Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 347 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2019 жылғы 20 қыркүйектегі № 457 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 қыркүйекте № 6386 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 347 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5966 тіркелген, 2018 жылғы 24 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
кірістер –
"179 183 232,6" сандары "185 771 906,6" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық емес түсімдер –
"4 950 085,4" сандары "4 953 561,4" сандарымен ауыстырылсын:
трансферттер түсімі –
"135 882 466,2" сандары "142 467 664,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар –
"179 642 623,5" сандары "186 231 297,5" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредиттеу –
"-2 713 788,2" сандары "-1 563 788,2" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –
"11 630 352" сандары "12 980 352" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы (профициті) –
"2 254 397,3" сандары "1 104 397,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
"- 2 254 397,3" сандары "-1 104 397,3" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
республикалық бюджеттен:
1) ішкі істер органдары қызметкерлерінің сыныптық біліктілігі үшін үстемеақы мөлшерлерін ұлғайтуға;
2) ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге;
3) жол-патрульдік полиция бөлімшелерінің, жергілікті полиция инспекторларының және учаскелік инспекторлардың кәмелетке толмағандарға арналған полиция қызметкерлеріне тұрғын үй жалдау (жалдау) үшін өтемақы төлеуге;
4) инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге;
5) агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялауға;

О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2018 года № 347 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 20 сентября 2019 года № 457. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 сентября 2019 года № 6386. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2018 года № 347 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5966, опубликованное 24 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "179 183 232,6" заменить цифрами "185 771 906,6 ", в том числе:
неналоговые поступления –
цифры "4 950 085,4" заменить цифрами "4 953 561,4";
поступления трансфертов –
цифры "135 882 466,2" заменить цифрами "142 467 664,2";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "179 642 623,5" заменить цифрами "186 231 297,5 ";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование –
цифры "-2 713 788,2" заменить цифрами "-1 563 788,2", в том числе:
бюджетные кредиты –
цифры "11 630 352" заменить цифрами "12 980 352";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета –
цифры "2 254 397,3" заменить цифрами "1 104 397,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета:
цифры "-2 254 397,3" заменить цифрами "-1 104 397,3";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть в областном бюджете на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов:
из республиканского бюджета на:
1) увеличение размеров надбавки за классную квалификацию сотрудников органов внутренних дел;
2) повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел;
3) выплату компенсации за наем (аренду) жилья сотрудникам строевых подразделений дорожно-патрульной полиции, участковым инспекторам полиции и участковым инспекторам полиции по делам несовершеннолетних;
4) возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях;
5) субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса;

6) агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға;
7) ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ, лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға;
8) агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосымша құн салығы шегінде бюджетке төленген қосымша құн салығының сомасын субсидиялауға;
9) ауылдық жерлерде жұмыс істейтін ерекше қорғалатын табиғи аумақтардағы және орман шаруашылығындағы азаматтық қызметшілердің жалақыларын артыруға;
10) жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесшілер мен ассистенттерді енгізуге;
11) арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге;
12) үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға;
13) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсартуға;
14) кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге;
15) мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға;
16) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
17) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға;
18) орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге;
19) бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
20) медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізуге;
21) вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға;
22) саламатты өмір салтын насихаттауға;
23) ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға;
24) ауыз сумен жабдықтаудың баламалы көздері болып табылатын аса маңызды топтық және жергілікті сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз суды жеткізу бойынша қызметтердің құнын субсидиялауға;
25) елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізуге;
26) аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын-үй қорының тұрғын үйін сатып алуға;
27) "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;

6) субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса;
7) субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования;
8) субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость;
9) повышение должностных окладов гражданским служащим лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, работающим в сельской местности;
10) внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения;
11) введение стандартов оказания специальных социальных услуг;
12) размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях;
13) обеспечение прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
14) услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам;
15) субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов;
16) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
17) реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
18) апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования;
19) увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования;
20) проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемых на основании решения суда;
21) закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов;
22) пропаганду здорового образа жизни;
23) реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД;
24) субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения;
25) поисково-разведочные работы на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов;
26) приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей;
27) реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл– Ел бесігі";

28) мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;
29) "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге;
30) төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарын өтеуге;
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан:
31) жұмысшы біліктіліктері бойынша техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушыларға стипендия мөлшерін ұлғайтуға;
32) көпбалалы және аз қамтылған отбасылардың балалары үшін жоғары білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға;
33) аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға;
34) қысқа мерзімді кәсіптік оқумен қосымша қамтуды қамтамасыз етуге;
республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан:
35) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне;
36) еңбек нарығын дамытуға.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу облыс әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.".
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2019 жылға арналған облыстық бюджетке кредиттер түскені ескерілсін:
республикалық бюджеттен:
1) облыс орталықтарында және моноқалаларында кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге;
2) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
Республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан:

28) повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
29) предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020";
30) компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы.
из Национального фонда Республики Казахстан на:
31) увеличение размера стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального образования по рабочим квалификациям;
32) размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей;
33) приобретение жилья коммунального-жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей;
34) обеспечение дополнительного охвата краткосрочным профессиональным обучением;
из республиканского бюджета и Национального фонда Республики Казахстан на:
35) выплату государственной адресной социальной помощи;
36) развитие рынка труда.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата области.".
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть в областном бюджете на 2019 год поступление кредитов:
из республиканского бюджета на:
1) содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах;
2) реализацию мер социальной поддержки специалистов.
из республиканского бюджета и Национального фонда Республики Казахстан на:

5 021 459
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 021 459
3
Мамандандырылған медициналық көмек
1 463 336
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 463 336
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундықбиологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 463 336
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
63 676
253
Облыстың денсаулық сақтаубасқармасы
63 676
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
63 676
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2 644 673
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 644 673
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 673
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
82 178
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жо жүру мен қамтамасыз ету
23 751
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
60 676
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
4 420
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 373 975
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
14 385 162
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
9 638 957
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9 360 432
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
316 431
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулар мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
456 069
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 467 898
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
120 034
261
Облыстың білім басқармасы
278 525
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
278 525
2
Әлеуметтiк көмек
991 982
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
508 026
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
504 480
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

5 021 459
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 021 459
3
Специализированная медицинская помощь
1 463 336
253
Управление здравоохранения области
1 463 336
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 463 336
5
Другие виды медицинской помощи
63 676
253
Управление здравоохранения области
63 676
029
Областные базы специального медицинского снабжения
63 676
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2 644 673
253
Управление здравоохранения области
2 644 673
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
99 673
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
82 178
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
23 751
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
60 676
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
4 420
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 373 975
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
14 385 162
1
Социальное обеспечение
9 638 957
256
Управление координации занятости и социальных программ области
9 360 432
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
316 431
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
456 069
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
8 467 898
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
120 034
261
Управление образования области
278 525
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
278 525
2
Социальная помощь
991 982
256
Управление координации занятости и социальных программ области
508 026
003
Социальная поддержка инвалидов
504 480
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов

3 546
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қалақұрылысы басқармасы
483 956
097
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
483 956
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
3 754 223
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 652 222
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыружөніндегі қызметтер
127 328
017
Аудандық (облыстықмаңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 672
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
10 679
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру"
1 000
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер"
2 647 336
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 158
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
331 968
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
21 525
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
89 556
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
400 000
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 117
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 117
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
111
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

3 546
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
483 956
097
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
483 956
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
3 754 223
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 652 222
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
127 328
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
6 672
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
10 679
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 000
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 647 336
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 158
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
331 968
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
21 525
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
89 556
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
400 000
263
Управление внутренней политики области
28 117
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 117
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
111
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

2 009
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 579 358
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
18 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
204 287
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 213 540
058
Өсімдік шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
8 370
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
218 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
165 783
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 099
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 196
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
29 969
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялықпа спортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
14 333
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 186
2
Су шаруашылығы
2 335 957,5
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
2 335 957,5
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
135 957,5
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 200 000
3
Орман шаруашылығы
529 228
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
529 228
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
529 228
4
Балық шаруашылығы
3 000
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы

2 009
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 579 358
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
18 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
204 287
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 213 540
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий назакуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
8 370
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
218 000
719
Управление ветеринарии области
165 783
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
32 099
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 196
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
29 969
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
14 333
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
87 186
2
Водное хозяйство
2 335 957,5
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2 335 957,5
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
135 957,5
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение водности поверхностных водных ресурсов
2 200 000
3
Лесное хозяйство
529 228
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
529 228
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
529 228
4
Рыбное хозяйство
3 000
255
Управление сельского хозяйства области

12 561
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 708 896
13
Басқалар
18 554 942
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1 756 932
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
1 698 399
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 643
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
005
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
61 000
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
19 353
008
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 275 897
015
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
218 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
63 006
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қалақұрылысы басқармасы
58 533
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
58 533
9
Басқалар
16 798 010
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 828 991
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 828 991
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
202 608
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
202 608
257
Облыстың қаржы басқармасы
10 821 469
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
315 000
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 106 928
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
399 541
258
Облыстың экономика жәнебюджеттік жоспарлау басқармасы
85 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

12 561
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 708 896
13
Прочие
18 554 942
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1 756 932
275
Управление предпринимательства области
1 698 399
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
60 643
003
Капитальные расходы государственного органа
500
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
61 000
006
Поддержка предпринимательской деятельности
19 353
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
1 275 897
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
218 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
63 006
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
58 533
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
58 533
9
Прочие
16 798 010
253
Управление здравоохранения области
1 828 991
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 828 991
256
Управление координации занятости и социальных программ области
202 608
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
202 608
257
Управление финансов области
10 821 469
012
Резерв местного исполнительного органа области
315 000
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
10 106 928
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
399 541
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
85 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов

85 000
261
Облыстың білім басқармасы
362 613
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
362 613
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 001 385
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
406 695
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
594 690
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
71 616
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
71 616
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
174 902
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 693
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
82 209
285
Облыстың дене шынықтыружәне спорт басқармасы
1 493 079
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
110 412
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерд іорындау
1 382 667
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қалақұрылысы басқармасы
756 347
092
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
550 923
093
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
205 424
14
Борышқа қызмет көрсету
67 979
1
Борышқа қызмет көрсету
67 979
257
Облыстың қаржы басқармасы
67 979
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
64 123
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
3 856
15
Трансферттер
28 808 697,3
1
Трансферттер
28 808 697,3
257
Облыстың қаржы басқармасы
28 808 697,3
007
Субвенциялар
22 588 000
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
1 116 015,3
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер

85 000
261
Управление образования области
362 613
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
362 613
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 001 385
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
406 695
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
594 690
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
71 616
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
71 616
280
Управление индустриально-инновационного развития области
174 902
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
92 693
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
82 209
285
Управление физической культуры и спорта области
1 493 079
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
110 412
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 382 667
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
756 347
092
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
550 923
093
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-ел бесігі"
205 424
14
Обслуживание долга
67 979
1
Обслуживание долга
67 979
257
Управление финансов области
67 979
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
64 123
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
3 856
15
Трансферты
28 808 697,3
1
Трансферты
28 808 697,3
257
Управление финансов области
28 808 697,3
007
Субвенции
22 588 000
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1 116 015,3
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства