Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 5 наурыздағы № 133 "Ырғыз ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 217 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 сәуірде № 6029 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 283 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 13.03.2020 № 283 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 546 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ырғыз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 133 "Ырғыз ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-5-168 тіркелген, 2018 жылғы 3 сәуірде аудандық "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қазақ тіліндегі шешімнің 1-тармағында "ауданы бойынша" сөздері "ауданында" сөзімен ауыстырылсын.
2. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ырғыз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
О. Нұрмағанбет
Аудандық мәслихаттың хатшысы К. Қосаяқов

О внесении изменения в решение районного маслихата от 5 марта 2018 года № 133 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Иргизскому району"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 29 марта 2019 года № 217. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 апреля 2019 года № 6029. Утратило силу решением Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 13 марта 2020 года № 283
Сноска. Утратило силу решением Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 13.03.2020 № 283 (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии со статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и статьи 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иргизского районного маслихата от 5 марта 2018 года № 133 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Иргизскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-5-168, опубликованное 3 апреля 2018 года в районной газете "Ырғыз") следующее изменение:
в пункте 1 указанного решения на казахском языке слова "ауданы бойынша" заменить словом "ауданында".
2. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе акимата Иргизского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Иргизского
районного маслихата
О. Нурмаганбет
Секретарь Иргизского
районного маслихата
К. Косаяков