Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 394 "2019-2021 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 488 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қарашада № 6487 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 394 "2019-2021 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-1-225 санымен тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарында электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
кірістер: "81 789 754,0" сандары "82 398 073,8" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер: "32 835 976" сандары "30 882 812,9" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі: "33 747 181,0" сандары "36 308 663,9" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "74 765 042,9" сандары "75 173 362,7" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
таза бюджеттік кредиттеу: "0" саны "55 000,0" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер: "0" саны "55 000,0" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профицитi): "6 899 711,1" сандары "7 044 711,1" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану): "- 6 899 711,1" сандары "- 7 044 711,1" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қарыздар түсімі: "5 800 000,0" сандары "5 655 000,0" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2018 года № 394 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 22 ноября 2019 года № 488. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 ноября 2019 года № 6487. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2018 года № 394 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2019 – 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-225, опубликованное 10 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "81 789 754,0" заменить цифрами "82 398 073,8", в том числе:
налоговые поступления: цифры "32 835 976" заменить цифрами "30 882 812,9";
поступления трансфертов: цифры "33 747 181,0" заменить цифрами "36 308 663,9";
в подпункте 2):
затраты: цифры "74 765 042,9" заменить цифрами "75 173 362,7";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование: цифру "0" заменить цифрами "55 000,0", в том числе:
бюджетные кредиты: цифру "0" заменить цифрами "55 000,0";
в подпункте 4):
дефицит (профицит) бюджета: цифры "6 899 711,1" заменить цифрами "7 044 711,1";
в подпункте 5):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: цифры "- 6 899 711,1" заменить цифрами "- 7 044 711,1", в том числе:
поступления займов: цифры "5 800 000,0" заменить цифрами "5 655 000,0".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді, оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

2. Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе, после его официального опубликования.

2 585 928,0
Жалақысы төмен қызметкерлердің салық жүктемесінің төмендеуіне байланысты, олардың еңбек ақы мөлшерінің өсуі үшін өтемақыны өтеуге
313 917,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
59 582,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
5 391 497,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4 617 491,0
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
7 222,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
54 852,0
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
89 803,0
Жұмыспен қамту бағдарламасы
617 957,0
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
4 172,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
3 878 651,9
Жалпы білім беру
3 573 214,9
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
176 037,0
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
129 400,0
Нысаналы даму трансферттері
12 217 738,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7 236 152,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3 130 438,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 168 500,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 470 916,0
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
155 574,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
310 724,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 981 586,0
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 223 750,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
580 000,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 177 836,0
Жерүсті су ресурстарын ұлғайту
2 000 000,0
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 488 шешіміне 3 қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 394 шешіміне 5 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
17 516 350,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
7 082 728,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
996 112,0
Жұмыспен қамту бағдарламасы

2 585 928,0
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы
313 917,0
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
59 582,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
5 391 497,0
Государственная адресная социальная помощь
4 617 491,0
Обеспечение деятельности центров занятости населения
7 222,0
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
54 852,0
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
89 803,0
Программа занятости
617 957,0
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
4 172,0
Отдел образования района (города областного значения)
3 878 651,9
Общеобразовательное обучение
3 573 214,9
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
176 037,0
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
129 400,0
Целевые трансферты на развитие
12 217 738,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
7 236 152,0
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
3 130 438,0
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 168 500,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 470 916,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
155 574,0
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
310 724,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 981 586,0
Развитие транспортной инфраструктуры
1 223 750,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
580 000,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 177 836,0
Увеличение водности поверхностных водных ресурсов
2 000 000,0
Приложение 3 к решению маслихата города Актобе от 22 ноября 2019 года № 488
Приложение 5 к решению маслихата города Актобе от 21 декабря 2018 года № 394
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2019 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
17 516 350,0
Целевые текущие трансферты
7 082 728,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
996 112,0
Программа занятости

117 819,0
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
50 000,0
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
100 000,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
583 293,0
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
145 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
5 454 415,0
Жалпы білім беру
1 499 789,0
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
13 068,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
216 000,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
3 030 419,0
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
251 987,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
202 552,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
228 600,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
12 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
3 703,0
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3 703,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
1 000,0
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
557 298,0
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
483 447,0
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
73 851,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
70 000,0
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
70 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
200,0
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
200,0
Нысаналы даму трансферттері

117 819,0
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
50 000,0
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
100 000,0
Государственная адресная социальная помощь
583 293,0
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
145 000,0
Отдел образования района (города областного значения)
5 454 415,0
Общеобразовательное обучение
1 499 789,0
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13 068,0
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
216 000,0
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3 030 419,0
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
251 987,0
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
202 552,0
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
228 600,0
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
12 000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
3 703,0
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3 703,0
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
1 000,0
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
1 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
557 298,0
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
483 447,0
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
73 851,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
70 000,0
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
70 000,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
200,0
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
200,0
Целевые трансферты на развитие