Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 231 "2019-2021 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қарашадағы № 307 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қарашада № 6452 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 231 "2019-2021 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-197 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "54 467" сандары "57 634" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "51 150" сандары "54 317" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "56 703,8" сандары "59 870,8" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
1) тармақшасында:
"3 663" сандары "4 690" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) 2019 жылға аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
ауылдық жерлерде оқушыларды жақын жердегі мектепке дейін тегін алып баруды және одан алып қайтуды ұйымдастыруға – 2 140 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений и дополнения в решение Алгинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 231 "Об утверждении бюджета Маржанбулакского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 8 ноября 2019 года № 307. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 ноября 2019 года № 6452. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 231 "Об утверждении бюджета Маржанбулакского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-197, опубликованное 24 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "54 467" заменить цифрами "57 634";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "51 150" заменить цифрами "54 317";
в подпункте 2):
затраты - цифры "56 703,8" заменить цифрами "59 870,8";
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "3 663" заменить цифрами "4 690";
и дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) Учесть на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
организация бесплатного подвоза учащихся до ближайшей школы и обратно в сельской местности – 2 140 тысяч тенге".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
М. Муратбаев
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жұмабаев
Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қарашадағы
№ 307 шешіміне қосымша

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
М. Муратбаев
Секретарь Алгинского
районного маслихата
Б. Жумабаев
Приложение к решению Алгинского районного маслихата от 8 ноября 2019 года № 307