Целиноград ауданы Нұресіл ауылдық округі, Қабанбай батыр ауылдық округі, Қараөткел ауылдық округі, Қоянды ауылы, Қосшы ауылдық округі, Жарлыкөл ауылдық округі, Тасты ауылдық округі, Арайлы ауылдық округі, Жаңаесіл ауылдық округі, Оразақ ауылдық округі, Родина ауылдық округі, Приречный ауылдық округі, Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округі, Софиевка ауылдық округі, Талапкер ауылдық округі, Шалқар ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № А-3/619 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 7607 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 21 шілдедегі № А-7/212 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 21.07.2022 № А-7/212 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Қаулының тақырыбына өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 08.02.2021 № А-3/34 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік баскару және өзін-өзі басқару туралы", 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңдарына сәйкес, Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Целиноград ауданы Нұресіл ауылдық округі, Қабанбай батыр ауылдық округі, Қараөткел ауылдық округі, Қоянды ауылы, Қосшы ауылдық округі, Жарлыкөл ауылдық округі, Тасты ауылдық округі, Арайлы ауылдық округі, Жаңаесіл ауылдық округі, Оразақ ауылдық округі, Родина ауылдық округі, Приречный ауылдық округі, Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округі, Софиевка ауылдық округі, Талапкер ауылдық округі, Шалқар ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 - қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 08.02.2021 № А-3/34 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Целиноград ауданы әкімінің орынбасары А.С. Жантеміровқа жүктелсін.

Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Нуресильского сельского округа, сельского округа Кабанбай батыра, Караоткельского сельского округа, села Коянды, Косшынского сельского округа, Жарлыкольского сельского округа, сельского округа Тасты, Арайлынского сельского округа, Жанаесильского сельского округа, Оразакского сельского округа, сельского округа Родина, Приреченского сельского округа, сельского округа Рахымжана Кошкарбаева, Софиевского сельского округа, Талапкерского сельского округа, Шалкарского сельского округа Целиноградского района
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 30 декабря 2019 года № А-3/619. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 декабря 2019 года № 7607. Утратило силу постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 21 июля 2022 года № А-7/212
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 21.07.2022 № А-7/212 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 08.02.2021 № А-3/34 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Нуресильского сельского округа, сельского округа Кабанбай батыра, Караоткельского сельского округа, села Коянды, Косшынского сельского округа, Жарлыкольского сельского округа, сельского округа Тасты, Арайлынского сельского округа, Жанаесильского сельского округа, Оразакского сельского округа, сельского округа Родина, Приреченского сельского округа, сельского округа Рахымжана Кошкарбаева, Софиевского сельского округа, Талапкерского сельского округа, Шалкарского сельского округа Целиноградского района, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 08.02.2021 № А-3/34 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Целиноградского района Жантемирова А.С.

3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Таткеев
Целиноград ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "30" желтоқсандағы
№ А-3/619 қаулысына
1 - қосымша
Целиноград ауданы Нұресіл ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Целиноград ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "30" желтоқсандағы
№ А-3/619 қаулысына
2 - қосымша
Целиноград ауданы Қабанбай батыр ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Целиноград ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "30" желтоқсандағы
№ А-3/619 қаулысына
3 - қосымша
Целиноград ауданы Қараөткел ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Целиноград ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "30" желтоқсандағы
№ А-3/619 қаулысына
4 - қосымша
Целиноград ауданы Қоянды ауылы жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Ескерту. Тақырыпқа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 08.02.2021 № А-3/34 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Целиноград ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "30" желтоқсандағы
№ А-3/619 қаулысына
5 - қосымша
Целиноград ауданы Қосшы ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Целиноград ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "30" желтоқсандағы
№ А-3/619 қаулысына
6 - қосымша
Целиноград ауданы Жарлыкөл ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Целиноград ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "30" желтоқсандағы
№ А-3/619 қаулысына
7 - қосымша
Целиноград ауданы Тасты ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Целиноград ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "30" желтоқсандағы
№ А-3/619 қаулысына
8 - қосымша
Целиноград ауданы Арайлы ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Целиноград ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "30" желтоқсандағы
№ А-3/619 қаулысына
9 - қосымша
Целиноград ауданы Жаңаесіл ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Целиноград ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "30" желтоқсандағы
№ А-3/619 қаулысына
10 - қосымша
Целиноград ауданы Оразақ ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Целиноград ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "30" желтоқсандағы
№ А-3/619 қаулысына
11 - қосымша
Целиноград ауданы Родина ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Целиноград ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "30" желтоқсандағы
№ А-3/619 қаулысына
12 – қосымша
Целиноград ауданы Приречный ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Целиноград ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "30" желтоқсандағы
№ А-3/619 қаулысына
13 - қосымша
Целиноград ауданы Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Целиноград ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "30" желтоқсандағы
№ А-3/619 қаулысына
14 - қосымша
Целиноград ауданы Софиевка ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Целиноград ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "30" желтоқсандағы
№ А-3/619 қаулысына
15 - қосымша
Целиноград ауданы Талапкер ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Целиноград ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "30" желтоқсандағы
№ А-3/619 қаулысына
16 - қосымша
Целиноград ауданы Шалқар ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте Юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района М.Таткеев
Приложение 1
к постановлению акимата
Целиноградского района
от "30" декабря 2019 года
№ А-3/619
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Нуресильского сельского округа Целиноградского района
Приложение 2
к постановлению акимата
Целиноградского района
от "30" декабря 2019 года
№ А-3/619
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ сельского округа Кабанбай батыр Целиноградского района
Приложение 3
к постановлению акимата
Целиноградского района
от "30" декабря 2019 года
№ А-3/619
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Караоткельского сельского округа Целиноградского района
Приложение 4
к постановлению акимата
Целиноградского района
от "30" декабря 2019 года
№ А-3/619
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ
села Коянды Целиноградского района
Сноска. Заголовок с изменением, внесенным постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 08.02.2021 № А-3/34 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Приложение 5
к постановлению акимата
Целиноградского района
от "30" декабря 2019 года
№ А-3/619
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Косшынского сельского округа Целиноградского района
Приложение 6
к постановлению акимата
Целиноградского района
от "30" декабря 2019 года
№ А-3/619
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Жарлыкольского сельского округа Целиноградского района
Приложение 7
к постановлению акимата
Целиноградского района
от "30" декабря 2019 года
№ А-3/619
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ сельского округа Тасты Целиноградского района
Приложение 8
к постановлению акимата
Целиноградского района
от "30" декабря 2019 года
№ А-3/619
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Арайлынского сельского округа Целиноградского района
Приложение 9
к постановлению акимата
Целиноградского района
от "30" декабря 2019 года
№ А-3/619
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Жанаесильского сельского округа Целиноградского района
Приложение 10
к постановлению акимата
Целиноградского района
от "30" декабря 2019 года
№ А-3/619
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Оразакского сельского округа Целиноградского района
Приложение 11
к постановлению акимата
Целиноградского района
от "30" декабря 2019 года
№ А-3/619
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ сельского округа Родина Целиноградского района
Приложение 12
к постановлению акимата
Целиноградского района
от "30" декабря 2019 года
№ А-3/619
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Приреченского сельского округа Целиноградского района
Приложение 13
к постановлению акимата
Целиноградского района
от "30" декабря 2019 года
№ А-3/619
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ сельского округа Рахымжана Кошкарбаева Целиноградского района
Приложение 14
к постановлению акимата
Целиноградского района
от "30" декабря 2019 года
№ А-3/619
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Софиевского сельского округа Целиноградского района
Приложение 15
к постановлению акимата
Целиноградского района
от "30" декабря 2019 года
№ А-3/619
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Талапкерского сельского округа Целиноградского района
Приложение 16
к постановлению акимата
Целиноградского района
от "30" декабря 2019 года
№ А-3/619
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Шалкарского сельского округа Целиноградского района