Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 185 "2019-2021 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 наурыздағы № 207 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 наурызда № 6013 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 106 баптарына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫяяЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 185 "2019-2021 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-5-199 тіркелген, 2019 жылы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "3 639 928" сандары "3 778 614" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық емес түсімдер "20 845" сандары "20 855" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері "3 152 384" сандары "3 291 060" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "3 639 928" сандары "3 792 085,7" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы "-27 544" сандары "-41 015,7" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру "27 544" сандары "41 015,7" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
төртінші абзацта:
"125 327" сандары "170 019" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"32 799" сандары "32 739" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
үшінші абзацта:
"126 099" сандары "126 149" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"5 302" сандары "32 566" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"6 430" сандары "12 860" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"жалпы білім беру мектептерінің алғашқы әскери дайындық кабинетін жабдықтауға- 3 100 мың теңге;
өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге -4 200 мың теңге;
білім тарату орталығын құруға-3 000 мың теңге;
ауданның коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін пайдалануды ұйымдастыруға -50 000 мың теңге.";
10- тармақта:
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге-32 378 мың теңге;
мектепке дейінгі тәрбие беру ұйымдарына бейнебақылау орнатуға - 2 160 мың теңге.".

О внесений изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 185 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2019-2021 годы
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 14 марта 2019 года № 207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 марта 2019 года № 6013. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 185 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-5-199, опубликованное 11 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 639 928" заменить цифрами "3 778 614";
в том числе:
неналоговые поступления цифры "20 845" заменить цифрами "20 855";
поступления трансфертов цифры "3 152 384" заменить цифрами "3 291 060";
в подпункте 2):
затраты цифры "3 639 928" заменить цифрами "3 792 085,7";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "-27 544" заменить цифрами "-41 015,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "27 544" заменить цифрами "41 015,7";
в пункте 7:
в абзаце четвертом:
цифры "125 327" заменить цифрами "170 019";
в абзаце двенадцатом:
цифры "32 799" заменить цифрами "32 739";
в пункте 9:
в абзаце третьем:
цифры "126 099" заменить цифрами "126 149";
в абзаце четвертом:
цифры "5 302" заменить цифрами "32 566";
в абзаце одиннадцатом:
цифры "6 430" заменить цифрами "12 860";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"3 100 тысяча тенге- на оснащение кабинетов начальной военной подготовки общеобразовательных школ;
4 200 тысяч тенге- на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации;
3000 тысяч тенге - на создание центра распространения знаний;
50 000 тысяч тенге- на организацию эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности района.";
в пункте 10:
и дополнить абзацами следующего содержания:
"32 378 тысяч тенге- на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы;
2160 тысяч тенге - на установку камер видеонаблюдения в детских дошкольных учреждениях.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;

2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

1 158
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
118 742
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
118 742
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 935
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
11 250
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
58 607
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
90
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
3 333
023
Әдістемелік жұмыс
12 767
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5 600
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 160
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
261 134
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
56 954
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53 515
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
53 515
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 439
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 439
2
Әлеуметтiк көмек
183 379
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
183 379
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
104 673
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17 510
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28 691
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
7 753
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
24 752
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20 801
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20 801
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 429
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

1 158
9
Прочие услуги в области образования
118 742
464
Отдел образования района (города областного значения)
118 742
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
24 935
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
11 250
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
58 607
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
90
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 333
023
Методическая работа
12 767
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 600
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 160
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
261 134
1
Социальное обеспечение
56 954
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53 515
005
Государственная адресная социальная помощь
53 515
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 439
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 439
2
Социальная помощь
183 379
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
183 379
002
Программа занятости
104 673
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17 510
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28 691
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7 753
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
24 752
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20 801
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20 801
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 429
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат