Маржанбұлақ ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 19 "Маржанбұлақ ауылдық округіне қарасты елді мекендерге көше атауын беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы Маржанбұлақ ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 18 қазандағы № 365 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 қазанда № 6425 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Ақтөбе облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 4 қорытындысы негізінде аумақ халқының пікірін ескере отырып, Маржанбұлақ ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Маржанбұлақ ауылдық округі әкімінің қазақ тіліндегі 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 19 "Маржанбұлақ ауылдық округіне қарасты елді мекендерге көше атауын беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-69 тіркелген, 2009 жылғы 03 ақпанда "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
қазақ тіліндегі шешімнің 1 тармағындағы "№ 7. Ы. Алтынсарин" сөздері "№ 7. Аққұдық" сөздерімен ауыстырылсын.
2. "Маржанбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Алға ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Ж. Шабаров

О внесении изменения в решение акима Маржанбулакского сельского округа от 23 декабря 2008 года № 19 "О присвоении наименований улицам населенных пунктов Маржанбулакского сельского округа"
Решение акима Маржанбулакского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 18 октября 2019 года № 365. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 октября 2019 года № 6425
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения Актюбинской областной ономастической комиссии от 20 декабря 2018 года № 4 с учетом мнения населения, аким Маржанбулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Маржанбулакского сельского округа на казахском языке от 23 декабря 2008 года № 19 "О присвоении наименований улицам населенных пунктов Маржанбулакского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов№ 3-3-69, опубликованное 03 февраля 2009 года в газете "Жұлдыз-Звезда") следующее изменение:
в пункте 1 решения на казахском языке слова "№ 7. Ы. Алтынсарин" заменить словами "№ 7. Аққұдық".
2. Государственному учреждению "Аппарат Маржанбулакского сельского округа" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Алгинского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Ж. Шабаров