2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 38/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қаңтарда № 7636 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 544 109,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 398 117,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 891,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 830,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 112 269,5 мың теңге;
2) шығындар – 5 022 778,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 43 280,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 59 066,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 786,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 426,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 426,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 521 523,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 521 523,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 52/1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Әлеуметтік салық бойынша аудан бюджетіне кірістер бөлу нормативі -100 % екені белгіленсін.
3. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте 4 қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте 5 қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтерінің және ауылының бюджеттеріне 6 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 2 277 906,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
7. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке 12 082,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттерді өтеу қарастырылғаны ескерілсін.
8. 2020 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органының резерві 0,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № 38/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 января 2020 года № 7636.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 544 109,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 398 117,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 891,9 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 830,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 112 269,5 тысяч тенге;
2) затраты – 5 022 778,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43 280,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 59 066,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 786,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 426,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 426,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 521 523,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 521 523,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2020 № 52/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Установить норматив распределения доходов в районный бюджет по социальному налогу – 100 %.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета, согласно приложению 4.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 5.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам сельских округов и села, согласно приложению 6.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 2 277 906,0 тысяч тенге.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в областной бюджет в сумме 12 082,0 тысяч тенге.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 0,0 тысяч тенге.

Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 30.09.2020 № 48/1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Сандықтау ауданының ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер қарастырылсын.
10. 2020 жылға арналған аудандық бюджетін атқару процесінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтерінің және ауылының бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін 176 864,0 мың теңге сомасындағы субвенциялар көлемі көзделген ескерілсін, оның ішінде:
Балкашин ауылдық округіне 30 870,0 мың теңге;
Барақпай ауылдық округіне 10 056,0 мың теңге;
Белгород ауылдық округіне 12 561,0 мың теңге;
Бірлік ауылдық округіне 10 150,0 мың теңге;
Васильев ауылдық округіне 11 003,0 мың теңге;
Веселов ауылдық округіне 10 716,0 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округіне 10 747,0 мың теңге;
Каменск ауылдық округіне 10 979,0 мың теңге;
Лесной ауылдық округі не 11 138,0 мың теңге;
Мәдениет ауылына 12 409,0 мың теңге;
Максимов ауылдық округіне 11 498,0 мың теңге;
Новоникольск ауылдық округіне 10 775,0 мың теңге;
Сандықтау ауылдық округіне 11 596,0 мың теңге;

Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 30.09.2020 № 48/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности Сандыктауского района, по сравнению с окладами и ставками гражданскими служащими, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
10. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 7.
11. Учесть, что в бюджете района на 2020 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сельских округов и села в сумме 176 864,0 тысяч тенге, в том числе:
Балкашинскому сельскому округу 30 870,0 тысяч тенге;
Баракпайскому сельскому округу 10 056,0 тысяч тенге;
Белгородскому сельскому округу 12 561,0 тысяча тенге;
Берликскому сельскому округу 10 150,0 тысяч тенге;
Васильевскому сельскому округу 11 003,0 тысячи тенге;
Веселовскому сельскому округу 10 716,0 тысяч тенге;
Жамбыльскому сельскому округу 10 747,0 тысяч тенге;
Каменскому сельскому округу 10 979,0 тысяч тенге;
Лесному сельскому округу 11 138,0 тысяч тенге;
селу Мадениет 12 409,0 тысяч тенге;
Максимовскому сельскому округу 11 498,0 тысяч тенге;
Новоникольскому сельскому округу 10 775,0 тысяч тенге;
Сандыктаускому сельскому округу 11 596,0 тысяч тенге;

Широков ауылдық округіне 12 366,0 мың теңге.
12. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Галюк
Аудандық мәслихатының
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының әкімі А.Үисімбаев
Сандықтау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 38/1 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет

Широковскому сельскому округу 12 366,0 тысяч тенге.
12. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А.Галюк
Секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского района А.Уисимбаев
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 38/1
Районный бюджет на 2020 год

5 022 778,6
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
239 405,4
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
17 968,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17 968,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
117 184,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
116 954,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
230,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
59 234,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 013,5
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
46 221,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35 192,2
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 827,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
744,7
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 070,5
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4 550,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
9 826,1
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 826,1
02
Қорғаныс
9 942,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9 942,2
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 216,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 426,2
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
300,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
628,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
628,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
628,0
04
Білім беру
2 557 252,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 549 242,78
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

5 022 778,6
01
Государственные услуги общего характера
239 405,4
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
17 968,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
17 968,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
117 184,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
116 954,5
003
Капитальные расходы государственного органа
230,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
59 234,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13 013,5
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
46 221,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35 192,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27 827,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
744,7
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприва-тизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 070,5
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4 550,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
9 826,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
9 826,1
02
Оборона
9 942,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9 942,2
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 216,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 426,2
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
628,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
628,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
628,0
04
Образование
2 557 252,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 549 242,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования

13 234,9
003
Жалпы білім беру
2 057 250,8
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
10 800,0
006
Балаларға қосымша білім беру
65 849,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
62 951,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12 555,0
023
Әдістемелік жұмыс
37 574,7
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
214 120,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
74 907,3
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
8 010,0
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
8 010,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
270 463,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
235 958,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 245,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
68 593,0
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
60 766,4
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
53,7
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22 377,9
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
421,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
644,8
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
16 732,2
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
4 944,2
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33 506,1
050
Қазақстан Республиқасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
4 674,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
34 504,8
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
28 195,5
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
6 309,3
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
226 112,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

13 234,9
003
Общеобразовательное обучение
2 057 250,8
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10 800,0
006
Дополнительное образование для детей
65 849,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
62 951,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 555,0
023
Методическая работа
37 574,7
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
214 120,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
74 907,3
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8 010,0
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
8 010,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
270 463,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
235 958,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 245,1
002
Программа занятости
68 593,0
005
Государственная адресная социальная помощь
60 766,4
006
Оказание жилищной помощи
53,7
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22 377,9
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
421,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
644,8
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 732,2
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 944,2
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33 506,1
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4 674,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
34 504,8
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
28 195,5
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
6 309,3
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
226 112,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

008
Спорт объектілерін дамыту
0,4
011
Мәдениет объектілерін дамыту
6,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
51 640,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8 230,7
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
8 230,7
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
15 934,7
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 934,7
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
20 315,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 036,8
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
4 816,0
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1 643,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 820,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
7 159,2
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 858,2
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
130,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 171,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24 119,4
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
24 119,4
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 387,4
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
6 732,0
12
Көлік және коммуникация
80 502,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
80 502,7
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
74 901,1
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
5 601,6
13
Басқалар
827 048,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
319 511,2
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
319 511,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
0,0

008
Развитие объектов спорта
0,4
011
Развитие объектов культуры
6,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
51 640,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8 230,7
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8 230,7
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
15 934,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15 934,7
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
20 315,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 036,8
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
4 816,0
004
Организация работ по зонированию земель
1 643,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 820,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
7 159,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5 858,2
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
130,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 171,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24 119,4
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
24 119,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
17 387,4
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного значения), поселков и иных сельских населенных пунктов
6 732,0
12
Транспорт и коммуникации
80 502,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
80 502,7
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
74 901,1
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
5 601,6
13
Прочие
827 048,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
319 511,2
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
319 511,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
0,0

007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25 331,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
501,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 796,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13 843,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен, және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 480,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19 822,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
30 473,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
24 793,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
5 680,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
42 563,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 150,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
50,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 100,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21 337,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
7 973,0
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3 345,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
10 019,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
20 076,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
20 076,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
276 618,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
239 304,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 864,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
193 887,0
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
29 674,0
009
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
6 879,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
21 308,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25 331,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
501,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 796,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 843,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 480,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
19 822,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
30 473,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
24 793,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
5 680,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
42 563,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 150,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
50,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 100,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21 337,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
7 973,0
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3 345,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
10 019,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
20 076,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
20 076,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
276 618,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
239 304,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8 864,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
193 887,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
29 674,0
009
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
6 879,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
21 308,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан

Ескерту. 4 – қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 52/1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
Барлығы
1 266 388,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 226 623,4
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
157 454,8
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
31 780,0
Кепілдік берілген әлеуметтік топтамаға, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
28 496,8
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
2 851,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге
1 593,0
Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік қолданылатын катетерлермен қамтамасыз етуге
230,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
57 895,0
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
15 750,0
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасылардың мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер
27 145,0
қоғамдық жұмыстарға
15 000,0
халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
3 559,0
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
31 050,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
782 567,1
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
29 539,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
3 129,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
214 396,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
78 720,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды жүзеге асыруға, оның ішінде:
456 783,1
№1 Балкашин орта мектебін күрделі жөндеу
222 068,7
"Мирас" бала бақшасын күрделі жөндеу
41 048,0
Сандықтау орта мектебін күрделі жөндеу
193 666,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
24 124,2
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
24 124,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
262 477,3
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды жүзеге асыруға, оның ішінде:
262 477,3

Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2020 № 52/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
1 266 388,4
Целевые текущие трансферты
1 226 623,4
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
157 454,8
На выплату государственной адресной социальной помощи
31 780,0
На гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в связи с чрезвычайнымм положением
28 496,8
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
2 851,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1 593,0
На обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
230,0
На развитие рынка труда, в том числе:
57 895,0
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
15 750,0
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
27 145,0
на общественные работы
15 000,0
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
3 559,0
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
31 050,0
Отдел образования района (города областного значения)
782 567,1
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
29 539,0
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
3 129,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
214 396,0
На доплату за квалифакационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
78 720,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе:
456 783,1
капитальный ремонт Балкашинской средней школы № 1
222 068,7
капитальный ремонт детского сада "Мирас"
41 048,0
капитальный ремонт Сандыктауской средней школы
193 666,4
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
24 124,2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
24 124,2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
262 477,3
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе:
262 477,3

Балкашино ауылында кентішілік жолдарды (4,6 километр) асфальтбетонды жабумен орташа жөндеу
67 230,0
Сандықтау ауылында кентішілік жолдарды (4,6 километр) асфальтбетонды жабумен орташа жөндеу
56 700,0
Балкашино ауылында кентішілік жолдарды асфальтбетонды жабумен орташа жөндеу
80 999,9
Балкашино ауылындағы көше-жол желісін орташа жөндеу
57 547,4
Бюджеттік кредиттер
39 765,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
39 765,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
39 765,0
Сандықтау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 38/1 шешіміне
5 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5 – қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 52/1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
607 740,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
501 200,6
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 550,0
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
4 550,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
376 307,4
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
4 170,0
Aз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
1 410,0
1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
1 870,0
Aз қамтылған отбасыларынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
8 151,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
1 406,0
Mектептерге компьютерлерді сатып алуға
17 604,0
Pобототехника кабинеттерді сатып алуға
7 738,3
Pесурстық орталықтарды жарақтандыруға
3 903,0
Мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагог қызметкерлердің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға
3 046,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне жаңартылған білім беру мазмұны жағдайындағы жұмысы үшін қосымша ақы төлеуге
196 378,0
Мектеп педагог-психологтарының лауазымдық жалақыларының мөлшерін ұлғайтуға
6 067,0
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
4 321,0
Магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
1 576,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
4 059,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақыны ұлғайтуға

средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (4,6 километра) в селе Балкашино
67 230,0
средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (4,6 километра) в селе Сандыктау
56 700,0
средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог в селе Балкашино
80 999,9
средний ремонт улично-дорожной сети в селе Балкашино
57 547,4
Бюджетные кредиты
39 765,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
39 765,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
39 765,0
Приложение 5 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 38/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2020 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2020 № 52/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
607 740,1
Целевые текущие трансферты
501 200,6
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 550,0
Внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
4 550,0
Отдел образования района (города областного значения)
376 307,4
На открытие IT-классов в школах
4 170,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
1 410,0
На обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
1 870,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
8 151,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и привенции суицида среди несовершеннолетних"
1 406,0
На приобретение компьютеров для школ
17 604,0
На приобретение кабинетов робототехники
7 738,3
На оснащение ресурсных центров
3 903,0
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
3 046,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
196 378,0
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
6 067,0
На доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
4 321,0
На доплату учителям со степенью магистра
1 576,0
На увеличение доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования
4 059,0
На увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования

2 795,0
Кезекші сыныптардағы мұғалімдерге жалақы төлеуге
5 480,0
Білім беру объектілерін жөндеуге, оның iшiнде:
6 935,4
Жыланды негізгі мектебін ағымдағы жөндеуге
2 312,2
Новоромановская негізгі мектебін ағымдағы жөндеуге
4 623,2
Блоктық-модульдік қазандықтарды сатып алуға
31 589,0
Мектеп автобустарын сатып алуға
12 915,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның iшiнде:
50 753,7
№ 1 Балкашин орта мектебін күрделі жөндеу
24 674,3
"Мирас" бала бақшасын күрделі жөндеу
4 560,9
Сандықтау орта мектебін күрделі жөндеу
21 518,5
Мектепке дейінгі және орта білім беру ұйымдарын бейнебақылау жүйелермен қамтамасыз ету
4 140,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22 654,1
Қыска мерзімді кәсіптік оқытуды іске асыруға
5 240,0
Көпбалалы аналар және көпбалалы отбасылардан шыққан балалардын жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге
58,1
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
15 356,0
Ұлы отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
2 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
97 689,1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның iшiнде:
71 158,9
Балкашино ауылының спорттық-ойын алаңдарын абаттандыру
14 125,0
Балкашино ауылында кентішілік жолдарды (4,6 километр) асфальтбетонды жабумен орташа жөндеу
7 470,0
Сандықтау ауылында кентішілік жолдарды (4,6 километр) асфальтбетонды жабумен орташа жөндеу
6 300,0
Балкашино ауылында кентішілік жолдарды асфальтбетонды жабумен орташа жөндеу
9 000,0
Балкашино ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
28 364,8
Балкашино ауылындағы көше-жол желісін орташа жөндеу
5 899,1
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға, оның iшiнде:
19 530,2
жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындығына
4 530,2
су тасқынына қарсы іс-шаралар жүргізу
15 000,0
Веселов ауылдық округінің "Жыланды-Бастрымовка" автомобиль жолын ағымдағы жөндеу
7 000,0
Нысаналы даму трансферттер
106 539,5
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
106 539,5
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
18 385,5
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

2 795,0
На выплату заработной платы педагогам дежурных классов
5 480,0
На ремонты объектов образования, в том числе:
6 935,4
на текущий ремонт Жыландинской основной школы
2 312,2
на текущий ремонт Новоромановской основной школы
4 623,2
На приобретение блочно-модульных котельных
31 589,0
На приобретение школьных автобусов
12 915,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе:
50 753,7
капитальный ремонт Балкашинской средней школы № 1
24 674,3
капитальный ремонт детского сада "Мирас"
4 560,9
капитальный ремонт Сандыктауской средней школы
21 518,5
На обеспечение системами видеонаблюдения организации дошкольного и среднего образования
4 140,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22 654,1
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
5 240,0
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
58,1
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
15 356,0
На выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
2 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
97 689,1
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе:
71 158,9
благоустройство спортивно-игровых площадок села Балкашино
14 125,0
средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (4,6 километра) в селе Балкашино
7 470,0
средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (4,6 километра) в селе Сандыктау
6 300,0
средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог в селе Балкашино
9 000,0
средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Балкашино
28 364,8
средний ремонт улично-дороджной сети в селе Балкашино
5 899,1
На развитие жилищно-коммунального хозяйства, в том числе:
19 530,2
на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
4 530,2
на проведение противопаводковых мероприятий
15 000,0
На текущий ремонт автомобильной дороги "Жыланды-Бастрымовка" Веселовского сельского округа
7 000,0
Целевые трансферты на развитие
106 539,5
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
106 539,5
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
18 385,5
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда