Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 185 "2019-2021 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 қарашадағы № 254 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 желтоқсанда № 6510 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 185 "2019-2021 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-5-199 тіркелген, 2019 жылы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "4 290 718" сандары "4 502 641,2" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер "464 899" сандары "482 804" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер "20 855" сандары "8 794" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер "1 800" сандары "4 958" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері "3 803 164" сандары "4 006 085,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "4 304 189,7" сандары "4 516 112,9" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу "27 544" сандары "28 506" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер "37 875" сандары "38 837" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы "-41 015,7" сандары "-41 977,7" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру "41 015,7" сандары "41 977,7" сандарымен ауыстырылсын;
7- тармақта:
екінші абзацта:
"157 676" сандары "200 676" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"3 659" сандары "1 732,2" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"11 889" сандары "13 392" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"283 952" сандары "270 952" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"10 567" сандары "8 000" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджет арқылы Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 121 907 мың теңге;

О внесений изменений и дополнения в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 185 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2019-2021 годы
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 27 ноября 2019 года № 254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 декабря 2019 года № 6510. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 185 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-5-199, опубликованное 11 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "4 290 718" заменить цифрами "4 502 641,2 ";
в том числе:
налоговые поступления цифры "464 899" заменить цифрами "482 804";
неналоговые поступления цифры "20 855" заменить цифрами "8 794";
поступления от продажи основного капитала цифры "1 800" заменить цифрами "4 958";
поступления трансфертов цифры "3 803 164" заменить цифрами "4 006 085,2";
в подпункте 2):
затраты цифры "4 304 189,7" заменить цифрами "4 516 112,9";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифры "27 544" заменить цифрами "28 506";
в том числе:
бюджетные кредиты цифры "37 875" заменить цифрами "38 837";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "-41 015,7" заменить цифрами "-41 977,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "41 015,7" заменить цифрами "41 977,7";
в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "157 676" заменить цифрами "200 676";
в абзаце четвертом:
цифры "3 659" заменить цифрами "1 732,2";
в абзаце шестом:
цифры "11 889" заменить цифрами "13 392";
в абзаце девятом:
цифры "283 952" заменить цифрами "270 952";
в абзаце десятом:
цифры "10 567" заменить цифрами "8 000";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть в районном бюджете на 2019 год поступление текущих целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан через областной бюджет:
121 907 тысяч тенге- на выплату государственной адресной социальной помощи;

3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Ырғыз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы
В. Машина
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Қосаяқов

3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Иргизского района после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Иргизского районного маслихата
В. Машина
Секретарь Иргизского
районного маслихата
К. Косаяков