Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 229 "2019-2021 жылдарға арналған Тамды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 мамырдағы № 273 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 маусымда № 6229 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына және 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 229 "2019-2021 жылдарға арналған Тамды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-198 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "57 880" сандары "63 053" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "53 433" сандары "58 606" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "58 454,3" сандары "63 627,3" сандарымен ауыстырылсын.
4 тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2019 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 6 945 мың теңге;
әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 1 351 мың теңге";
және келесідей мағынадағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) 2019 жылға облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 159 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Алгинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 229 "Об утверждении бюджета Тамдинского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 30 мая 2019 года № 273. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 июня 2019 года № 6229
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 и статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 229 "Об утверждении бюджета Тамдинского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-198, опубликованное 24 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "57 880" заменить цифрами "63 053";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "53 433" заменить цифрами "58 606";
в подпункте 2):
затраты - цифры "58 454,3" заменить цифрами "63 627,3";
пункте 4:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) Учесть на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий– 6 945 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда отдельных категорий административных государственных служащих – 1 351 тысяч тенге";
и дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) Учесть на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 159 тысяч тенге".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата.