 тысяч тенге;
Садовый сельский округ – 350 тысяч тенге;
Сарыозекский сельский округ – 350 тысяч тенге;
сельский округ имени Сакена Сейфуллина – 350 тысяч тенге;
Симферопольский сельский округ – 350 тысяч тенге;
Троицкий сельский округ – 350 тысяч тенге.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 и 2019 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 54 629 тысяч тенге.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета согласно приложению 5.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 16.04.2020 № 53-342 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 80 644,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 26.06.2020 № 57-358 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Учесть специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню.

10. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi осы шешiмнiң 6-қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Э.Халелова
Зеренді ауданы
мәслихатының хатшысы
К.Аугалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімдігі
Зеренді аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 49-318 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет

10. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 6.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Э.Халелова
Секретарь Зерендинского
районного маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Зерендинского района
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 49-318
Бюджет района на 2020 год

001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21836,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
96501,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
71941,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65208,7
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1249,3
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
233,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5250,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
17417,9
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17417,9
02
Қорғаныс
15159,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15159,7
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5933,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
8236,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
990,7
04
Бiлiм беру
6292749,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6212747,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14172,0
003
Жалпы білім беру
5338634,3
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
32200,0
006
Балаларға қосымша білім беру
136493,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
250,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
273041,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
25272,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
189,4
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
21836,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
96501,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
71941,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
65208,7
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1249,3
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
233,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5250,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
17417,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
17417,9
02
Оборона
15159,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
15159,7
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5933,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
8236,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
990,7
04
Образование
6292749,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
6212747,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14172,0
003
Общеобразовательное обучение
5338634,3
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
32200,0
006
Дополнительное образование для детей
136493,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
250,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
273041,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
25272,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
189,4
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

46320,2
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2157,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
31162,7
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
0,5
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
13000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
363289,6
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
287643,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10039,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
215885,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
53283,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
8436,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
51271,9
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28688,9
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
14740,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
7843,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
24374,7
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20303,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3071,6
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1000,1
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
86126,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
46804,4
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
46804,4
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14251,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14251,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17254,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14756,7
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2498,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі

46320,2
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2157,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
31162,7
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
0,5
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
13000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
363289,6
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
287643,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10039,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
215885,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
53283,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
8436,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
51271,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
28688,9
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
14740,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7843,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
24374,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
20303,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3071,6
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1000,1
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
86126,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
46804,4
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
46804,4
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14251,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14251,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17254,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14756,7
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2498,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)

16211
003
Жалпы білім беру
3670329
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1000
006
Балаларға қосымша білім беру
115831
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
250
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
243381
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
27573
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
190
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
275471
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
211187
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
182867
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33012
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
5522
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
59460
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1288
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
495
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
50136
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
7000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
17954
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
28320
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
25028
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
3292
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
144414
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
131500
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
131500
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

16211
003
Общеобразовательное обучение
3670329
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1000
006
Дополнительное образование для детей
115831
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
250
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
243381
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
27573
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
190
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
275471
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
211187
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
182867
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33012
002
Программа занятости
5522
005
Государственная адресная социальная помощь
5000
006
Оказание жилищной помощи
3000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
59460
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1288
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
495
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
50136
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7000
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
17954
464
Отдел образования района (города областного значения)
28320
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
25028
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
3292
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
144414
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
131500
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
131500
467
Отдел строительства района (города областного значения)

197525,1
Республикалық бюджеттен еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
75345,8
Республикалық бюджеттен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
94398,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
7746,0
Республикалық бюджеттен үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1885,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
14424,0
Республикалық бюджеттен ымдау тілі маманының қызметін көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
177,0
Республикалық бюджеттен техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3549,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
29963,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
29963,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
477179,0
Республикалық бюджеттен "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
403769,0
Викторовка ауылында кентішілік жолдарды асфальтбетонды жамылғысымен орташа жөндеу (4,6 шақырым)
57508,3
Викторовка ауылының су құбыры бар су құбырының таратушы желілерін күрделі жөндеу
313235,0
Викторовка ауылында кентішілік жолдарды асфальтбетонды жамылғысымен орташа жөндеу
33025,7
Республикалық бюджеттен Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
73410,0
Бюджеттік кредиттер
298262,5
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
298262,5
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу

197525,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие рынка труда
75345,8
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи
94398,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
7746,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1885,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
14424,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на оказание услуг специалиста жестового языка
177,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
3549,3
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
29963,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
29963,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
477179,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
403769,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (4,6 километра) в селе Викторовка
57508,3
Капитальный ремонт разводящих сетей водопровода с водоводом села Викторовка
313235,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог в селе Викторовка
33025,7
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
73410,0
Бюджетные кредиты
298262,5
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
298262,5
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов

242389,3
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 және 2019 жылдарға бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарыздарды өтеу сомаларын бөлу
54511,9
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттерді мерзімінен бұрын өтеу сомасын бөлу
1288,1
Бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылардың және айыппұлдардың сомаларын бөлу
73,2
Зеренді аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 49-318 шешіміне
5-қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Ескерту. 5 - қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 65-398 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
1050249,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1050249,3
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35075,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5250,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
29825,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
687477,8
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілері үшін мектеп автобустарын сатып алуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
11082,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептерде IT-сыныптарды ашуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10913,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептерге компьютерлерді сатып алуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
37449,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне робототехника кабинеттерді сатып алуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
11614,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2976,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған отбасылардан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

242389,3
Распределение сумм погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 и 2019 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов
54511,9
Распределение сумм досрочного погашения бюджетных кредитов выделенных из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
1288,1
Распределение сумм вознаграждения и штрафов по бюджетным кредитам
73,2
Приложение 5 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 49-318
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2020 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2020 № 65-398 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
1050249,3
Целевые текущие трансферты
1050249,3
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (городов областного значения)
35075,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
5250,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размера подъемного пособия
29825,0
Отдел образования района (города областного значения)
687477,8
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение школьных автобусов для объектов образования
11082,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на открытие IT-классов в школах
10913,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение компьютеров для школ
37449,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение кабинетов робототехники
11614,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
2976,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей

5049,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4720,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған отбасылардан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1800,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ресурстық орталықтарды жарақтандыруға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
526,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
844,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұнындағы жағдайда бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
538136,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептердің педагог-психологтарына лауазымдық жалақысы мөлшерін ұлғайтуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3411,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5781,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5276,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
528,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
11808,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақыны ұлғайтуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

5049,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
4720,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
1800,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на оснащение ресурсных центров
526,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
844,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
538136,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
3411,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
5781,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям со степенью магистра
5276,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на доплаты учителям за наставничество молодым учителям
528,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования
11808,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования

4029,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
317,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін жөндеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
13218,2
Зеренді ауданы әкімдігінің жанындағы "Жігер" дене тәрбиесі дайындығының балалар-жасөспірімдер клубы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны бассейннің ағымдағы жөндеу
6496,0
Зеренді ауданы әкімдігінің "Қызылсая орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің есіктерін ағымдағы жөндеу
1485,0
Зеренді ауданы әкімдігінің "Приречный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесін ағымдағы жөндеу
1551,2
Зеренді ауданы әкімдігінің "Доломитово орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесін ағымдағы жөндеу
3686,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектепке дейінгі және орта білім беру ұйымдарын бейнебақылау жүйелерімен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
18000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
127468,3
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге және жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10918,7
Игілік ауылының су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
2849,3
Зеренді ауданында сумен жабдықтаудың үздіксіз жұмысын қамтамасыз ету
8069,4
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
18190,6
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру маусымына дайындалуға
18190,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3190,0
Зеренді ауданы Қонысбай ауылдық округі Гранитный кентінің көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
3190,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
95169,0
Зеренді ауылын абаттандыру

4029,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций среднего образования
317,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на ремонты объектов образования
13218,2
Текущий ремонт бассейна государственного коммунального казенного предприятия "Детско-юношеский клуб физической подготовки "Жігер" при акимате Зерендинского района
6496,0
Текущий ремонт дверей коммунального государственного учреждения "Кызылсаянская средняя школа" акимата Зерендинского района
1485,0
Текущий ремонт коммунального государственного учреждения "Приреченская средняя школа" акимата Зерендинского района
1551,2
Текущий ремонт коммунального государственного учреждения "Доломитовская средняя школа" акимата Зерендинского района
3686,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение системами видеонаблюдения организаций дошкольного и среднего образования
18000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
127468,3
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт системы водоснабжения и водоотведения
10918,7
Текущий ремонт водопроводных сетей села Игилик
2849,3
Обеспечение бесперебойного функционирования водоснабжения Зерендинского района
8069,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на развитие жилищно-коммунального хозяйства
18190,6
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
18190,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на ремонт автомобильных дорог
3190,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети поселка Гранитный Конысбайского сельского округа Зерендинского района
3190,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
95169,0
Благоустройство села Зеренда

50000,0
Викторовка ауылының су құбыры бар су құбырының таратушы желілерін күрделі жөндеу
34803,9
Викторовка ауылында кентішілік жолдарды асфальтбетонды жамылғысымен орташа жөндеу (4,6 шақырым)
6390,8
Викторовка ауылында кентішілік жолдарды асфальтбетонды жамылғысымен орташа жөндеу
3974,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қалақұрылысы бөлімі
46157,1
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен бас жоспарды әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
46157,1
Зеренді ауылының егжей-тегжейлі жоспарлау жоспарымен бас жоспарды түзету
40159,1
Кіші Түкті ауылын дамыту және салу схемаларын әзірлеу
2859,9
Серафимовка ауылын дамыту және салу схемаларын әзірлеу
3138,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44865,4
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
7625,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге субсидияларға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5131,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жастар жылы шеңберінде, сондай-ақ толық емес және көп балалы отбасылар, мүгедектер, сондай-ақ мүгедек балаларды тәрбиелеп отырған көп балалы аз қамтылған отбасылар үшін бизнес-идеяларды іске асыруға 200 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде мемлекеттік гранттарды ұсынуға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
2222,4
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
26716,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2171,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына біржолғы материалдық көмек төлеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
109205,7
Зеренді ауылы Ілиясов, 61 көшесіндегі 36 пәтерлі мемлекеттік коммуналдық тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру

50000,0
Капитальный ремонт разводящих сетей водопровода с водоводом села Викторовка
34803,9
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (4,6 километра) в селе Викторовка
6390,8
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог в селе Викторовка
3974,3
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
46157,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на разработку генерального плана с проектом детальной планировки
46157,1
Корректировка генерального плана с планом детальной планировки села Зеренда
40159,1
Разработка схем развития и застройки села Малые Тюкты
2859,9
Разработка схем развития и застройки села Серафимовка
3138,1
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44865,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию краткосрочного профессионального обучения
7625,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
5131,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на предоставление грантов на реализацию бизнес-идей в рамках Года молодежи, а также для неполных и многодетных семей, инвалидов, а также многодетных/малообеспеченных семей, воспитывающих детей-инвалидов, в размере 200 месячных расчетных показателей
2222,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
26716,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
2171,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
1000,0
Отдел строительства района (города областного значения)
109205,7
Благоустройство и строительство инженерных сетей к 36 квартирному государственному коммунальному жилому дому села Зеренда, улица Ильясова, 61

29205,7
Симферополь ауылы Школьная,6 көшесіндегі спорт залына қосымша құрылыс салу
80000,0
Бюджеттік кредиттер
604770,7
Жұмыспен қамту жол картасының шараларын қаржыландыру үшін облыстардың жергілікті атқарушы органдарымен ішкі нарықта айналысқа жіберу үшін мемлекеттік бағалы қағаздарды шығарудан түсетін түсімдер
604770,7
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
29769,7
Зеренді ауданы әкімдігінің "Қызылсая орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің терезелерін ағымдағы жөндеу
6576,7
Зеренді ауданы әкімдігінің "№ 1 Зеренді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында ішкі жылыту жүйесін ағымдағы жөндеу
8624,0
Зеренді ауданы әкімдігінің "Троицк орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында ішкі жылыту жүйесін ағымдағы жөндеу
9217,6
Зеренді ауданы әкімдігінің "Қызылтан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында терезелердің блоктарын ағымдағы жөндеу
5351,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
56486,5
Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратында "Көрермендер залы" (едендер) үй-жайын ағымдағы жөндеу
8064,0
Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратында "Көрермендер залы" (қабырғалар) үй-жайын ағымдағы жөндеу
7694,4
Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратында "Көрермендер залы" (креслолар) үй-жайын ағымдағы жөндеу
8477,3
Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратында "Көрермендер залы" үй-жайын ағымдағы жөндеу
7053,8
Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратында үй-жайларды ағымдағы жөндеу
6048,0
Қонысбай ауылдық клубын ағымдағы жөндеу
6720,0
Өркен ауылдық клубының ғимаратын ағымдағы жөндеу
7840,0
Қызылтаң ауылдық клубын ағымдағы жөндеу
4589,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
332714,5
Зеренді ауылының қазандығын ағымдағы жөндеу
81483,1
Ортақ ауылында су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
9690,7
Павловка ауылының су құбыры желісін ағымдағы жөндеу
4276,1
Байтерек ауылында Заречная көшесі бойындағы су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
14230,6
Красный Кордон ауылының су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу

29205,7
Строительство пристройки спортивного зала села Симферопольское, улица Школьная, 6
80000,0
Бюджетные кредиты
604770,7
Поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке для финансирования мероприятий Дорожной карты занятости
604770,7
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
29769,7
Текущий ремонт окон коммунального государственного учреждения "Кызылсаянская средняя школа" акимата Зерендинского района
6576,7
Текущий ремонт внутренней системы отопления в здании коммунального государственного учреждения "Зерендинская средняя школа № 1" акимата Зерендинского района
8624,0
Текущий ремонт внутренней системы отопления в здании коммунального государственного учреждения "Троицкая средняя школа" акимата Зерендинского района
9217,6
Текущий ремонт оконных блоков в здании коммунального государственного учреждения "Кызылтанская средняя школа" акимата Зерендинского района
5351,4
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
56486,5
Текущий ремонт помещения "Зрительный зал" (полы) в здании государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района
8064,0
Текущий ремонт помещения "Зрительный зал" (стены) в здании государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района
7694,4
Текущий ремонт помещения "Зрительный зал" (кресла) в здании государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района
8477,3
Текущий ремонт помещения "Зрительный зал" в здании государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района
7053,8
Текущий ремонт помещений в здании государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района
6048,0
Текущий ремонт Коныcбайского сельского клуба
6720,0
Текущий ремонт здания Оркенского сельского клуба
7840,0
Текущий ремонт Кызылтанского сельского клуба
4589,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
332714,5
Текущий ремонт котельной села Зеренда
81483,1
Текущий ремонт водопроводных сетей в селе Ортак
9690,7
Текущий ремонт водопроводной сети села Павловка
4276,1
Текущий ремонт водопроводных сетей по улице Заречная в селе Байтерек
14230,6
Текущий ремонт водопроводных сетей села Красный Кордон

6215,1
Қызылтан ауылында су құбырын орнату
26384,3
Зеренді ауданы Қанай би атындағы ауылдық округінің Игілік ауылындағы су құбырын ағымдағы жөндеу
7901,0
Елікті ауылында су құбырын орнату
35714,1
Ортақ ауылында Мектеп көшесі бойындағы көше жарығын орнату
1232,5
Ақкөл ауылдық округінде әуежайдың іргелес аумағын абаттандыру
10016,0
Чаглинка станциясында Советская, Школьная, Привольная көшелері бойындағы кентішілік жолдарды ағымдағы жөндеу
25000,0
"Қарауыл Қанай би-Игілік-Жамантұз-Желтау" автомобиль жолын ағымдағы жөндеу
2879,6
Зеренді ауданында ұзындығы 7 шақырым автомобиль жолын ағымдағы жөндеу
7518,6
Аудандық маңызы бар ұзындығы 14 шақырым "Сейфуллин-Қараөзек" автомобиль жолын ағымдағы жөндеу
6944,0
"Шағалалы-Приречное-Павловка" автомобиль жолының су өткізу ғимаратын ағымдағы жөндеу
2912,0
Шағалалы ауылында су өткізу ғимаратын ағымдағы жөндеу

6215,1
Устройство водопровода в селе Кызылтан
26384,3
Текущий ремонт водопроводной сети села Игилик, сельского округа имени Канай би, Зерендинского района
7901,0
Устройство водопровода в селе Еликти
35714,1
Установка уличного освещения по улице Мектеп в селе Ортак
1232,5
Благоустройство прилегающей территории аэропорта в Аккольском сельском округе
10016,0
Текущий ремонт внутрипоселковых дорог по улицам Советская, Школьная, Привольная на станции Чаглинка
25000,0
Текущий ремонт автомобильной дороги "Карауыл Канай-бия-Игилик-Жамантуз-Желтау"
2879,6
Текущий ремонт автомобильной дороги протяженностью 7 километров в Зерендинском районе
7518,6
Текущий ремонт автомобильной дороги районного значения "Сейфуллино-Караозек" протяженностью 14 километров
6944,0
Текущий ремонт водопропускного сооружения на автомобильной дороге "Шагалалы-Приречное-Павловка"
2912,0
Текущий ремонт водопропускного сооружения в селе Шагалалы

10000,0
Аудандық маңызы бар "Көкшетау-Атбасар"-Көктерек" автомобиль жолын ағымдағы жөндеу
32603,2
Жалпы ұзындығы 8 шақырым аудандық маңызы бар "Көкшетау-Кішкенекөл-Бидайық-РФ шекарасы (Омбыға)"-Ортақ" автомобиль жолын ағымдағы жөндеу
47713,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
185800,0
Зеренді ауылында Ілиясов, 61 көшесіндегі 36 пәтерлі мемлекеттік коммуналдық тұрғын үйдің құрылысын аяқтау

10000,0
Текущий ремонт автомобильной дороги районного значения "Кокшетау-Атбасар"-Коктерек"
32603,2
Текущий ремонт автомобильной дороги районного значения общей протяженностью 8 километров "Кокшетау-Кишкенеколь-Бидайык-граница РФ (на Омск)"-Ортак"
47713,6
Отдел строительства района (города областного значения)
185800,0
Завершение строительства 36 квартирного государственного коммунального жилого дома в селе Зеренда, улица Ильясова, 61

185800,0
Зеренді аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 49-318 шешіміне
6-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру

185800,0
Приложение 6 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 49-318
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь