Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 28 ақпандағы № 195 "Ақтөбе облыстық мәслихатының Регламенті туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2019 жылғы 1 наурыздағы № 396 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 наурызда № 5985 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 және 7-баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 28 ақпандағы № 195 "Ақтөбе облыстық мәслихатының Регламенті туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3836 тіркелген, 2014 жылғы 9 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Т. ЕСЕНҒҰЛОВ
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА

О признании утратившим силу решения областного маслихата от 28 февраля 2014 года № 195 "О Регламенте Актюбинского областного маслихата"
Решение маслихата Актюбинской области от 1 марта 2019 года № 396. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 марта 2019 года № 5985
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Актюбинской областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение областного маслихата от 28 февраля 2014 года № 195 "О Регламенте Актюбинского областного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3836, опубликованное 9 апреля 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата
Т. ЕСЕНГУЛОВ
Секретарь областного маслихата С. КАЛДЫГУЛОВА