Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 207 "2019-2021 жылдарға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 қарашадағы № 269 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қарашада № 6464 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 207 "2019-2021 жылдарға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-200 тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "52 820,7" сандары "53 349,7" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "50 572,7" сандары "51 101,7" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасы келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – "54 635,0" мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – "-1 285,3" мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "1 285,3" мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 207 "Об утверждении бюджета Жаркамысского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 15 ноября 2019 года № 269. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 ноября 2019 года № 6464. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Байганинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 207 "Об утверждении бюджета Жаркамысского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3-4-200, опубликованное 16 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "52 820,7" заменить цифрами "53 349,7";
поступления трансфертов - цифры "50 572,7" заменить цифрами "51 101,7";
подпункт 2) изложить в следующей новой редакции:
"2) затраты – "54 635,0" тысяч тенге;
дефицит бюджета (профицит) – "-1 285,3" тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - "1 285,3" тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
К. Табынбаева
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 қарашадағы № 269 шешіміне қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 207 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І.КІРІСТЕР

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Байганинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
К. Табынбаева
Секретарь Байганинского
маслихата районного
Б. Турлыбаев
Приложение к решению Байганинского районного маслихата от 15 ноября 2019 года № 269
Приложение 1 к решению Байганинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 207
Бюджет Жаркамысского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ