Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 1818 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 6120 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйегіндегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік баскару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Ақтөбе қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Ақтөбе қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі белгіленген орындарды стендтер, тақталар және тумбалармен жарақтандырсын.
3. "Ақтөбе қаласының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспасөз басылымдарында және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулыны Ақтөбе қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімі аппаратының басшысы С. Нәбиге жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі І. Испанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақтөбе қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрайымы
____________М. Тәджібаева
"___"______ 2019 ж.
Ақтөбе қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 30 сәуірдегі
№ 1818 қаулысына қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 30 апреля 2019 года № 1818. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 мая 2019 года № 6120
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Актюбинской городской территориальной избирательной комиссией (по согласовавнию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к данному постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" оснастить определенные места стендами, щитами и тумбами.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Актобе.
4. Контроль за исполнением постановления возложить на руководителя аппарата акима города Актобе С. Наби.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города И. Испанов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Актюбинской
городской террриториальной
избирательной комиссии
____________М. Таджибаева
"___"______ 2019 г.
Приложение к постановлению
акимата города Актобе
от 30 апреля 2019 года № 1818
Места для размещения агитационных печатных материалов

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 03.02.2023 № 21 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Орналасқан орны
Атауы
Саны
1.
Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ломоносов көшесі, 26 үй мекен-жайы бойынша орналасқан "Тағам" асханалар желісінің ғимараты жанында
стенд
1
2.
Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Шернияз көшесі, 57 үй мекен – жайы бойынша орналасқан А.С. Пушкин атындағы қалалық саябақтың жанында
тұғырлық
1
3.
Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ә. Бөкейханов көшесі, 6 үй мекен-жайы бойынша орналасқан "№ 13 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
стенд
1
4.
Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Н.Ф. Гастелло көшесі, 51 үй мекен - жайы бойынша орналасқан "Ақтөбе қаласының № 5 жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
стенд
1
5.
Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, А.Иманов көшесі, 91 үй мекен-жайы бойынша орналасқан "5+" дүкенінің ғимараты жанында
стенд
1
6.
Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11 шағын аудан, Н.Шайкенов көшесі, 21 үй мекен- жайы бойынша орналасқан "Анвар" супермаркетінің ғимараты жанында
стенд
1
7.
Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 12 шағын аудан, 37/1 үй мекен-жайы бойынша орналасқан жалпы орта білім беретін "№ 51 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
стенд
1
8.
Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Бейбітшілік даңғылы, 17 үй мекен-жайы бойынша орналасқан Ақтөбе облыстық "Алақай" қуыршақ театрының ғимараты жанында
стенд
1
9.
Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Әбілқайыр хан даңғылы, 8 үй мекен-жайы бойынша орналасқан "Дина" супермаркетінің ғимараты жанында
стенд
1
10.
Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Әбілқайыр хан даңғылы, 36 үй мекен-жайы бойынша орналасқан "Дина" супермаркетінің ғимараты жанында
стенд
1
11.
Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет батыр көшесі, 109 үй мекен-жайы бойынша орналасқан "Анвар" супермаркетінің ғимараты жанында
стенд
1
12.
Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ағ.Жұбановтар көшесі, 302 үй мекен-жайы бойынша орналасқан "Дина" супермаркетінің ғимараты жанында
стенд
1
13.
Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ә.Молдагұлова даңғылы, 33 үй мекен-жайы бойынша орналасқан "ДСК" сауда үйінің ғимараты жанында
стенд
1
14.
Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Батыс-2 шағын ауданы, 24 Г үй мекен-жайы бойынша орналасқан "Шығармашылық академиясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты жанында
стенд
1
15.
Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жаңақоныс тұрғын үй алабы, Ленин көшесі, 25 үй мекен - жайы бойынша орналасқан "Балалар шығармашылық үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты жанында
стенд
1
16.
Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қурайлы тұрғын үй алабы, Жеңіс көшесі, 31 үй мекен - жайы бойынша орналасқан "Қурайлы мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты жанында
стенд
1
17.

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата города Актобе Актюбинской области от 03.02.2023 № 21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Месторасположение
Наименование
Количество
1.
Возле здания сети столовых "Тағам", расположенного по адресу: город Актобе, район Алматы, улица Ломоносова, дом 26
стенд
1
2.
Возле городского парка имени А.С. Пушкина, расположенного по адресу: город Актобе, район Алматы, улица Шернияза, дом 57
тумба
1
3.
Возле здания коммунального государственного учреждения, "Средняя школа № 13", расположенного по адресу: город Актобе, район Алматы, улица А.Бокейханова, дом 6
стенд
1
4.
Возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 5 города Актобе", расположенного по адресу: город Актобе, район Алматы, улица Н.Ф.Гастелло, дом 51
стенд
1
5.
Возле здания магазина "5+", расположенного по адресу: город Актобе, район Астана, улица А.Иманова, дом 91
стенд
1
6.
Возле здания супермаркета "Анвар", расположенного по адресу: город Актобе, район Астана, 11 микрорайон, улица Н.Шайкенова, дом 21
стенд
1
7.
Возле здания коммунального государственного учреждения средняя общеобразовательная школа "Гимназия № 51", расположенного по адресу: город Актобе, район Астана, 12 микрорайон, дом 37/1
стенд
1
8.
Возле здания Актюбинского областного театра кукол "Алакай", расположенного по адресу: город Актобе, район Астана, проспект Мира, дом 17
стенд
1
9.
Возле здания супермаркета "Дина", расположенного по адресу: город Актобе, район Астана, проспект Абилкайыр хана, дом 8
стенд
1
10.
Возле здания супермаркета "Дина", расположенного по адресу: город Актобе, район Астана, проспект Абилкайыр хана, дом 36
стенд
1
11.
Возле здания супермаркета "Анвар", расположенного по адресу: город Актобе, район Астана, улица Есет батыра, дом 109
стенд
1
12.
Возле здания супермаркета "Дина", расположенного по адресу: город Актобе, район Астана, улица Бр.Жубановых, дом 302
стенд
1
13.
Возле здания торгового дома "ДСК", расположенного по адресу: город Актобе, район Астана, проспект А.Молдагуловой, дом 33
стенд
1
14.
Возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Академия творчества", расположенного по адресу: город Актобе, район Астана, микрорайон Батыс-2, дом 24 Г
стенд
1
15.
Возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Дом детского творчества", расположенного по адресу: город Актобе, район Астана, жилой массив Жанаконыс, улица Ленина, 25
стенд
1
16.
Возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Курайлинский дом культуры", расположенного по адресу: город Актобе, район Алматы, жилой массив Курайли, улица Женис, дом 31
стенд
1
17.

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Кірпішті тұрғын үй алабы, Кірпішті көшесі, 5 үй мекен - жайы бойынша орналасқан "№ 18 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанында
стенд
1
18.
Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Акжар-2 тұрғын үй алабы, К.Мұхамбетжанов көшесі, 32 үй мекен-жайы бойынша орналасқан "Ақтөбе қаласының № 49 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанында
стенд
1
19.
Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Сәңкібай батыр даңғылы, 20А үй мекен - жайы бойынша орналасқан "Коғамдық келісім" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
стенд
1
20.
Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қарғалы тұрғын үй алабы, 60 лет Октября көшесі, 70Б үй мекен - жайы бойынша орналасқан "Ақтөбе қаласының "Алматы" ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
стенд
1
21.
Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қарғалы тұрғын үй алабы, 29Г үй мекен - жайы бойынша орналасқан "Дина" супермаркетінің ғимараты жанында
стенд
1
22.
Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Кеңес Нокин тұрғын үй алабы, 3В үй мекен - жайы бойынша орналасқан "Шығанақ Берсиев атындағы Ақтөбе жоғары ауыл шаруашылығы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты жанында
стенд
1
23.
Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Көктем тұрғын үй алабы, 84А үй мекен - жайы бойынша орналасқан "Арман" сауда үйінің ғимараты жанында
стенд
1
24.
Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ә.Смағұлов атындағы көшесі, 1 үй мекен-жайы бойынша орналасқан "Ақтөбе технико-технологиялық колледжі" жеке мекемесінің ғимараты жанында
стенд
1
25.
Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Набережный көшесі, 78 үй мекен-жайы бойынша орналасқан № 43 "Гүлдәурен балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты жанында
стенд
1
26.
Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ясный-2 тұрғын үй алабы, 99 А құрылыс мекен - жайы бойынша орналасқан "Ф.Оңғарсынова атындағы № 41 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
стенд
1
27.
Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Бөкенбай батыр көшесі, 46 үй мекен - жайы бойынша орналасқан "№ 72 жалпы білім беретін орта IT мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
стенд
1
28.
Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 12 шағын аудан, 30Б үй мекен - жайы бойынша орналасқан "Дина" супермаркетінің ғимараты жанында
стенд
1
29.
Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Е.Тайбеков көшесі, 10 үй мекен - жайы бойынша орналасқан "Ақтөбе қаласының № 4 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
стенд
1
30.
Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Т.Рысқұлов көшесі, 8А үй мекен-жайы бойынша орналасқан "№ 40 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанында
стенд
1
31.

Возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 18", расположенного по адресу: город Актобе, район Алматы, жилой массив Кирпичный, улица Кирпичная, дом 5
стенд
1
18.
Возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 49 города Актобе", расположенного по адресу: город Актобе, район Алматы, жилой массив Акжар-2, улица К.Мухамбетжанова, дом 32
стенд
1
19.
Возле здания коммунального государственного учреждения "Коғамдық келісім", расположенного по адресу: город Актобе, район Астана, проспект Санкибай батыра, дом 20А
стенд
1
20.
Возле здания государственного учреждения "Аппарат акима района "Алматы" города Актобе", расположенного по адресу: город Актобе, район Алматы, жилой массив Каргалы, улица 60 лет Октября, дом 70Б
стенд
1
21.
Возле здания супермаркета "Дина", расположенного по адресу: город Актобе, район Алматы, жилой массив Каргалы, дом 29Г
стенд
1
22.
Возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Актюбинский высший сельскохозяйственный колледж имени Шыганака Берсиева", расположенного по адресу: город Актобе, район Алматы, жилой массив Кенес Нокина, дом 3В
стенд
1
23.
Возле здания торгового дома "Арман", расположенного по адресу: город Актобе, район Алматы, жилой массив Коктем, дом 84А
стенд
1
24.
Возле здания частного учреждения "Актюбинский технико-технологический колледж", расположенного по адресу: город Актобе, район Алматы, улица имени А.Смагулова, дом 1
стенд
1
25.
Возле здания государственного коммунального казенного предприятия № 43 "Детский сад Гүлдәурен", расположенного по адресу: город Актобе, район Алматы, улица Набережная, дом 78
стенд
1
26.
Возле здания коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 41 имени Ф. Онгарсыновой", расположенного по адресу: город Актобе, район Алматы, жилой массив Ясный-2, строение 99А
стенд
1
27.
Возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная IT школа-лицей №72", расположенного по адресу: город Актобе, район Астана, улица Бокенбай батыра, дом 46
стенд
1
28.
Возле здания супермаркета "Дина", расположенного по адресу: город Актобе, район Астана, 12 микрорайон, дом 30Б
стенд
1
29.
Возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 4 города Актобе", расположенного по адресу: город Актобе, район Астана, улица Е.Тайбекова, дом 10
стенд
1
30.
Возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 40", расположенного по адресу: город Актобе, район Астана, улица Т.Рыскулова, дом 8А
стенд
1
31.

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Батыс-2 шағын аудан, 9-Б үй мекен-жайы бойынша орналасқан "Анаға тағзым" рухани-адамгершілік тәрбие беру орталығының ғимараты жанында
стенд
1
32.
Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қарғалы тұрғын үй алабы, Матросов көшесі, 30А үй мекен- жайы бойынша орналасқан "Геолог" мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты жанында
стенд
1

Возле здания центра духовно-нравственного воспитания "Анаға тағзым", расположенного по адресу: город Актобе, район Астана, микрорайон Батыс-2, дом 9-Б
стенд
1
32.
Возле здания государственного коммунального казенного предприятия Дом культуры "Геолог", расположенного по адресу: город Актобе, район Алматы, жилой массив Каргалы, улица Матросова, дом 30А
стенд
1