Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 168 "Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 84 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 мамырда № 6133 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Әйтеке би ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 168 "Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 4032, 2014 жылғы 18 қыркүйектегі "Жаңалық жаршысы" аудандық газетінде жарияланған) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Әйтеке би ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулыны Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Е. Қаржаубаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Ибрашов
КЕЛІСІЛДІ:
Әйтеке би аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
________________ М.Сатимов
"______" _________ 2019 жыл
Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 84 қаулысына қосымша
Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 168 қаулысымен бекітілген
Сайлау өткізу кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Қала және ауылдық округтердің атауы
Қала немесе елді мекен атауы
Орналасқан орны
Атауы
Саны
1
Ақкөл ауылдық округі
Ақкөл ауылы
Ақкөл ауылдық клубының ғимараты алдында,
Әйтеке би көшесі, 1
стенд
1
2
Ақтасты ауылдық округі
Ақтасты ауылы
Ақтасты ауылдық клубының ғимараты алдында,
Әйтеке би көшесі, 15
стенд
1
Толыбай ауылы
Толыбай ауылдық клубының ғимараты алдында,
Темірбек Жүргенов көшесі,10
стенд
1
3
Аралтоғай ауылдық округі
Қияқты ауылы
Қыналы негізгі мектебінің ғимараты алдында,
Әлия Молдағұлова көшесі, 12
стенд
1
Ұлғайсын ауылы
Бүркітәлі Сисекенов атындағы орта мектебінің ғимараты алдында,
Бүркітәлі Сисекенов көшесі, 5
стенд
1
Милы ауылы
Милы бастауыш мектебінің ғимараты алдында,
Ыбырай Алтынсарин көшесі, 1
стенд
1
Аралтоғай ауылы
Аралтоғай ауылдық клубының ғимараты алдында,
Жанқожа батыр көшесі, 4
стенд
1
4
Әйке ауылдық округі
Әйке ауылы
Әйке орта мектебінің ғимараты алдында,
Дінмұхаммед Қонаев көшесі, 15
стенд
1
Теренсай ауылы
Теренсай ауылдық клубының ғимараты алдында, Нұрпейіс Байғанин көшесі, 2а
стенд
1
5
Басқұдық ауылдық округі
Басқұдық ауылы
Басқұдық ауылдық клубының ғимараты алдында, Бейбітшілік көшесі, 7а
стенд
1
Сарбұлақ ауылы
Мамыт негізгі мектебінің ғимараты алдында, Шаруашылық көшесі, 14
стенд
1
6
Жамбыл ауылдық округі
Жамбыл ауылы
Жамбыл ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты алдында,
Тыңгерлер көшесі, 8
стенд
1
7
Жабасақ ауылдық округі
Жабасақ ауылы
Жабасақ ауылдық клубының ғимараты алдында,
Самұрат көшесі, 30
стенд
1
Байжанкөл ауылы
Байжанкөл бастауыш мектебінің ғимараты алдында,
Абай Құнанбаев көшесі, 15 а
стенд
1
Аққұм ауылы
Аққұм негізгі мектебінің ғимараты алдында,
Темірбек Жүргенов көшесі, 7
стенд
1
8
Қызылжұлдыз ауылдық округі
Аралтөбе ауылы
Жахия Сәрсенов атындағы орта мектебінің ғимараты алдында,
Былшық би көшесі,26
стенд
1
9
Құмқұдық ауылдық округі
Құмқұдық ауылы
Құмқұдық ауылдық клубының ғимараты алдында,
Байтаза Бисенбаев көшесі, 1
стенд
1
10
Қарабұтақ ауылдық округі
Қарабұтақ ауылы
Қарабұтақ ауылдық клубының ғимараты алдында,
Әйтеке би көшесі, 5
стенд
1
Тарас Шевченко атындағы орта мектебінің ғимараты алдында,
Ө. Алдабергенов көшесі, 19
стенд
1
Белқопа ауылы
Белқопа орта мектебінің ғимараты алдында,
Жолай Жүсіп көшесі, 8а
стенд
1
Жарөткел ауылы
Жарөткел негізгі мектебінің ғимараты алдында,
Әлия Молдағұлова көшесі,7
стенд
1
Еңбекту ауылы
Еңбектту орта мектебінің ғимараты алдында,
Нұрман Әлдекешов көшесі, 3
стенд
1
11
Комсомол ауылдық округі
Комсомол ауылы
"Целинник" мәдениет үйінің ғимараты алдында,
Темірбек Жүргенов көшесі,67
стенд
1
Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің ғимараты алдында,
Абылайхан көшесі, 24
стенд
1
Орталық аудандық аурухана ғимараты алдында,
Абылай хан көшесі, 3
стенд
1
Комсомол орта мектебінің ғимараты алдында,
Кенесары хан көшесі, 5
стенд
1
Темірбек Жүргенов атындағы орта мектебінің ғимараты алдында,
Қ.Айтазин көшесі, 16а
стенд
1
Талдысай ауылы
Талдысай орта мектебінің ғимараты алдында,
Комсомол көшесі, 34
стенд
1
12
Қайрақты ауылдық округі
Талдық ауылы
Талдық негізгі мектебінің ғимараты алдында,
Нұрман Әлдекешов көшесі, 1
стенд
1
13
Сарат ауылдық округі
Сарат ауылы
Сарат ауылдық клубының ғимараты алдында,
Жангелді көшесі, 26
стенд
1
14
Сұлукөл ауылдық округі
Сұлукөл ауылы
Сұлукөл орта мектебінің ғимараты алдында,
Дінмұхаммед Қонаев көшесі, 16
стенд
1
15
Ұшкатты ауылдық округі
Ұшқатты ауылы
Ұшқатты ауылдық клубының ғимараты алдында,
Желтоқсан көшесі, 2
стенд
1

О внесении изменении в постановление акимата Айтекебийского района от 8 сентября 2014 года № 168 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов"
Постановление акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 8 мая 2019 года № 84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 мая 2019 года № 6133
В соответствии со статьей 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Айтекебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменение в постановление акимата Айтекебийского района от 8 сентября 2014 года № 168 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4032, опубликованное 18 сентября 2014 года в районной газете "Жаңалық жаршысы") следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Айтекебийского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Айтекебийского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Е. Каржаубаеву.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Ибрашов
CОГЛАСОВАНО:
Председатель Айтекебийской районной
территориальной избирательной комиссии
_______________ М. Сатимов
" ____ " ___________ 2019 год
Приложение к постановлению акимата Айтекебийского района от 8 мая 2019 года № 84
Утверждено постановлением акимата Айтекебийского района от 8 сентября 2014 года № 168
Места для размещения агитационных печатных материалов на период проведения выборов
Наименование города и сельских округов
Наименование города либо населенного пункта
Месторасположение
Наименование
Количество
1
Аккольский сельский округ
село Акколь
Перед зданием Аккольского сельского клуба,
улица Айтеке би, 1
стенд
1
2
Актастинский сельский округ
село Актасты
Перед зданием Актастинского сельского клуба,
улица Айтеке би, 5
стенд
1
село Толыбай
Перед зданием Толыбайского сельского клуба,
улица Темирбека Жургенова, 10
стенд
1
3
Аралтогайский сельский округ
село Киякты
Перед зданием Кыналинской основной школы,
улица Алии Молдагуловой, 12
стенд
1
село Улгайсын
Перед зданием школы имени Буркитали Сисекенова,
улица Буркитали Сисекенова,5
стенд
1
село Милы
Перед зданием Милинской начальной школы,
улица Ыбырай Алтынсарина,1
стенд
1
село Аралтогай
Перед зданием Аралтогайского сельского клуба,
улица Жанкожа батыра,4
стенд
1
4
Айкенский сельский округ
село Айке
Перед зданием Айкенской средней школы,
улица Динмухаммеда Конаева, 15
стенд
1
село Теренсай
Перед зданием Теренсайского сельского клуба,
улица Нурпеиса Байганина, 2а
стенд
1
5
Баскудукский сельский округ
село Баскудук
Перед зданием сельского клуба Баскудук,
улица Бейбитшилик, 7а
стенд
1
село Сарбулак
Перед зданием Мамытской основной школы,
улица Шаруашылык,14
стенд
1
6
Жамбылский сельский округ
село Жамбыл
Перед зданием аппарата акима Жамбылского сельского округа,
улица Тынгерлер, 8
стенд
1
7
Жабасакский сельский округ
село Жабасак
Перед зданием Жабасакского сельского клуба,
улица Самурат, 30
стенд
1
село Байжанколь
Перед зданием Байжанкольской начальной школы, улица Абая Кунанбаева,15а
стенд
1
село Аккум
Перед зданием Аккумской основной школы,
улица Темирбека Жургенова,7
стенд
1
8
Кызылжулдызский сельский округ
село Аралтобе
Перед зданием средней школы имени Жахия Сарсенова,
улица Былшык би,26
стенд
1
9
Кумкудукский сельский округ
село Кумкудук
Перед зданием Кумкудукского сельского клуба,
улица Байтаза Бисенбаева, 1
стенд
1
10
Карабутакский сельский округ
село Карабутак
Перед зданием Карабутакского сельского клуба,
улица Айтеке би, 5
стенд
1
Перед зданием средней школы имени Тараса Шевченко, улица О.Алдабергенова, 19
стенд
1
село Белкопа
Перед зданием Белкопинской средней школы,
улица Жолай Жусипа, 8а
стенд
1
село Жароткел
Перед зданием Жароткельской основной школы, улица Алии Молдагуловой, 7
стенд
1
село Енбекту
Перед зданием Енбектуской средней школы,
улица Нурмана Алдекешова, 3
стенд
1
11
Комсомольский сельский округ
село Комсомольское
Перед зданием дома культуры "Целинник",
улица Темирбека Жургенова, 67
стенд
1
Перед зданием Районного отдела занятости и социальных программ, улица Абылай хана, 24
стенд
1
Перед зданием Центральной районной больницы,
улица Абылай хана, 3
стенд
1
Перед зданием Комсомольской средней школы,
улица Кенесары хана, 5
стенд
1
Перед зданием средней школы имени Темирбека Жургенова, улица К. Айтазина, 16а
стенд
1
село Талдысай
Перед зданием Талдысайской средней школы,
улица Комсомольское, 34
стенд
1
12
Кайрактинский сельский округ
село Талдык
Перед зданием Талдыкской основной школы,
улица Нурмана Альдекешова, 1
стенд
1
13
Саратский сельский округ
село Сарат
Перед зданием Саратского сельского клуба,
улица Жангельды,26
стенд
1
14
Сулукольский сельский округ
село Сулукол
Перед зданием Сулукольской средней школы,
улица Динмухаммеда Конаева,16
стенд
1
15
Ушкаттинский сельский округ
село Ушкатты
Перед зданием Ушкаттинского сельского клуба,
улица Желтоксана, 2
стенд
1