Аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 254 "2019-2021 жылдарға арналған Әйке ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 маусымдағы № 294 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 маусымда № 6237 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 254 "2019-2021 жылдарға арналған Әйке ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-175 тіркелген, 2019 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "54 792,3" сандары "60 473,4" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі - "51 906,3" сандары "57 587,4" сандарымен
ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "57 151,4" сандары "62 832,5" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 254 "Об утверждении бюджета Айкенского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 4 июня 2019 года № 294. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 июня 2019 года № 6237. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 254 "Об утверждении бюджета Айкенского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-2-175, опубликованное 24 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "54 792,3" заменить цифрами "60 473,4";
поступление трансфертов - цифры "51 906,3" заменить "57 587,4";
в подпункте 2):
затраты - цифры "57 151,4" заменить цифрами "62 832,5".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;

3) осы шешімді Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық мәслихат сессия төрағасы А. А. Дошаев
Әйтеке би аудандық мәслихатының хатшысының уақытша өкілеттігін атқарушы Б. Д. Сейлханов
2019 жылғы 4 маусымдағы № 294
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
шешіміне қосымша
2019 жылғы 4 қаңтардағы № 254
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Әйке ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
2019 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
I.КІРІСТЕР

3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Айтекебийского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Айтекебийского районного маслихата А. А. Дошаев
Временно исполняющий полномочия секретаря Айтекебийского районного маслихата Б. Д. Сейлханов
приложение к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 4 июня 2019 года № 294
приложение – 1 к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 4 января 2019 года № 254
Бюджет Айкенского сельского округа на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Уточненный бюджет на 2019 год, тысяч тенге
I. ДОХОДЫ