Қорғалжын аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/36 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 1/46 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 желтоқсанда № 7580 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) - тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/36 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7042 болып тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 669 619,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 218 275,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 782,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 316,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 425 245,6 мың теңге;
2) шығындар – 2 674 511,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32 923,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 64 388,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 31 464,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – (-100,0) мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-37 716,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37 716,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық
мәслихат сессиясының
төрайымы
Г.Балабекова
Қорғалжын аудандық
мәслихатының хатшысы
О.Балгабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауданының әкімі Б.Жанбаев
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2019 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 1/46 шешіміне
1 қосымша
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 1/36 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атаулар
1
3
4
5
6
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 1/36 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 18 декабря 2019 года № 1/46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 декабря 2019 года № 7580
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 1/36 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7042, опубликовано 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 669 619,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 218 275,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 782,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 316,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 425 245,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2 674 511,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32 923,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 64 388,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 31 464,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – (-100,0) тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-37 716,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37 716,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Коргалжынского районного
маслихата
Г.Балабекова
Секретарь Коргалжынского
районного маслихата
О.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Коргалжынского района Б.Жанбаев
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 18 декабря
2019 года № 1/46
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 1/36
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
3
4
5
6
I. ДОХОДЫ

69 629,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 407,1
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 319,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу - әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
21 733,3
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс - шараларды өткiзу
1 649,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата - аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп - ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
5 854,4
023
Әдістемелік жұмыс
5 666,3
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
262 656,2
Әлеуметтiк қамсыздандыру
134 901,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
134 901,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
134 901,0
Әлеуметтiк көмек
101 713,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
101 713,3
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
47 079,6
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16 643,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
175,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
9 562,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
3 194,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
25 059,1
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26 041,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26 041,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 050,9
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
727,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
2 596,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
668,0
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
8 680,7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 680,7

69 629,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19 407,1
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5 319,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно - методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
21 733,3
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 649,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5 854,4
023
Методическая работа
5 666,3
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
262 656,2
Социальное обеспечение
134 901,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
134 901,0
005
Государственная адресная социальная помощь
134 901,0
Социальная помощь
101 713,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
101 713,3
002
Программа занятости
47 079,6
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16 643,6
010
Материальное обеспечение детей инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
175,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9 562,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 194,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
25 059,1
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26 041,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26 041,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 050,9
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
727,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2 596,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
668,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 680,7
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 680,7

14 703,7
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 703,7
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
63 171,1
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 013,1
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
0,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 500,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс - шараларды өткізу
730,0
011
Эпизоотияға қарсы іс - шаралар жүргізу
41 528,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
8 400,0
Жер қатынастары
13 069,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 069,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 932,4
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
3 500,0
006
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 636,6
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7 898,1
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7 898,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7 898,1
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 898,1
12
Көлiк және коммуникация
8 278,0
Автомобиль көлiгi
8 278,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 278,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 278,0
13
Басқалар
7 780,4
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
247,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
247,0
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
247,0
Басқалар
7 533,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 533,4
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5 201,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

14 703,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14 703,7
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
63 171,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
11 013,1
006
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
0,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 500,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
730,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
41 528,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
8 400,0
Земельные отношения
13 069,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 069,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 932,4
004
Организация работ по зонированию земель
3 500,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 636,6
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7 898,1
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7 898,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7 898,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7 898,1
12
Транспорт и коммуникации
8 278,0
Автомобильный транспорт
8 278,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 278,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
8 278,0
13
Прочие
7 780,4
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
247,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
247,0
006
Поддержка предпринимательской деятельности
247,0
Прочие
7 533,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 533,4
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5 201,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий

646 920,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
582 532,2
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
156 416,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
21 448,0
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
7 585,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
1 331,0
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге
11 363,0
еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
1 169,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
8 534,0
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
113 592,0
төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығасыларды өтеуге: мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
3 220,0
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
8 025,0
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
668,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
535,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар Тізбесін кеңейтуге
394,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
158 789,0
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
158 789,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
255 538,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
11 789,2
Бюджеттік несиелер
64 388,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
64 388,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
64 388,0
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2019 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 1/46 шешіміне
3 қосымша
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 1/36 шешіміне
5 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
131 531,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
122 851,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11 884,8
мектептерде IT-сыныптарын ашуға
2 945,0
мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізу (оның ішінде 5-7 сыныптарға өлкетану хрестоматиялар сатып алуға)

646 920,2
Целевые текущие трансферты
582 532,2
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
156 416,0
На развитие рынка труда, в том числе:
21 448,0
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
7 585,0
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении
1 331,0
на представление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
11 363,0
на обеспечение дополнительного охвата краткосрочным профессиональным обучением
1 169,0
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
8 534,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
113 592,0
а компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы: на выплату государственной адресной социальной помощи
3 220,0
на выплату государственной адресной социальной помощи за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
8 025,0
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
668,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
535,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
394,0
Отдел образования района (города областного значения)
158 789,0
на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
158 789,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
255 538,0
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
11 789,2
Бюджетные кредиты
64 388,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
64 388,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
64 388,0
Приложение 3 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 18 декабря
2019 года № 1/46
Приложение 5 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 1/36
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов на 2019 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
131 531,7
Целевые текущие трансферты
122 851,0
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
11 884,8
на открытие IT-классов в школах
2 945,0
на приобретение и доставку учебников для школ

8 055,8
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
884,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 464,9
Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылына көше-жол жүйесінің ағымдағы жөндеуіне
12 464,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
49 928,0
эпизиотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
41 528,0
бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
8 400,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
25 685,0
мәдениет объектілерінің жөндеуіне
25 685,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20 988,3
арнаулы әлеуметтік қызметтер "Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1 667,0
қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
6 312,0
қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
1 091,0
еңбек нарығын дамытуға
700,0
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
303,0
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
1 454,0
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
5 408,7
көпбалалы отбасыларға табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын қиын өмірлік жағдай туындаған кезде біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге

8 055,8
на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
884,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 464,9
Текущий ремонт улично-дорожной сети села Коргалжын Коргалжынского района
12 464,9
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
49 928,0
на проведение противоэпизоотических мероприятий
41 528,0
на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
8 400,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
25 685,0
на ремонт объектов культуры
25 685,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20 988,3
на размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
1 667,0
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
6 312,0
на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
1 091,0
на развитие рынка труда
700,0
на выплату единовременной материальной помощи к 30- летию вывода Советских войск из Афганистана
303,0
на обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
1 454,0
на обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
5 408,7
на оказание единовременной социальной помощи многодетным семьям по заявлению при наступлении трудной жизненной ситуации, доход которых не превышает величину прожиточного минимума