Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 228 "2019-2021 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 тамыздағы № 288 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 тамызда № 6362 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 228 "2019-2021 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-195 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында :
кірістер - "540 351" сандары "542 676" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі - "474 747" сандары "477 072" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "553 629,7" сандары "555 954,7" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта
екінші абзацта:
"56 466" сандары "57 085" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"1 675" сандары "1 815" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта
үшінші абзацта:
"41 566" сандары "42 031" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"1 905" сандары "3 006" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 228 "Об утверждении бюджета города Алга на 2019-2021 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 12 августа 2019 года № 288. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 августа 2019 года № 6362
В соответствии со статьей 109-1 "Бюджетного кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 228 "Об утверждении бюджета города Алга на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-195, опубликованное 24 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "540 351" заменить цифрами "542 676";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "474 747" заменить цифрами "477 072";
в подпункте 2):
затраты - цифры "553 629,7" заменить цифрами "555 954,7";
в пункте 5:
в абзаце втором:
цифры "56 466" заменить цифрами "57 085";
в абзаце третьем:
цифры "1 675" заменить цифрами "1 815";
в пункте 7:
в абзаце третьем:
цифры "41 566" заменить цифрами "42 031";
в абзаце четвертом:
цифры "1 905" заменить цифрами "3 006".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата.