"Бурабай ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Бурабай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 1 маусымдағы № а-6/207 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 маусымдағы № а-5/221 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 маусымда № 7224 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бурабай ауданы әкімдігінің "Бурабай ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 1 маусымдағы № а-6/207 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6683 болып тіркелген, 2018 жылғы 29 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі Қ. Қарауылов

О признании утратившим силу постановления акимата Бурабайского района от 1 июня 2018 года № а-6/207 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Бурабайского района"
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 4 июня 2019 года № а-5/221. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 июня 2019 года № 7224
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Бурабайского района "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Бурабайского района" от 1 июня 2018 года № а-6/207 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6683, опубликовано 29 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского района К. Караулов