Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 192 "2019-2021 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 мамырдағы № 232 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 мамырда № 6148 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 192 "2019-2021 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-195 санымен тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасы келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 6 008 580,0 мың теңге;
салықтық түсімдер - 4 086 340,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 7 906,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –1 912 334,0 мың теңге";
2) тармақшасында:
шығындар - "5 230 876,7" сандары "6 128 664,7" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 192 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2019-2021 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 14 мая 2019 года № 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 мая 2019 года № 6148. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 192 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-4-195, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей новой редакции:
"1) доходы - 6 008580,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4 086 340,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 7 906,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 2 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 1 912 334,0 тысяч тенге";
в подпункте 2):
затраты - цифры "5 230 876,7" заменить цифрами "6 128 664,7".
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 5 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде және мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Г. Елеуова
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 мамырдағы № 232 шешіміне 1 қосымша

2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде и периодических печатных изданиях.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
Г. Елеуова
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Б. Турлыбаев
Приложение 1 к решению Байганинского районного маслихата от 14 мая 2019 года № 232

Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 мамырдағы № 232 шешіміне 2 қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 192 шешіміне 5 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалары
Функционалдық топ
Ащы ауылдық округі
Жаңажол ауылдық округі
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
II. ШЫҒЫНДАР
19 512,4

Приложение 2 к решению Байганинского районного маслихата от 14 мая 2019 года № 232
Приложение 5 к решению Байганинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 192
Бюджетные программы аппаратов акимов сельских округов в районном бюджете на 2019 год
Функциональная группа
Ащинский сельский округ
Жанажолский сельский округ
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II. ЗАТРАТЫ
19 512,4