Аудандық мәслихатының 2019 жылғы 04 қаңтардағы № 254 "2019-2021 жылдарға арналған Әйке ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 271 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 сәуірде № 6056 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2019 жылғы 04 қаңтардағы № 254 "2019-2021 жылдарға арналған Әйке ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-175 тіркелген, 2019 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"50 024,0" сандары "54 792,3" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер
"2 783,0" сандары "2 821,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер
"103,0" сандары "65,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"47 138,0" сандары "51 906,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"50 024,0" сандары "57 151,4" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 04 января 2019 года № 254 "Об утверждении бюджета Айкенского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 28 марта 2019 года № 271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 апреля 2019 года № 6056. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 04 января 2019 года № 254 "Об утверждении бюджета Айкенского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-2-175, опубликованное 24 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "50 024,0" заменить цифрами "54 792,3";
в том числе по:
налоговые поступления
цифры "2 783,0" заменить цифрами "2 821,0";
неналоговые поступления
цифры "103,0" заменить цифрами "65,0";
поступление трансфертов
цифры "47 138,0" заменить "51 906,3";
в подпункте 2):
затраты
цифры "50 024,0" заменить цифрами "57 151,4".
2. Приложение 1, 2 и 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3, 4 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;

3) осы шешімді Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық мәслихатының сессия төрайымы С. Б. Биртаева
Әйтеке би аудандық мәслихатының хатшысы Е. Б. Таңсықбаев
2019 жылғы 28 наурыздағы № 271
Әйтеке би аудандық мәслихатының
шешіміне 1-қосымша
2019 жылғы 04 қаңтардағы № 254
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Әйке ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
2019 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
I. КІРІСТЕР

3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Айтекебийского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Секретарь Айтекебийского районного маслихата С. Б. Биртаева
Айтекебийского районного маслихата Е. Б. Тансыкбаев
приложение – 1 к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 28 марта 2019 года № 271
приложение – 1 к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 04 января 2019 года № 254
Бюджет Айкенского сельского округа на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Уточненный бюджет на 2019 год, тысяч тенге
I. ДОХОДЫ