Аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 246 "2019 – 2021 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 қарашадағы № 331 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 желтоқсанда № 6507 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 246 "2019-2021 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-173 тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"5 521 095,8" сандары "5 354 662,8" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер
"916 375,0" сандары "894 473,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер
"3 481,0" сандары "628,0" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
"4 500,0" сандары "2 870,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"4 596 739,8" сандары "4 456 691,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"5 525 464,2" сандары "5 359 031,2" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 246 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2019 - 2021 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 28 ноября 2019 года № 331. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 декабря 2019 года № 6507. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 246 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-2-173, опубликованное 10 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "5 521 095,8" заменить цифрами "5 354 662,8";
налоговые поступления
цифры "916 375,0" заменить цифрами " 894 473,0";
неналоговые поступления
цифры "3 481,0" заменить цифрами "628,0";
поступления от продажи основного капитала
цифры "4 500,0" заменить цифрами "2 870,0";
поступления трансфертов
цифры "4 596 739,8" заменить цифрами "4 456 691,8";
в подпункте 2):
затраты
цифры "5 525 464,2" заменить цифрами "5 359 031,2".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін, Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б. Д. Сейлханов
Әйтеке би аудандық мәслихатының хатшысы Е. Б. Тансықбаев
2019 жылғы 28 қарашадағы № 331
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
шешіміне қосымша
2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 246
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
2019 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
I.КІРІСТЕР

2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Айтекебийского района, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Айтекебийского районного маслихата Б. Д. Сейлханов
Секретарь Айтекебийского районного маслихата Е. Б. Тансыкбаев
приложение к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 28 ноября 2019 года № 331
приложение – 1 к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 246
Айтекебийский районный бюджет на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Уточненный бюджет на 2019 год, тысяч тенге
І. ДОХОДЫ

52475,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1600,0
059
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1600,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
146836,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
146836,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22699,1
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
24625,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
47555,6
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
725,8
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
7557,9
023
Әдістемелік жұмыс
17050,2
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
13984,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12638,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
612263,8
Функционалдық топ
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
2019 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
287443,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
287443,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
287443,0
2
Әлеуметтiк көмек
297333,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1140,3
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1140,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
296193,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
189600,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19480,4
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36530,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
21210,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету

52475,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1600,0
059
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1600,0
9
Прочие услуги в области образования
146836,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
146836,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22699,1
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
24625,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
47555,6
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
725,8
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7557,9
023
Медотическая работа
17050,2
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13984,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
12638,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
612263,8
1
Социальное обеспечение
287443,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
287443,0
005
Государственная адресная социальная помощь
287443,0
2
Социальная помощь
297333,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1140,3
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Уточненный бюджет на 2019 год, тысяч тенге
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1140,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
296193,4
002
Программа занятости
189600,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19480,4
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36530,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии индивидуальной программой реабилитации инвалида
21210,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения