Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 347 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2019 жылғы 4 шілдедегі № 447 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 шілдеде № 6273 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 347 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5966 тіркелген, 2018 жылғы24 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
кірістер –
"175 083 323,2" сандары "179 183 232,6" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер –
"35 366 234" сандары "38 350 681" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер –
"3 834 623" сандары "4 950 085,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар –
"175 476 476,1" сандары "179 642 623,5" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредиттеу –
"-2 647 550,2" сандары "-2 713 788,2" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу –
"14 277 902,2" сандары "14 544 140,2" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақта:
22) тармақшасы алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы 28), 29), 30) және 31) тармақшаларымен толықтырылсын:
"28) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;";

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2018 года № 347 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 4 июля 2019 года № 447. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 июля 2019 года № 6273. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2018 года № 347 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5966, опубликованное 24 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "175 083 323,2" заменить цифрами "179 183 232,6", в том числе:
налоговые поступления –
цифры "35 366 234" заменить цифрами "38 350 681";
неналоговые поступления –
цифры "3 834 623" заменить цифрами "4 950 085,4";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "175 476 476,1" заменить цифрами "179 642 623,5";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование –
цифры "-2 647 550,2" заменить цифрами "-2 713 788,2", в том числе:
погашение бюджетных кредитов –
цифры "14 277 902,2" заменить цифрами "14 544 140,2";
в пункте 11:
подпункт 22) исключить;
дополнить подпунктами 28), 29), 30) и 31) следующего содержания:
"28) выплату государственной адресной социальной помощи;";

"29) әлеуметтік объектілерін газдандыруға;";
"30) спорт объектілерін дамытуға;";
"31) бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге;";
12-тармақ келесідей редакцияда жазылсын:
"12. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 315 000 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2) көрсетілген шешімдегі 1, 2 қосымшалар осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.

"29) газификацию социальных объектов;";
"30) развитие объектов спорта;";
"31) предоставление жилищных сертификатов как социальная поддержка в виде бюджетного кредита.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2019 год в сумме 315 000 тысяч тенге.".
2) приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

495 823
002
Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің күрделі шығыстары
486 212
003
Облыс ауқымындағы азаматтық қорғаныстың іс-шаралары
2 114
004
Облыс ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
7 497
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
26 434
010
Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар объектілерін дамыту
13 239
016
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлейзілзалалардан инженерлік қорғау жөнінде жұмыстар жүргізу
13 195
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7 229 880
1
Құқық қорғау қызметi
7 229 880
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
7 229 880
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 997 161
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 130
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 230 589
04
Бiлiм беру
36 551 769
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
4 626 210
261
Облыстың білім басқармасы
4 626 210
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 626 210
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
17 860 343
261
Облыстың білім басқармасы
10 629 372
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 315 674
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
826 274
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 752 147
078
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 735 277
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 875 868
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 531 354
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
344 514
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 355 103
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
2 683 869
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

495 823
002
Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений
486 212
003
Мероприятия гражданской обороны областного масштаба
2 114
004
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
7 497
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
26 434
010
Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
13 239
016
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий
13 195
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
7 229 880
1
Правоохранительная деятельность
7 229 880
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
7 229 880
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
5 997 161
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 130
006
Капитальные расходы государственного органа
1 230 589
04
Образование
36 551 769
1
Дошкольное воспитание и обучение
4 626 210
261
Управление образования области
4 626 210
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 626 210
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
17 860 343
261
Управление образования области
10 629 372
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 315 674
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
826 274
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
1 752 147
078
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
6 735 277
285
Управление физической культуры и спорта области
1 875 868
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 531 354
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
344 514
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 355 103
008
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 683 869
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования

508 026
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
504 480
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 546
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
483 956
097
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
483 956
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 747 757
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 645 756
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
127 328
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 672
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
80 679
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру"
1 000
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер"
1 570 870
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 158
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
331 968
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
21 525
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
89 556
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелермен ұйымдардың күрделі шығыстары
12 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
400 000
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 117
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 117
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

508 026
003
Социальная поддержка инвалидов
504 480
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
3 546
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
483 956
097
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
483 956
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 747 757
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 645 756
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
127 328
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
6 672
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
80 679
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 000
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 570 870
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 158
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
331 968
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарнымимплантам
21 525
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
89 556
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
400 000
263
Управление внутренней политики области
28 117
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 117
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

111
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
111
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
73 773
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 083
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 690
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
18 010 166,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
11 744 239
261
Облыстың білім басқармасы
84 910
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу"
84 910
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
11 659 329
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 865 273
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 794 056
2
Коммуналдық шаруашылық
6 265 927,7
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 901 017,7
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 906,7
004
Елдi мекендердi газдандыру
248 062
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 476 539
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 105 585
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
289 240
113
Жергіліктібюджеттерденберілетінағымдағынысаналытрансферттер
172 236
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
516 449
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 364 910
025
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 196 914
030
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
167 996
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
9 112 021
1
Мәдениет саласындағы қызмет
1 623 855,8
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы

111
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
111
270
Управление по инспекции труда области
73 773
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
68 083
003
Капитальные расходы государственного органа
5 690
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 010 166,7
1
Жилищное хозяйство
11 744 239
261
Управление образования области
84 910
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
84 910
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
11 659 329
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
4 865 273
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 794 056
2
Коммунальное хозяйство
6 265 927,7
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 901 017,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
92 906,7
004
Газификация населенных пунктов
248 062
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 476 539
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 105 585
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
289 240
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
172 236
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
516 449
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 364 910
025
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
1 196 914
030
Развитие коммунального хозяйства
167 996
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
9 112 021
1
Деятельность в области культуры
1 623 855,8
273
Управление культуры, архивов и документации области

279 464
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
3 530 651
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
2 009
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 579 358
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
18 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
204 287
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 213 540
058
Өсімдік шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
8 370
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
6 565
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
218 000
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
50 092
719
Облыстың ветеринария басқармасы
165 783
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 099
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 196
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
29 969
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
14 333
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

279 464
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 530 651
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
2 009
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 579 358
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
18 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
204 287
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 213 540
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий назакуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
8 370
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
6 565
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
218 000
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательствана 2017-2021 годы "Енбек"
50 092
719
Управление ветеринарии области
165 783
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
32 099
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 196
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
29 969
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
14 333
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

208 744
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1 578 644
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
7 896 113
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2 055 374
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 055 374
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 862
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
280 055
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 561
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 708 896
13
Басқалар
17 283 191
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 222 932
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2 164 399
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 643
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
005
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
61 000
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
69 353
008
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 691 897
015
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
218 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
63 006
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
58 533
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
58 533
9
Басқалар
15 060 259
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 828 991
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 828 991
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
202 608
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
202 608
257
Облыстың қаржы басқармасы
9 815 065
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
315 000
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

208 744
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 578 644
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
7 896 113
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2 055 374
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 055 374
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
53 862
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
280 055
011
Капитальные расходы государственного органа
12 561
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 708 896
13
Прочие
17 283 191
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 222 932
275
Управление предпринимательства области
2 164 399
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
60 643
003
Капитальные расходы государственного органа
500
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
61 000
006
Поддержка предпринимательской деятельности
69 353
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
1 691 897
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
218 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
63 006
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
58 533
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
58 533
9
Прочие
15 060 259
253
Управление здравоохранения области
1 828 991
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 828 991
256
Управление координации занятости и социальных программ области
202 608
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
202 608
257
Управление финансов области
9 815 065
012
Резерв местного исполнительного органа области
315 000
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

9 100 524
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
399 541
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
85 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
85 000
261
Облыстың білім басқармасы
362 613
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
362 613
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 001 385
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
406 695
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
594 690
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
71 616
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
71 616
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
174 902
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 693
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
82 209
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 493 079
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
110 412
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 382 667
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
25 000
092
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
25 000
14
Борышқа қызмет көрсету
64 503
1
Борышқа қызмет көрсету
64 503
257
Облыстың қаржы басқармасы
64 503
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету

9 100 524
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
399 541
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
85 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов
85 000
261
Управление образования области
362 613
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
362 613
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 001 385
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
406 695
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
594 690
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
71 616
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
71 616
280
Управление индустриально-инновационного развития области
174 902
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
92 693
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
82 209
285
Управление физической культуры и спорта области
1 493 079
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
110 412
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 382 667
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
25 000
092
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
25 000
14
Обслуживание долга
64 503
1
Обслуживание долга
64 503
257
Управление финансов области
64 503
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов

3 000
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
850
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
51 750
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
383 437
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
20 307
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 712
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
279 464
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 437 938
058
Өсімдік шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
8 370
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
6 565
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
285 108
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
97 092
719
Облыстың ветеринария басқармасы
146 965
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 614
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 196
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
29 969
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 186
2
Су шаруашылығы
513 666
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
513 666
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
513 666
3
Орман шаруашылығы
418 082
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
418 082
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
418 082
4
Балық шаруашылығы

3 000
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
850
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
51 750
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
383 437
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
20 307
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 712
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
279 464
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 437 938
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий назакуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
8 370
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
6 565
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
285 108
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
97 092
719
Управление ветеринарии области
146 965
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
27 614
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 196
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
29 969
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
87 186
2
Водное хозяйство
513 666
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
513 666
068
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение водности поверхностных водных ресурсов
513 666
3
Лесное хозяйство
418 082
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
418 082
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
418 082
4
Рыбное хозяйство