Әйтеке би ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атауларын және индекстерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 259 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 желтоқсанда № 6552 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабының 7-тармағына және 6-бабының 2-тармағына сәйкес, Әйтеке би ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әйтеке би ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары және индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Әйтеке би аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оның ресми жариялағаннан кейін Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
М. Елеусизов
КЕЛІСІЛДІ:
Ақтөбе облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы басшысы
_______________М. Е. Ибрашов
"______"___________ 2019 жыл
Әйтеке би ауданы әкімдігінің

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Айтекебийскому району
Постановление акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 9 декабря 2019 года № 259. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 декабря 2019 года № 6552
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Айтекебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения по Айтекебийскому району, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Айтекебийский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, архитектуры, градостроительства и строительства" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Айтекебийского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
М. Елеусизов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель Управления пассажирского транспорта
и автомобильных дорог Актюбинской области
___________М. Е. Ибрашов
"_____"________ 2019 год
Приложение к постановлению
акимата Айтекебийского района