Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 217 "2019-2021 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 наурыздағы № 245 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 наурызда № 6015 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 104, 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 217 "2019-2021 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-192 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 4 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"6 220 283" сандары "6 350 270" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "5 382 575 сандары "5 512 562" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "6 220 283" сандары "6 355 376,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "-95 507" сандары "-100 613,4" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "95 507" сандары "100 613,4" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
жетінші абзацта: "161 445" сандары "187 669" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
екінші абзацта: "142 831" сандары "150 260" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта: "20 512" сандары "24 333" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта: "4 346" сандары "8 692" сандарымен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта: "223 776" сандары "273 776" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей абзацтармен толықтырылсын:
жалпы білім беретін мектептер үшін жаңа модификациялы кабинеттер сатып алуға - 10 740 мың теңге;
жалпы білім беретін мектептердің бастапқы әскери дайындық кабинеттерін жарақтандыруға - 4 350 мың теңге;
өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге - 4 200 мың теңге;
10 тармақта:
үшінші абзацта: "44 578" сандары "42 241" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 21 214 мың теңге.

О внесении изменений и дополнений в решение Алгинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 217 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 15 марта 2019 года № 245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 марта 2019 года № 6015
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и статьями 104, 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 217 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-192, опубликованное 4 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "6 220 283" заменить цифрами "6 350 270";
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "5 382 575" заменить цифрами "5 512 562";
в подпункте 2):
затраты
цифры "6 220 283" заменить цифрами "6 355 376,4";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "-95 507" заменить цифрами "- 100 613,4";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "95 507" заменить цифрами "100 613,4";
в пункте 7:
в абзаце седьмом: цифры "161 445" заменить цифрами "187 669";
в пункте 9:
в абзаце втором: цифры "142 831" заменить цифрами "150 260";
в абзаце пятом: цифры "20 512" заменить цифрами "24 333";
в абзаце двенадцатом: цифры "4 346" заменить цифрами "8 692";
в абзаце шестнадцатом: цифры "223 776" заменить цифрами "273 776";
и дополнить абзацами следующего содержания:
на приобретение кабинетов новой модификации для общеобразовательных школ - 10 740 тысяч тенге;
на оснащение кабинетов начальной военной подготовки общеобразовательных школ - 4 350 тысяч тенге;
на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации - 4 200 тысяч тенге;
в пункте 10:
в абзаце третьем: цифры "44 578" заменить цифрами "42 241";
и дополнить абзацем следующего содержания:
на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования – 21 214 тысяч тенге.

2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді.
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

2. Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата.

800
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
9000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1500
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
45049
6
Жер қатынастары
17357
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17357
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14357
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
17586
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
17586
099
Мамандардың әлеуметтік қолдау көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
17586
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14617
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14617
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14617
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12617
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2000
12
Көлік және коммуникация
132000
1
Автомобиль көлігі
132000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
132000
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
30000
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
100000
13
Басқалар
66115
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
7818
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
7818
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7318
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
500
9
Басқалар
58297
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
58297
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
19480
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

800
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
9000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1500
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
45049
6
Земельные отношения
17357
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17357
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14357
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
17586
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
17586
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
17586
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14617
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14617
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14617
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12617
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2000
12
Транспорт и коммуникация
132000
1
Автомобильный транспорт
132000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
132000
022
Развитие транспортной инфраструктуры
2000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
30000
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
100000
13
Прочие
66115
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
7818
469
Отдел предпринимательства (города областного значения)
7818
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
7318
003
Поддержка предпринимательской деятельности
500
9
Прочие
58297
452
Отдел финансов района (города областного значения)
58297
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
19480
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы