Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 394 "2019-2021 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 30 шілдедегі № 466 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 тамыздағы № 6318 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 394 "2019-2021 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-1-225 санымен тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарында электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
кірістер: "74 796 659,0" сандары "81 789 754,0" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімі: "26 754 086,0" сандары "33 747 181,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "67 571 947,9" сандары "74 765 042,9" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профицитi): "7 099 711,1" сандары "6 899 711,1" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) "- 7 099 711,1" сандары "- 6 899 711,1" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қарыздар түсімі "5 600 000,0" сандары "5 800 000,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2018 года № 394 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 30 июля 2019 года № 466. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 августа 2019 года № 6318. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2018 года № 394 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2019 – 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-225, опубликованное 10 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "74 796 659,0" заменить цифрами "81 789 754,0", в том числе:
поступления трансфертов: цифры "26 754 086,0" заменить цифрами "33 747 181,0";
в подпункте 2):
затраты: цифры "67 571 947,9" заменить цифрами "74 765 042,9";
в подпункте 4):
дефицит (профицит) бюджета: цифры "7 099 711,1" заменить цифрами "6 899 711,1";
в подпункте 5):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: цифры "- 7 099 711,1" заменить цифрами "- 6 899 711,1", в том числе:
поступления займов: цифры "5 600 000,0" заменить цифрами "5 800 000,0".
2. Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

3. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе.

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 394 шешіміне 4 қосымша
2019 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
19 562 461,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
8 071 241,0
оның ішінде:
Жалақының ең төмен мөлшерінің өзгеруіне байланысты, мемлекеттік бюджет есебінен қаржыландырылатын азаматтық қызметкерлердің жекелеген санаттарының, ұйымдардың, қазыналық кәсіпорындардың жұмысшыларының жалақысының өсуіне
2 585 928,0
Жалақысы төмен қызметкерлердің салық жүктемесінің төмендеуіне байланысты, олардың еңбек ақы мөлшерінің өсуі үшін өтемақыны өтеуге
313 917,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
59 582,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 518 362,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 783 658,0
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
7 222,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
54 852,0
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
212 332,0
Жұмыспен қамту бағдарламасы
453 626,0
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
6 672,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
2 593 452,0
Жалпы білім беру
2 593 452,0
Нысаналы даму трансферттері
11 491 220,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5 733 237,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 701 904,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 120 046,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 381 964,0
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
218 599,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
310 724,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 757 983,0
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 223 750,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 030 000,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 504 233,0
Жерүсті су ресурстарын ұлғайту
2 000 000,0
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 30 шілдедегі № 466 шешіміне 3 қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 394 шешіміне 5 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы

Приложение 4 к решению маслихата города Актобе от 21 декабря 2018 года № 394
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2019 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
19 562 461,0
Целевые текущие трансферты
8 071 241,0
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
2 585 928,0
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы
313 917,0
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
59 582,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 518 362,0
Государственная адресная социальная помощь
1 783 658,0
Обеспечение деятельности центров занятости населения
7 222,0
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
54 852,0
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
212 332,0
Программа занятости
453 626,0
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
6 672,0
Отдел образования района (города областного значения)
2 593 452,0
Общеобразовательное обучение
2 593 452,0
Целевые трансферты на развитие
11 491 220,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
5 733 237,0
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 701 904,0
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 120 046,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 381 964,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
218 599,0
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
310 724,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 757 983,0
Развитие транспортной инфраструктуры
1 223 750,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 030 000,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 504 233,0
Увеличение водности поверхностных водных ресурсов
2 000 000,0
Приложение 3 к решению маслихата города Актобе от 30 июля 2019 года № 466
Приложение 5 к решению маслихата города Актобе от 21 декабря 2018 года № 394
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2019 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего

19 984 720,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
6 661 997,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
388 021,0
Жұмыспен қамту бағдарламасы
121 021,0
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
50 000,0
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
100 000,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
117 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
5 393 683,0
Жалпы білім беру
1 579 455,0
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 350,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
216 000,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
2 896 033,0
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
251 987,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
206 258,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
228 600,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
4 000,0
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
1 000,0
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
805 073,0
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
702 837,0
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
102 236,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
70 000,0
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
70 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
200,0
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
200,0
Нысаналы даму трансферттері
13 322 743,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

19 984 720,0
Целевые текущие трансферты
6 661 997,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
388 021,0
Программа занятости
121 021,0
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
50 000,0
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
100 000,0
Государственная адресная социальная помощь
117 000,0
Отдел образования района (города областного значения)
5 393 683,0
Общеобразовательное обучение
1 579 455,0
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 350,0
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
216 000,0
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 896 033,0
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
251 987,0
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
206 258,0
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
228 600,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
4 000,0
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
4 000,0
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
1 000,0
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
1 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
805 073,0
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
702 837,0
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
102 236,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
70 000,0
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
70 000,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
200,0
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
200,0
Целевые трансферты на развитие
13 322 743,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)