Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 маусымдағы № 215/30-6 "Целиноград ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 шілдедегі № 339/48-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 тамызда № 7316 болып тіркелді. Күші жойылды Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 160/29-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 25.07.2022 № 160/29-7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Ақмола облысы Целиноград ауданының кейбiр ауылдарын және ауылдык округтерiн кайта атау туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/553 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 6С-27-23 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7006 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "Целиноград ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 12 маусымдағы № 215/30-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6705 болып тіркелген, 2018 жылғы 9 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және Ақмол, Арайлы, Жаңаесіл, Жарлыкөл, Қабанбай батыр, Қараөткел, Қосшы, Қоянды, Нұресіл, Оразақ, Рахымжан Қошқарбаев, Софиевка, Талапкер ауылдық округтері үшін халық саны екі мың адамнан көп ресми жарияланған күнінен бастап, Мәншүк ауылы, Родина, Приречный, Тасты, Шалқар ауылдық округтері үшін халық саны екі мың және одан аз 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Ғ.Қойлыбаев
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Ибраев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі

О внесении изменения в решение Целиноградского районного маслихата от 12 июня 2018 года № 215/30-6 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов Целиноградского района"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 30 июля 2019 года № 339/48-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 августа 2019 года № 7316. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25 июля 2022 года № 160/29-7
Сноска. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25.07.2022 № 160/29-7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 14 декабря 2018 года № А-12/553 и решением Акмолинского областного маслихата от 14 декабря 2018 года № 6С-27-23 "О переименовании некоторых сел и сельских округов Целиноградского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7006) Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "Об утверждении регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов Целиноградского района" от 12 июня 2018 года № 215/30-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6705, опубликовано 9 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие для сельских округов Акмол, Арайлынского, Жанаесильского, Жарлыкольского, Кабанбай батыра, Караоткельского, Косшынского, Кояндинского, Нуресильского, Оразакского, Рахымжана Кошкарбаева, Софиевского, Талапкерского с численностью населения более двух тысяч человек со дня официального опубликования, для села Маншук, сельских округов Родина, Приреченского, Тасты, Шалкарского с численностью населения две тысячи и менее человек с 1 января 2020 года.".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Целиноградского
районного маслихата
Г.Койлыбаев
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Б.Ибраев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района