Аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 256 "2019 - 2021 жылдарға арналған Комсомол ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы мәслихатының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 338 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 желтоқсанда № 6553 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 256 "2019-2021 жылдарға арналған Комсомол ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-174 тіркелген, 2019 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"142 569,6" сандары "142 069,6" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"121 896,6" сандары "121 396,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"148 523,6" сандары "148 023,6" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін, Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 256 "Об утверждении бюджета Комсомольского сельского округа на 2019 - 2021 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 10 декабря 2019 года № 338. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 декабря 2019 года № 6553. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 256 "Об утверждении бюджета Комсомольского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-2-174, опубликованное 24 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "142 569,6" заменить цифрами "142 069,6";
поступления трансфертов
цифры "121 896,6" заменить цифрами "121 396,6";
в подпункте 2):
затраты
цифры "148 523,6" заменить цифрами "148 023,6".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Айтекебийского района, после его официального опубликования.