Алға ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 130 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 сәуірде № 6092 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі!
Қаулы 01.01.2020 басап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 529 бабының 6 тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алға ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Алға аудандық экономика және бюджетті жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулыны Алға ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алға ауданы әкімінің орынбасары Г. Ахметоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Алдияров
КЕЛІСІЛДІ:
"Алға ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________С. Мұқанов

Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Алгинскому району
Постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 8 апреля 2019 года № 130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 апреля 2019 года № 6092.
Примечание РЦПИ!
Постановление вводится в действие с 01.01.2020.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения по Алгинскому району согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Алгинский отдел экономики и бюджетного планирования" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алгинского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алгинского района Г. Ахметова.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2020 года.
Аким района Н. Алдияров
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Алгинскому району"
_______________C. Муканов

15 наурыз 2019 жыл
Алға ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 130 қаулысына қосымша
Алға ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қосымша жаңа редакцияда көзделген - Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 27.09.2024 № 237 қаулысымен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 13.11.2023 № 305 қаулысымен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
№ р/н
Округтің атауы
Елді мекен
Аймаққа бөлу коэффициенті
1.
Алға қаласы
Алға қаласы
2,1
Подхоз тұрғын үй алабы
1,5
2.
Ақай ауылдық округі
Ақай ауылы

15 март 2019 год
Приложение к постановлению
акимата Алгинского района
от 8 апреля 2019 года № 130
Коэффициент зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Алгинскому району
Примечание ИЗПИ!
Приложение предусмотрено в редакции в соответствии с постановлением акимата Алгинского района Актюбинской области от 27.09.2024 № 237 (вводится в действие с 01.01.2025).
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Алгинского района Актюбинской области от 13.11.2023 № 305 (вводится в действие с 01.01.2024).
№ п/п
Наименование округа
Населенный пункт
Коэффициенты зонирования
1.
Город Алга
город Алга
2,1
жилой массив Подхоз
1,5
2.
Акайский сельский округ
село Акай