Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 204 "2019-2021 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 тамыздағы № 249 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 тамыздағы № 6340 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 204 "2019-2021 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-197 санымен тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "257 980,8" сандары "261 468,8" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "227 648,8" сандары "231 136,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасы келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"шығындар – "263 168,8" мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – "-1 700,0" мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "1 700,0" мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 204 "Об утверждении бюджета Карауылкелдинского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 6 августа 2019 года № 249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 августа 2019 года № 6340. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Байганинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 204 "Об утверждении бюджета Карауылкелдинского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-4-197, опубликованное 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "257 980,8" заменить цифрами "261 468,8";
поступления трансфертов – цифры "227 648,8" заменить цифрами "231 136,8";
подпункт 2) изложить в следующей новой редакции:
"затраты – "263 168,8" тысяч тенге;
дефицит бюджета (профицит) – "-1 700,0" тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – "1 700,0" тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Жумабаев
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 тамыздағы № 249 шешіміне қосымша

2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
А. Жумабаев
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Б. Турлыбаев
Приложение к решению Байганинского районного маслихата от 6 августа 2019 года № 249