Ақтөбе облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 513 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2019 жылғы 4 наурыздағы № 85 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 наурызда № 5992 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабының 9-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңы 18-бабының 4-тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 513 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5235 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіде электронды түрде 2017 жылы 1 ақпанда жарияланған) мынадай өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасының "Орман шаруашылығы мамандарының лауазымдары:" бөліміндегі реттік нөмірлері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 жолдарында "ММ" сөздері "КММ" сөздерімен ауыстырылсын;
"Орман шаруашылығы мамандарының лауазымдары:" бөлімі осы қаулының қосымшасына сәйкес реттік нөмірлері 9, 10, 11, 12, 13 жолдарымен толықтырылсын.
2. "Ақтөбе облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде және мерзімді баспа басылымдарда ресми жариялауға жолдауын;
3) Ақтөбе облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары М.Е. Абдуллинге жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Актюбинской области от 12 декабря 2016 года № 513 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата Актюбинской области от 4 марта 2019 года № 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 марта 2019 года № 5992
В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 12 декабря 2016 года № 513 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5235, опубликованное 1 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению, в разделе "Должности специалистов лесного хозяйства" в строках, порядковые номера 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 слова "ГУ" заменить словами "КГУ";
раздел "Должности специалистов лесного хозяйства" дополнить строками, порядковые номера 9, 10, 11, 12, 13 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Актюбинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Абдуллина М.Е.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақтөбе облысының әкімі О. Оразалин
Ақтөбе облыстық
мәслихатының хатшысы
_______________ С. Қалдығұлова
"___ " _____________ 2019 жыл
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2019 жылғы 4 наурыздағы № 85 қаулысына қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 513 қаулысына 1-қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және орман шаруашылығы саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесіне жасалған толықтырулар
Лауазымдар атауы
Орман шаруашылығы мамандарының лауазымдары:
9
Облыстық маңызы бар орман шаруашылығы мекемесінің (бұдан әрі – КММ) басшысы
10
Облыстық маңызы бар КММ басшысының орынбасары
11
Облыстық маңызы бар КММ орманшылық басшысы (орман күтуші)
12
Облыстық маңызы бар орман өрт сөндіру станциясының басшысы
13
КММ техникалық орындаушылары: диспетчер
Ескертпе: Аббревиатуралардың толық жазылуы:
КММ – коммуналдық мемлекеттік мекеме.

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области О. Уразалин
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Актюбинского
областного маслихата
_______________ С. Калдыгулова
"___ " _____________ 2019 год
Приложение к постановлению акимата Актюбинской области от 4 марта 2019 года № 85
Приложение 1 к постановлению акимата Актюбинской области от 12 декабря 2016 года № 513
Дополнения, вносимые в перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и лесного хозяйства, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Наименование должностей
Должности специалистов лесного хозяйства:
9
Руководитель учреждения лесного хозяйства (далее – КГУ) областного значения
10
Заместитель руководителя КГУ областного значения
11
Руководитель лесничества (лесничий) КГУ областного значения
12
Начальник лесной пожарной станции областного значения
13
Технические исполнители КГУ: диспетчер
Примечание: расшифровка аббревиатур:
КГУ – коммунальное государственное учреждение.