Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2019 жылғы 20 ақпандағы № 69 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 ақпанда № 5971 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2020 жылғы 31 наурыздағы № 135 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 31.03.2020 № 135 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11223 тіркелген бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 18 қаңтардағы № 20 "Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5887 тіркелген, 2018 жылғы 15 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
2) "Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 18 қаңтардағы № 20 "Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 21 қарашадағы № 503 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5956 тіркелген, 2018 жылғы 27 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
3. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
Постановление акимата Актюбинской области от 20 февраля 2019 года № 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 февраля 2019 года № 5971. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 31 марта 2020 года № 135
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 31.03.2020 № 135 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11223, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Актюбинской области от 18 января 2018 года № 20 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5887, опубликованное 15 февраля в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
2) постановление акимата Актюбинской области от 21 ноября 2018 года № 503 "О внесении дополнений в постановление акимата Актюбинской области от 18 января 2018 года № 20 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5956, опубликованное 27 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулыны Ақтөбе облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары М.Е. Абдуллинге жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б. Сапарбаев

2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Актюбинской области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Абдуллина М.Е.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Б. Сапарбаев

K20-48
тонна
52 500,00
Хлорлы калий
K2O-60
K2O-48
SiB маркалы хлорлы калий (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-43
Solumop маркалы калий хлориді
K2O -42, KCl-65
10
Күкіртқышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
K2O-53, SO3- 45
тонна
135 000,00
Агрохимикат калий сульфаты
K-53, S-18
Калий сульфаты (күкіртқышқылды калий)
K2O-51, SO3- 46
Калий сульфаты
K2O-51, SO3- 45
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
SiB маркалы күкіртқышқылды калий (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-50
Күкіртқышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған минералды тыңайтқыш
K2O-53, S-18
Минералды тыңайтқыш калий сульфаты
K2O-50,5
Күрделі тыңайтқыштар
11
Фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
P-27, K-4
тонна
25 750,00
P-27, K-5
12
NPK 15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
тонна
64 750,00
15:15:15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK-тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі кешенді мине-ралды тыңайтқышы (NPK-тыңайтқышы)
N-15, P-15, K-15
NPK-тыңайтқышы 15:15:15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы нитроаммофоска (азофоска)
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
1:1:1 (16:16:16) маркалы нитроаммофоска (азофоска) азотты-қышқылды ыдырау
N-16, P-16, K-16
NPK-тыңайтқышы 16:16:16 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы -нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
16:16:16 маркалы нитроаммофоска. Кешенді азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16
NPK 16:16:16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
SiB маркалы нитроаммофоска 16:16:16, (түрлендірілген минералды тыңайтқышы)
N-16, P-16, K-16
Кешенді азотты-фосфорлы-калийлі минералды тыңайтқышы (тыңайтқыш қоспалары NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19, K-19
N-20, P-14, K-20
10:20:20 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-20, K-20
13:19:19 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-13, P-19, K-19
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
N-10, P-26, K-26
10:26:26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-26, K- 26
NPK-1 (диаммофоска) азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-26, K- 26
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8
8:20:30 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30
13
14:14:23 маркалы нитроаммофоска

K20-48
тонна
52 500,00
Калий хлористый
K2O-60
K2O-48
Хлористый калий, марки SiB (модифици-рованное минеральное удобрение)
K2O-43
Хлорид калия марки Solumop
K2O -42, KCl-65
10
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3- 45
тонна
135 000,00
Агрохимикат Сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-51, SO3- 46
Сульфат калия
K2O-51, SO3- 45
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сернокислый калий, марки SiB (модифици-рованное минеральное удобрение)
K2O-50
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, S-18
Минеральное удобрение сульфат калия
K2O-50,5
Сложные удобрения
11
Фосфорно-калийное удобрение
P-27, K-4
тонна
25 750,00
P-27, K-5
12
Нитроаммофоска марки NPK 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
64 750,00
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK-удобрение
N-15, P-15, K-15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK-удобрение)
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) азотно-кислот-ного разложения марки 1:1:1 (16:16:16)
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (моди-фицированное минеральное удобрение)
N-16, P-16, K-16
Комплексное азотно-фосфорно- калийное минеральное удобрение (тукосмеси NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19, K-19
N-20, P-14, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N-10, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 10:26:26
N-10, P-26, K- 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K- 26
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
N-8, P-20, K-30
13
Нитроаммофоска марки 14:14:23

N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-1
тонна
78 500,00
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,5
10:26:26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска),
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска жақсартылған гранулометриялық құрамы
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
14
Азот-фосфор-калий-күкірт бар тыңайтқыш, (NPКS-тыңайтқышы)
N-4,0, Р2О5-9,6, К2О-8,0, SO3-12,0, СаО-10,2, MgO-0,5
тонна

N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-1
тонна
78 500,00
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,5
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
14
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение, (NPКS-удобрение)
N-4,0, Р2О5-9,6, К2О-8,0, SO3-12,0, СаО-10,2, MgO-0,5
тонна

23 592,00
19
NP+S=20:20+14 маркалы азотты-фосфорлы күкірт бар тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
тонна
67 500,00
20:20 маркалы азотты-фосфорлы күкірт бар күрделі тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы азотты-фосфорлы күкірт бар күрделі тыңайтқыш
N-20, P-20, S-8-14
Азотты-фосфорлы күкірт бар күрделі тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-12
NP+S=16:20+12 маркалы азотты-фосфорлы күкірт бар тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12
SiB маркалы азотты-фосфорлы күкірт бар тыңайтқыш (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-14
SiB маркалы азотты-фосфорлы күкірт бар тыңайтқыш, (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-12, P2O5-24, CaO-14, Mg-0,5, SO3-25
20
А маркалы моноаммонийфосфат арнайы суда еритін
N-12, P-61
тонна
178 500,00
Моноаммонийфосфат азықтық
Моноаммонийфосфат (МАР)
А, Б маркалы моноаммонийфосфат суда еритін кристалды
N-12, P-60
А, Б маркалы моноаммонийфосфат суда еритін кристалды
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
21
Диаммонийфосфат тыңайтқышы
N-18, P-47
тонна
75 000,00
22
Агрохимикат монокалий фосфат
P-52, K-34
тонна
330 500,00
Монокалий фосфат
P-52, K-34
Монокалийфосфат минералды тыңайтқышы
P2O-52, K20-34
Монофосфат калий минералды тыңайтқышы
P2O5-51,46-51,5, K20-33,8-34,0
Krista MKP тыңайтқышы (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Yara Tera Krista MKP тыңайтқышы (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Монокалий фосфат тыңайтқышы NPK 0-52-34
P2O5-52,03, K20-34,26
МКР тыңайтқышы
P-52, K-34
Haifa Монофосфат калий
P2O5-52, K20-34
Микротыңайтқыштар
23
"Микробиотыңайтқыштар "МЭРС" қоректік микроэлементтері бар ерітінділер
фитобіріктіру Fe-2,5, фитобіріктіру Mo-2,0, фитобіріктіру Cu-1,0, фитобіріктіру Zn-2,5, фитобіріктіру Mn-1,0, фитобіріктіру Сo-0,5, фитобіріктіру B-0,5
литр
2 008,90
24
YaraLivaCalcinit тыңайтқышы (нитрат кальция)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105 600,00
Кальций нитраты концентратталған
N-17, CaO-32
А маркалы кальций нитраты (кальций селитрасы)
N-14,9; CaO-27,0
Б маркалы кальций нитраты (кальций селитрасы)
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
В маркалы кальций нитраты (кальций селитрасы)
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Г маркалы кальций нитраты (кальций селитрасы)
N-12,0; CaO-23,8
Кальций нитраты минералды тыңайтқышы
N-15,5,Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Haifa Кальций селитрасы
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
25
Kristalon Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500,00
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна

23 592,00
19
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
тонна
67 500,00
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Удобрение сложное азотно-фосфорно-серосодержащие (NP+S-удобрение)
N-20, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-12, P2O5-24, CaO-14, Mg-0,5, SO3-25
20
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, P-61
тонна
178 500,00
Моноаммонийфосфат кормовой
Моноаммонийфосфат (МАР)
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки: А, Б
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки: А, Б
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
21
Диаммонийфосфат удобрительный
N-18, P-47
тонна
75 000,00
22
Агрохимикат монокалий фосфат
P-52, K-34
тонна
330 500,00
Монокалий фосфат
P-52, K-34
Минеральное удобрение монокалийфосфат
P2O-52, K20-34
Минеральное удобрение монофосфат калия
P2O5-51,46-51,5, K20-33,8-34,0
Удобрение Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Удобрение Yara Tera Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Удобрение монокалий фосфат NPK 0-52-34
P2O5-52,03, K20-34,26
Удобрение МКР
P-52, K-34
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
Микроудобрения
23
Растворы микроэлементсодержащие питательные "Микробиоудобрения "МЭРС"
фитосоединение Fe-2,5, фитосоединение Mo-2,0, фитосоединение Cu-1,0, фитосоединение Zn-2,5, фитосоединение Mn-1,0, фитосоединение Сo-0,5, фитосоединение B-0,5
литр
2 008,90
24
Удобрение YaraLivaCalcinit (нитрат кальция)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105 600,00
Нитрат кальция концентрированный
N-17, CaO-32
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марки А
N-14,9; CaO-27,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марки Б
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марки В
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марки Г
N-12,0; CaO-23,8
Минеральное удобрение нитрат кальция
N-15,5,Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
25
Минеральное удобрение
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500,00
Минеральное удобрение
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Минеральное удобрение

Kristalon Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4- 8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Kristalon Cucumber 14-11-31 минералды тыңайтқышы
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
тонна
Кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы микроэлементтерімен Yara Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Қоңыр кристалон)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
26
Yara Vita Rexolin D12, темір хелаты DTPA тыңайтқышы
Fe-11,6
килограмм

Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4- 8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Минеральное удобрение
Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
тонна
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Yara Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
26
Удобрение Yara Vita Rexolin D12 Хелат железа DTPA
Fe-11,6
килограмм

(В-10,95; аминқышқылдары – 1,5; моносахаридтер – 0,00368; фитогормондар – 0,00042)
литр
950,00
259
NANOVIT: Моно Марганец тыңайтқышы
Mn-10,84; N- 2,66; SO3-4,41; аминқышқылдары – 1,39; органикалық қышқылдар – 7,20; моносахаридтер – 0,00329; фитогормондар – 0,00038
литр
687,50
260
NANOVIT: Моно Мыс тыңайтқышы
N – 5,40; SO3 – 2,66; Cu – 5,65; аминқышқылдары – 2,68; органикалық қышқыл-дар – 6,20; моносахаридтер – 0,00397; фитогормондар – 0,00045
литр
770,00
261
NANOVIT: Микро тыңайтқышы
N – 3,98; MgO – 4,53; SO3 – 3,91; Cu – 0,51; В – 0,51; Fe – 0,60; Mn- 0,94; Zn – 0,50; аминқышқылдары – 5,19; органикалық қышқылдар – 5,30; моносахаридтер – 0,00379; фитогормондар – 0,00043; гуминді қышқыл-дар – 0,25, фульвоқышқылдары – 0,045
литр
752,50
262
NANOVIT: Макро тыңайтқышы
N – 11,1; Р2О5 – 4,03; К2О – 6,47; SO3 – 0,02; Cu – 0,01; В – 0,02; Fe – 0,02; Mn – 0,01; Zn – 0,01; аминқышқылдары – 3,0 %; органикалық қыш-қылдар – 0,7; моносахарид-тер – 0,00388; фитогормондар – 0,00044
литр
645,00
263
NANOVIT: Супер тыңайтқышы
N – 10,0; К2О – 5,0; MgO – 2,46; SO3 – 0,35; Cu – 0,37; В – 0,37; Fe – 0,07; Mn – 0,04; Zn – 0,21; Мо – 0,002; амин-қышқылдары – 2,86; органи-калық қышқылдар – 2,30; моносахаридтер – 0,00403; фитогормондар – 0,00046
литр
900,00
264
NANOVIT: Моно Мырыш тыңайтқышы
Zn – 7,67; N – 5,41; SО3 – 3,61; аминқышқылдары – 2,78; органикалық қышқыл-дары – 8,35; моносахаридтер – 0,00385; фитогормондар – 0,00044
литр
697,50
265
NANOVIT: Кальций тыңайтқышы
N – 8,86, MgO – 0,71; SO3 – 0,77; СаО – 15,0; Cu-0,02; В – 0,04; Fe – 0,21; Mn - 0,11; Zn – 0,02; аминқышқылдары – 0,78; органикалық қышқылдары – 0,10; моносахаридтер – 0,00347; фитогормондар – 0,0004
литр
652,50
266
NANOVIT: Фосфорлы тыңайтқышы
N – 4,53, Р2О5 – 30,00; В – 0,51; Zn – 0,51; SO3 – 0,25; аминқышқылдары – 0,08; органикалық қышқылдары – 4,5; моносахаридтер – 0,00365; фитогормондар – 0,00042
литр
1 037,50
267
NANOVIT: Молибденді тыңайтқышы
N – 3,34, SO3 – 0,25; В – 0,50; Мо – 3,00; Zn – 0,50; аминқышқылдар – 4,26; органикалық қышқылдар – 16,5; моносахаридтер – 0,00417; фитогормондар – 0,00048
литр
1 000,00
268
NANOVIT АМИНО МАКС тыңайтқышы
N-1,7, MgO – 0,1; SO3 – 0,08; Cu-0,015; В – 0,01; Fe – 0,01; Mn- 0,02; Мо – 0,006; Zn – 0,02; Р2О5 –1,0; К2О–1,1, Si-0,004; Co – 0,004; аминқышқылдары – 35,0; моносахаридтер – 0,1; фитогормондар – 0,012;
литр
2 465,00
269
3:18:18 маркалы NANOVIT ТЕРРА тыңайтқышы
N – 3,0, Р2О5 – 18,0; К2О –18,0; MgO–0,015; SO3 – 0,015; В – 0,022; Cu – 0,038; Fe – 0,07; Mn – 0,03; Мо – 0,015; Zn – 0,015; Si–0,015; Co – 0,0015
литр
904,00
270
5:20:5 маркалы NANOVIT ТЕРРА тыңайтқышы

(В-10,95; аминокислоты – 1,5; моносахариды – 0,00368; фитогормоны – 0,00042)
литр
950,00
259
Удобрение NANOVIT: Моно Марганец
Mn-10,84; N- 2,66; SO3-4,41; аминокислоты – 1,39; органические кислоты – 7,20; моносахариды – 0,00329; фитогормоны – 0,00038
литр
687,50
260
Удобрение NANOVIT: Моно Медь
N – 5,40; SO3 – 2,66; Cu – 5,65; аминокислоты – 2,68; органические кислоты – 6,20; моносахариды – 0,00397; фитогормоны – 0,00045
литр
770,00
261
Удобрение NANOVIT: Микро
N – 3,98; MgO – 4,53; SO3 – 3,91; Cu – 0,51; В – 0,51; Fe – 0,60; Mn- 0,94; Zn – 0,50; аминокислоты – 5,19; орга-нические кислоты – 5,30; моносахариды – 0,00379; фитогормоны – 0,00043; гуминовые кислоты – 0,25, фульвокислоты – 0,045
литр
752,50
262
Удобрение NANOVIT: Макро
N – 11,1; Р2О5 – 4,03; К2О – 6,47; SO3 – 0,02; Cu – 0,01; В – 0,02; Fe – 0,02; Mn – 0,01; Zn – 0,01; аминокислоты – 3,0 %; органические кислоты – 0,7; моносахариды – 0,00388; фитогормоны – 0,00044
литр
645,00
263
Удобрение NANOVIT: Супер
N – 10,0; К2О – 5,0; MgO – 2,46; SO3 – 0,35; Cu – 0,37; В – 0,37; Fe – 0,07; Mn – 0,04; Zn – 0,21; Мо – 0,002; аминокислоты – 2,86; орга-нические кислоты – 2,30; моносахариды – 0,00403; фитогормоны – 0,00046
литр
900,00
264
Удобрение NANOVIT: Моно Цинк
Zn – 7,67; N – 5,41; SО3 – 3,61; аминокислоты – 2,78; органические кислоты – 8,35; моносахариды – 0,00385; фитогормоны – 0,00044
литр
697,50
265
Удобрение NANOVIT: Кальциевый
N – 8,86, MgO – 0,71; SO3 – 0,77; СаО – 15,0; Cu-0,02; В – 0,04; Fe – 0,21; Mn - 0,11; Zn – 0,02; аминокислоты – 0,78; органические кислоты – 0,10; моносахариды – 0,00347; фитогормоны – 0,0004
литр
652,50
266
Удобрение NANOVIT: Фосфорный
N – 4,53, Р2О5 – 30,00; В – 0,51; Zn – 0,51; SO3 – 0,25; аминокислоты – 0,08; органические ислоты – 4,5; моносахариды – 0,00365; фитогормоны – 0,00042
литр
1 037,50
267
Удобрение NANOVIT: Молибденовый
N – 3,34, SO3 – 0,25; В – 0,50; Мо – 3,00; Zn – 0,50; аминокислоты – 4,26; органические кислоты – 16,5; моносахариды – 0,00417; фитогормоны – 0,00048
литр
1 000,00
268
Удобрение NANOVIT АМИНО МАКС
N-1,7, MgO – 0,1; SO3 – 0,08; Cu-0,015; В – 0,01; Fe – 0,01; Mn- 0,02; Мо – 0,006; Zn – 0,02; Р2О5 –1,0; К2О–1,1, Si-0,004; Co – 0,004; аминокислоты – 35,0; моносахариды – 0,1; фитогормоны – 0,012;
литр
2 465,00
269
Удобрение NANOVIT ТЕРРА, марки 3:18:18
N – 3,0, Р2О5 – 18,0; К2О –18,0; MgO–0,015; SO3 – 0,015; В – 0,022; Cu – 0,038; Fe – 0,07; Mn – 0,03; Мо – 0,015; Zn – 0,015; Si–0,015; Co – 0,0015
литр
904,00
270
Удобрение NANOVIT ТЕРРА, марки 5:20:5