Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 394 "2019-2021 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 18 сәуірдегі № 435 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 сәуірде № 6113 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 394 "2019-2021 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-1-225 санымен тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарында электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
кірістер: "73 531 866,0" сандары "74 796 659,0" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық емес түсімдер: "304 024" сандары "616 597,0" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер: "14 902 573,0" сандары "14 590 000,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі: "25 489 293" сандары "26 754 086,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "60 832 104,2" сандары "67 571 947,9" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профицитi): "12 699 761,8" сандары "7 099 711,1" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) "- 12 699 761,8" сандары "- 7 099 711,1" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:

О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2018 года № 394 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 18 апреля 2019 года № 435. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 апреля 2019 года № 6113. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2018 года № 394 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2019 – 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-225, опубликованное 10 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "73 531 866,0" заменить цифрами "74 796 659,0", в том числе:
неналоговые поступления: цифры "304 024" заменить цифрами "616 597,0";
поступления от продажи основного капитала: цифры "14 902 573,0" заменить цифрами "14 590 000,0";
поступления трансфертов: цифры "25 489 293" заменить цифрами "26 754 086,0";
в подпункте 2):
затраты: цифры "60 832 104,2" заменить цифрами "67 571 947,9";
в подпункте 4):
дефицит (профицит) бюджета: цифры "12 699 761,8" заменить цифрами "7 099 711,1";
в подпункте 5):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: цифры "- 12 699 761,8" заменить цифрами "- 7 099 711,1", в том числе:

қарыздар түсімі "0" саны "5 600 000,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;

поступления займов: цифру "0" заменить цифрами "5 600 000,0".
2. Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

14 379 349,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4 462 277,0
оның ішінде:
Жалақының ең төмен мөлшерінің өзгеруіне байланысты, мемлекеттік бюджет есебінен қаржыландырылатын азаматтық қызметкерлердің жекелеген санаттарының, ұйымдардың, қазыналық кәсіпорындардың жұмысшыларының жалақысының өсуіне
863 219,0
Жалақысы төмен қызметкерлердің салық жүктемесінің төмендеуіне байланысты, олардың еңбек ақы мөлшерінің өсуі үшін өтемақыны өтеуге
313 917,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
635 870,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
80 188,0
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
7 222,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
54 852,0
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
212 332,0
Жұмыспен қамту бағдарламасы
274 604,0
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
6 672,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
2 649 271,0
Жалпы білім беру
2 649 271,0
Нысаналы даму трансферттері
9 917 072,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 809 089,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 751 904,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 406 465,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 381 964,0
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
268 756,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 107 983,0
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 223 750,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
380 000,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 504 233,0
Жерүсті су ресурстарын ұлғайту
2 000 000,0
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 18 сәуірдегі № 435 шешіміне 3 қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 394 шешіміне 5 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
17 974 737,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
6 379 597,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
131 009,0
Жұмыспен қамту бағдарламасы
81 009,0
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

14 379 349,0
Целевые текущие трансферты
4 462 277,0
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
863 219,0
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы
313 917,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
635 870,0
Государственная адресная социальная помощь
80 188,0
Обеспечение деятельности центров занятости населения
7 222,0
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
54 852,0
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
212 332,0
Программа занятости
274 604,0
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
6 672,0
Отдел образования района (города областного значения)
2 649 271,0
Общеобразовательное обучение
2 649 271,0
Целевые трансферты на развитие
9 917 072,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
4 809 089,0
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 751 904,0
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 406 465,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 381 964,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
268 756,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 107 983,0
Развитие транспортной инфраструктуры
1 223 750,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
380 000,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 504 233,0
Увеличение водности поверхностных водных ресурсов
2 000 000,0
Приложение 3 к решению маслихата города Актобе от 18 апреля 2019 года № 435
Приложение 5 к решению маслихата города Актобе от 21 декабря 2018 года № 394
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2019 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
17 974 737,0
Целевые текущие трансферты
6 379 597,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
131 009,0
Программа занятости
81 009,0
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

50 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
5 186 515,0
Жалпы білім беру
1 579 455,0
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 350,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
159 000,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
2 896 033,0
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
53 200,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
254 877,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
228 600,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
6 000,0
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
1 000,0
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
855 073,0
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
752 837,0
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
102 236,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
200 000,0
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
200 000,0
Нысаналы даму трансферттері
11 595 140,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
8 486 116,0
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
209 311,0
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
166 058,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
708 442,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
481 846,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
5 777 094,0
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
64 775,0
Мәдениет объектілерін дамыту
372 410,0
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
606 180,0
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
100 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

50 000,0
Отдел образования района (города областного значения)
5 186 515,0
Общеобразовательное обучение
1 579 455,0
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 350,0
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
159 000,0
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 896 033,0
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
53 200,0
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
254 877,0
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
228 600,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
6 000,0
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6 000,0
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
1 000,0
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
1 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
855 073,0
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
752 837,0
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
102 236,0
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)
200 000,0
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
200 000,0
Целевые трансферты на развитие
11 595 140,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
8 486 116,0
Развитие коммунального хозяйства
209 311,0
Развитие теплоэнергетической системы
166 058,0
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
708 442,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
481 846,0
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
5 777 094,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
64 775,0
Развитие объектов культуры
372 410,0
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
606 180,0
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
100 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)