Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 231 "2019-2021 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 мамырдағы № 275 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 маусымда № 6230 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9–1 және 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 231 "2019-2021 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-197 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "50 273" сандары "54 802" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
салықтық емес түсімдер – 335 мың теңге;
трансферттер түсімдері - "46 956" сандары "51 150" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "52 509,8" сандары "56 703,8" сандарымен ауыстырылсын.
4 тармақта:
1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2019 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
"азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 3 663 мың теңге";
"әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 1 134 мың теңге";
және келесідей мағынадағы 2) тармақшамен толықтырылсын:
"2) 2019 жылға облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 582 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;

О внесении изменений и дополнений в решение Алгинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 231 "Об утверждении бюджета Маржанбулакского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 30 мая 2019 года № 275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 июня 2019 года № 6230. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии статьями 9–1 и 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 231 "Об утверждении бюджета Маржанбулакского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-197, опубликованное 24 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "50 273" заменить цифрами "54 802";
в том числе:
добавить абзац следующего содержания:
неналоговые поступления – 335 тысяч тенге;
поступления трансфертов - цифры "46 956" заменить цифрами "51 150";
в подпункте 2):
затраты - цифры "52 509,8" заменить цифрами "56 703,8";
в пункте 4:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) Учесть на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
"на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 3 663 тысяч тенге";
"на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих – 1 134 тысяч тенге";
и дополнить подпунктом 2) следующего содержания:
"2) Учесть на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
"на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 582 тысяч тенге".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;