Шортанды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № С-36/2 "2019-2021 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 наурыздағы № С-40/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 наурызда № 7112 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № С-36/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7021 тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Бектау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 939 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 550 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 389 мың теңге;
2) шығындар – 14 530 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-591) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 591 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 16 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
В.Волокитин
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Д.Отаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының әкімдігі
Шортанды аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 наурыздағы
№ С-40/5 шешіміне
қосымша
Шортанды аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С-36/2 шешіміне
16 қосымша
2019 жылға арналған Бектау ауылдық округінің бюджеті
Функционалдық топ
Сома, мың теңге
Санаты
Функционалдық кіші топ
Сыныбы
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Кіші сыныбы
Бағдарлама
I. Кiрiстер

О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № С-36/2 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2019 года № С-40/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 марта 2019 года № 7112
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № С-36/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7021, опубликовано 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа Бектау на 2019-2021 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 939 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 550 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 389 тысяч тенге;
2) затраты – 14 530 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-591) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 591 тысяч тенге.";
приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
В.Волокитин
Секретарь
районного маслихата
Д.Отаров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Шортандинского района
Приложение к решению
Шортандинского районного маслихата
№ С-40/5 от 27 марта 2019 года
Приложение 16 к решению
Шортандинского районного маслихата
№ С-36/2 от 25 декабря 2018 года
Бюджет сельского округа Бектау на 2019 год
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Категория
Функциональная подгруппа
Класс
Администратор бюджетных программ
Подкласс
Программа
I. Доходы