Аудандық мәслихатының 2019 жылғы 04 қаңтардағы № 255 "2019-2021 жылдарға арналған Қарабұтақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 272 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 сәуірде № 6055 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2019 жылғы 04 қаңтардағы № 255 "2019-2021 жылдарға арналған Қарабұтақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-176 тіркелген, 2019 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"52 167,0" сандары "58 988,8" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"47 125,0" сандары "53 946,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"52 167,0" сандары "60 685,2" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 04 января 2019 года № 255 "Об утверждении бюджета Карабутакского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 28 марта 2019 года № 272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 апреля 2019 года № 6055. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 04 января 2019 года № 255 "Об утверждении бюджета Карабутакского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-2-176, опубликованное 24 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "52 167,0" заменить цифрами "58 988,8";
поступления трансфертов
цифры "47 125,0" заменить цифрами "53 946,8";
в подпункте 2):
затраты
цифры "52 167,0" заменить цифрами "60 685,2".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;

3) осы шешімді Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық мәслихатының сессия төрайымы С. Б. Биртаева
Әйтеке би аудандық мәслихатының хатшысы Е. Б. Таңсықбаев
2019 жылғы 28 наурыздағы № 272
Әйтеке би аудандық мәслихатының
шешіміне қосымша
2019 жылғы 04 қаңтардағы № 255
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Қарабұтақ ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
2019 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
I. КІРІСТЕР

3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Айтекебийского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Айтекебийского районного маслихата С. Б. Биртаева
Секретарь Айтекебийского районного маслихата Е. Б. Тансыкбаев
приложение к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 28 марта 2019 года № 272
приложение – 1 к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 04 января 2019 года № 255
Бюджет Карабутаккого сельского округа на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Уточненный бюджет на 2019 год, тысяч тенге
І. ДОХОДЫ