Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 229 "2019-2021 жылдарға арналған Тамды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 317 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 желтоқсанда № 6588 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 229 "2019-2021 жылдарға арналған Тамды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-198 тіркелген, 2019 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "62 620" сандары "61 710" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "58 173" сандары "57 263" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "63 194,3" сандары "62 284,3" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
1) тармақшасында:
екінші абзацта: "7 076,0" сандары "5 913,0" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта: "1 351" сандары "1 500" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
екінші абзацта: "2 850,0" сандары "2 954" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 229 "Об утверждении бюджета Тамдинского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 18 декабря 2019 года № 317. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 декабря 2019 года № 6588. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 229 "Об утверждении бюджета Тамдинского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-198, опубликованное 24 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры - "62 620" заменить цифрами "61 710";
в том числе:
поступления трансфертов цифры - "58 173" заменить цифрами "57 263";
в подпункте 2)
затраты цифры - "63 194,3" заменить цифрами "62 284,3";
в пункте 4:
в подпункте 1):
в абзаце втором: цифры "7 076,0" заменить цифрами "5 913,0";
в абцазе третьем: цифры "1 351" заменить цифрами "1 500";
в подпункте 2):
в абзаце втором: цифры "2 850,0" заменить цифрами "2 954";
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
М. Муратбаев
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жумабаев

3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
М. Муратбаев
Секретарь Алгинского
районного маслихата
Б. Жумабаев