Бурабай ауданы ауылдық округтерінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 10 сәуірдегі № а-4/139 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 сәуірде № 7143 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 27.02.2020 № а-2/76 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 9 бабы 1 тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бурабай ауданы ауылдық округтерінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 27.02.2020 № а-2/76 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі Қ.Қарауылов
Бурабай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 10 сәуірдегі
№ а-4/139 қаулысына
1 қосымша
Бурабай ауданы Абылайхан ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Бурабай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 10 сәуірдегі
№ а-4/139 қаулысына
2 қосымша
Бурабай ауданы Атамекен ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Бурабай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 10 сәуірдегі
№ а-4/139 қаулысына
3 қосымша
Бурабай ауданы Веденов ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Бурабай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 10 сәуірдегі
№ а-4/139 қаулысына
4 қосымша
Бурабай ауданы Зеленобор ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 27.02.2020 № а-2/76 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Бурабай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 10 сәуірдегі
№ а-4/139 қаулысына
5 қосымша
Бурабай ауданы Златополье ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Бурабай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 10 сәуірдегі
№ а-4/139 қаулысына
6 қосымша
Бурабай ауданы Қатаркөл ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Бурабай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 10 сәуірдегі
№ а-4/139 қаулысына
7 қосымша
Бурабай ауданы Кенесары ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Бурабай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 10 сәуірдегі
№ а-4/139 қаулысына
8 қосымша
Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Бурабай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 10 сәуірдегі
№ а-4/139 қаулысына
9 қосымша
Бурабай ауданы Успеноюрьев ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Бурабай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 10 сәуірдегі
№ а-4/139 қаулысына
10 қосымша
Бурабай ауданы Наурызбай батыр ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ сельских округов Бурабайского района
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 10 апреля 2019 года № а-4/139. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 апреля 2019 года № 7143.
Сноска. Заголовок – в редакции постановления акимата Бурабайского района Акмолинской области от 27.02.2020 № а-2/76 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ сельских округов Бурабайского района, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Бурабайского района Акмолинской области от 27.02.2020 № а-2/76 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского района К.Караулов
Приложение 1
к постановлению акимата
Бурабайского района
от 10 апреля 2019 года
№ а-4/139
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Абылайханского сельского округа Бурабайского района
Приложение 2
к постановлению акимата
Бурабайского района
от 10 апреля 2019 года
№ а-4/139
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ сельского округа Атамекен Бурабайского района
Приложение 3
к постановлению акимата
Бурабайского района
от 10 апреля 2019 года
№ а-4/139
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Веденовского сельского округа Бурабайского района
Приложение 4
к постановлению акимата
Бурабайского района
от 10 апреля 2019 года
№ а-4/139
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Зеленоборского сельского округа Бурабайского района
Сноска. Приложение 4 - в редакции постановления акимата Бурабайского района Акмолинской области от 27.02.2020 № а-2/76 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Приложение 5
к постановлению акимата
Бурабайского района
от 10 апреля 2019 года
№ а-4/139
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Златопольского сельского округа Бурабайского района
Приложение 6
к постановлению акимата
Бурабайского района
от 10 апреля 2019 года
№ а-4/139
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Катаркольского сельского округа Бурабайского района
Приложение 7
к постановлению акимата
Бурабайского района
от 10 апреля 2019 года
№ а-4/139
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Кенесаринского сельского округа Бурабайского района
Приложение 8
к постановлению акимата
Бурабайского района
от 10 апреля 2019 года
№ а-4/139
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Урумкайского сельского округа Бурабайского района
Приложение 9
к постановлению акимата
Бурабайского района
от 10 апреля 2019 года
№ а-4/139
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Успеноюрьевского сельского округа Бурабайского района
Приложение 10
к постановлению акимата
Бурабайского района
от 10 апреля 2019 года
№ а-4/139
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Наурызбай батыра Бурабайского района

Ескерту. 10-қосымша алынып тасталды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 27.02.2020 № а-2/76 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Сноска. Приложение 10 исключено постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 27.02.2020 № а-2/76 (вводится в действие со дня официального опубликования).