Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қорғалжын ауданының Қорғалжын, Қызылсай, Сабынды, Амангелді, Кеңбидайық ауылдық округтерінің жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 12 қыркүйектегі № А-9/172 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 қыркүйекте № 7393 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Жайылымдар туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңының 9-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қорғалжын ауданының Сабынды ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ғ-С. Мұхамеддиге жүктелсін.
7. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын ауданы әкімі Б.Жанбаев
Қорғалжын ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 12 қыркүйектегі
№ А-9/172 қаулысына
1-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы
Қорғалжын ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 12 қыркүйектегі
№ А-9/172 қаулысына
2-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қорғалжын ауданының Қызылсай ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы
Қорғалжын ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 12 қыркүйектегі
№ А-9/172 қаулысына
3-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қорғалжын ауданының Сабынды ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы
Қорғалжын ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 12 қыркүйектегі
№ А-9/172 қаулысына
4-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қорғалжын ауданының Амангелді ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы
Қорғалжын ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 12 қыркүйектегі
№ А-9/172 қаулысына
5-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қорғалжын ауданының Кеңбидайық ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ сельских округов Коргалжынского, Кызылсайского, Сабындинского, Амангельдинского, Кенбидаикского Коргалжынского района
Постановление акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 12 сентября 2019 года № А-9/172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 сентября 2019 года № 7393
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Коргалжынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Кызылсайского сельского округа Коргалжынского района, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Сабындинского сельского округа Коргалжынского района, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района, согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
5. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Кенбидаикского сельского округа Коргалжынского района, согласно приложению 5 к настоящему постановлению.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Г-С. Мухамедди.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Коргалжынского района Б.Жанбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Коргалжынского района
от 12 сентября 2019 года
№ А-9/172
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района
Приложение 2
к постановлению акимата
Коргалжынского района
от 12 сентября 2019 года
№ А-9/172
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Кызылсайского сельского округа Коргалжынского района
Приложение 3
к постановлению акимата
Коргалжынского района
от 12 сентября 2019 года
№ А-9/172
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Сабындинского сельского округа Коргалжынского района
Приложение 4
к постановлению акимата
Коргалжынского района
от 12 сентября 2019 года
№ А-9/172
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района
Приложение 5
к постановлению акимата
Коргалжынского района
от 12 сентября 2019 года
№ А-9/172
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Кенбидаикского сельского округа Коргалжынского района