Щучинск қаласының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 20 ақпандағы № а-2/66 қаулысы және Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 ақпандағы № 6С-39/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 ақпанда № 7077 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12 бабының 5-1) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып, Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 5 қазандағы қорытындысы негізінде, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Щучинск қаласының келесі көшелері қайта аталсын:
1) Ключевая көшесі Ақбұлақ көшесіне;
2) Пригорная көшесі Асқартау көшесіне;
3) Солнечная көшесі Арай көшесіне;
4) РСП-41 көшесі Ақсу көшесіне;
5) ДЭУ-53 көшесі Арасан көшесіне;
6) Осенняя көшесі Алтын күз көшесіне;
7) Родниковая көшесі Балауса көшесіне;
8) Нагорная көшесі Көктөбе көшесіне;
9) Подгорная көшесі Кентау көшесіне;
10) Строительная көшесі Құрылыс көшесіне;
11) Майская көшесі Мамыр көшесіне;
12) Сосновая көшесі Қарағайлы көшесіне;
13) Швейная көшесі Берен көшесіне;
14) Мебельная көшесі Шаңырақ көшесіне;
15) Березовая көшесі Аққайың көшесіне;
16) Синегорская көшесі Көктау көшесіне;
17) Целиноградская көшесі Еркіндік көшесіне;
18) Гранитная көшесі Ақсай көшесіне;
19) Локомотивная көшесі Арлан көшесіне;
20) Вагонная көшесі Өткел көшесіне;
21) Сибирская көшесі Ырыс көшесіне;
22) Железнодорожная көшесі Теміржол көшесіне;
23) Весенняя көшесі Көктем көшесіне;
24) Путейская көшесі Батыс көшесіне;
25) Новая көшесі Шамшырақ көшесіне;
26) Урумкайская көшесі Ұрымқай көшесіне;
27) Дальняя көшесі Дидар көшесіне;
28) Заречная көшесі Айнакөл көшесіне;
29) Полевая көшесі Жайлау көшесіне;
30) Береговая көшесі Толқын көшесіне;
31) Вьюжная көшесі Самал көшесіне.
2. Осы Бурабай ауданы әкімдігінің қаулысы мен Бурабай аудандық мәслихаттың шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі Қ.Қарауылов
Аудандық мәслихаттың
ХХXІХ сессиясының
төрағасы
Қ.Шаяхметов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов

О переименовании улиц города Щучинска
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 20 февраля 2019 года № а-2/66 и решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 20 февраля 2019 года № 6С-39/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 февраля 2019 года № 7077
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 октября 2018 года, акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы города Щучинска:
1) улицу Ключевая на улицу Акбулак;
2) улицу Пригорная на улицу Аскартау;
3) улицу Солнечная на улицу Арай;
4) улицу РСП-41 на улицу Аксу;
5) улицу ДЭУ-53 на улицу Арасан;
6) улицу Осенняя на улицу Алтын куз;
7) улицу Родниковая на улицу Балауса;
8) улицу Нагорная на улицу Коктобе;
9) улицу Подгорная на улицу Кентау;
10) улицу Строительная на улицу Курылыс;
11) улицу Майская на улицу Мамыр;
12) улицу Сосновая на улицу Карагайлы;
13) улицу Швейная на улицу Берен;
14) улицу Мебельная на улицу Шанырак;
15) улицу Березовая на улицу Аккайын;
16) улицу Синегорская на улицу Коктау;
17) улицу Целиноградская на улицу Еркиндик;
18) улицу Гранитная на улицу Аксай;
19) улицу Локомотивная на улицу Арлан;
20) улицу Вагонная на улицу Откел;
21) улицу Сибирская на улицу Ырыс;
22) улицу Железнодорожная на улицу Темиржол;
23) улицу Весенняя на улицу Коктем;
24) улицу Путейская на улицу Батыс;
25) улицу Новая на улицу Шамшырак;
26) улицу Урумкайская на улицу Урымкай;
27) улицу Дальняя на улицу Дидар;
28) улицу Заречная на улицу Айнакол;
29) улицу Полевая на улицу Жайлау;
30) улицу Береговая на улицу Толкын;
31) улицу Вьюжная на улицу Самал.
2. Настоящее постановление акимата Бурабайского района и решение Бурабайского районного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского района К.Караулов
Председатель ХХXІХ
сессии районного
маслихата
К.Шаяхметов
Секретарь районного
маслихата
У.Бейсенов