Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 217 "2019-2021 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 310 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 желтоқсанда № 6514 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 217 "2019-2021 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-192 тіркелген, 2019 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "8 436 316,6" сандары "7 955 858,6" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер - "735 391" сандары "797 898" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер - "112 628" сандары "40 818" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - "14 689" сандары "23 992" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері - "7 573 608,6" сандары "7 093 150,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "8 438 707,4" сандары "7 958 249,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы - "-96 102,8" сандары "-96 101,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру - "96 102,8" сандары "96 101,8" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацта: "405 122" сандары "409 122" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта: "15 102" сандары "25 725" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта: "60 749" сандары "46 749" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта: "606 685" сандары "557 662" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта: "41 444" сандары "34 119" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта: "485 942" сандары "480 938" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта: "22 000" сандары "19 645" сандарымен ауыстырылысын;
8 тармақта:
екінші абзацта: "174 964" сандары "115 559" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
екінші абзацта: "159 892" сандары "129 642" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта: "492 669" сандары "418 669" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта: "24 333" сандары "21 707" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 217 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 29 ноября 2019 года № 310. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 декабря 2019 года № 6514. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 217 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-192, опубликованное 4 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры - "8 436 316,6" заменить цифрами "7 955 858,6";
в том числе:
налоговые поступления цифры "735 391" заменить цифрами "797 898";
неналоговые поступления цифры "112 628" заменить цифрами "40 818";
поступления от продажи основного капитала "14 689" заменить цифрами "23 992";
поступления трансфертов цифры "7 573 608,6" заменить цифрами "7 093 150,6";
в подпункте 2):
затраты цифры "8 438 707,4" заменить цифрами "7 958 249,4";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "-96 102,8" заменить цифрами "-96 101,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "96 102,8" заменить цифрами "96 101,8";
в пункте 7:
в абзаце втором: цифры "405 122" заменить цифрами "409 122";
в абзаце пятом: цифры "15 102" заменить цифрами "25 725";
в абзаце шестом: цифры "60 749" заменить цифрами "46 749";
в абзаце седьмом: цифры "606 685" заменить цифрами "557 662";
в абзаце восьмом: цифры "41 444" заменить цифрами "34 119";
в абзаце десятом: цифры "485 942" заменить цифрами "480 938";
в абзаце одиннадцатом: цифры "22 000" заменить цифрами "19 645";
в пункте 8:
в абзаце втором: цифры "174 964" заменить цифрами "115 559";
в пункте 9:
в абзаце втором: цифры "159 892" заменить цифрами "129 642";
в абзаце третьем: цифры "492 669" заменить цифрами "418 669";
в абзаце пятом: цифры "24 333" заменить цифрами "21 707";

жетінші абзацта: "2 500" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта: "8 360" сандары "8 358" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта: "12 968" сандары "13 305" сандарымен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта: "273 776" сандары "105 786" сандарымен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта: "56 347" сандары 58 367" сандарымен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацта: "10 740" сандары "3 103" сандарымен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацта: "4 350" сандары "3 957" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма бірінші абзацта: "86 730" сандары "87 330" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
екінші абзацта: "133 423" сандары "132 733" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта: "18 802" сандары "14 802" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта: "50 886" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта: "38 628" сандары "18 676" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

в абзаце седьмом: цифры "2 500" заменить цифрой "0";
в абзаце одиннадцатом: цифры "8 360" заменить цифрами "8 358";
в абзаце четырнадцатом: цифры "12 968" заменить цифрами "13 305";
в абзаце шестнадцатом: цифры "273 776" заменить цифрами "105 786";
в абзаце семнадцатом: цифры "56 347" заменить цифрами "58 367";
в абзаце восемнадцатом: цифры "10 740" заменить цифрами "3 103";
в абзаце девятнадцатом: цифры "4 350" заменить цифрами "3 957";
в абзаце двадцать первом: цифры "86 730" заменить цифрами "87 330";
в пункте 10:
в абзаце втором: цифры "133 423" заменить цифрами "132 733";
в абзаце третьем: цифры "18 802" заменить цифрами "14 802";
в абзаце седьмом: цифры "50 886" заменить цифрой "0";
в абзаце восьмом: цифры "38 628" заменить цифрами "18 676";
2. Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
М. Муратбаев
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жұмабаев
Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы
№ 310 шешіміне № 1 қосымша

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Алгинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
М. Муратбаев
Секретарь Алгинского
районного маслихата
Б. Жумабаев
Приложение № 1 к решению Алгинского районного маслихата от 29 ноября 2019 года № 310

7075
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3226
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
77285,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
18304
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
61584
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
28990,4
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29731,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29620,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18999,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
7029
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3592
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
111
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
111
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
840158,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
793253,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2300
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
1300
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
1000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
28745
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
28745
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
762208,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
462880,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
279683
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
19645
2
Коммуналдық шаруашылық
41617
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26815
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
17500
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

7075
006
Оказание жилищной помощи
3226
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
77285,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18304
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
61584
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
28990,4
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29731,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29620,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18999,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7029
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3592
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
111
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
111
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
840158,7
1
Жилищное хозяйство
793253,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2300
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1300
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1000
464
Отдел образования района (города областного значения)
28745
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
28745
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
762208,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
462880,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
279683
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
19645
2
Коммунальное хозяйство
41617
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26815
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
17500
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 217 шешіміне № 5 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетке ауылдық округ әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Қала және ауылдық округтердің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 123001
Елді мекендердегі көшелерді жарықтан-дыру 123008
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету 123009
Бесқоспа

Приложение № 5 к решению Алгинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 217
Перечень бюджетных программ акимов сельских округов в районном бюджете на 2019год
Наименование города и сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа 123001
Освещение улиц в населенных пунктах 123008
Обеспечение санитарии населенных пунктов 123009
Бескоспинский