Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 294 "2019-2021 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 наурыздағы № 326 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 наурызда № 6016 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 106 баптарына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 294 "2019-2021 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-183 тіркелген, 2019 жылғы 10 қантарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 462 047" сандары "3 549 444" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдер
"468 587" сандары "469 987" сандарымен ауыстырылсын,
салықтық емес түсімдер
"63 420" сандары "62 020" сандарымен ауыстырылсын,
трансферттер түсімдері
"2 926 040" сандары "3 013 437" сандарымен ауыстырылсын,
2) тармақшасында:
шығындар
"3 462 047" сандары "3 632 051,6" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицитi)
"- 73 847" сандары "-156 454,6" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) "73 847" сандары "156 454,6" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
он төртінші абзацта:
"99 385" сандары "119 415" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
төртінші абзацта:
"13 935" сандары "16 158" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"6 544" сандары "13 088" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
20 000 мың теңге - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Жосалы ауылындағы "Жосалы орта мектеп – балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыру;
1 500 мың теңге - жалпы білім беретін мектептердің бастапқы әскери дайындық кабинеттерін жарақтандыруға;
4 100 мың теңге - өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге;
3 000 мың теңге - білім орталығын құруға;30 000 мың теңге - аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге.

О внесений изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 294 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 18 марта 2019 года № 326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 марта 2019 года № 6016. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьями 104, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 294 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-183, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 462 047" заменить цифрами "3 549 444",
в том числе:
налоговые поступления
цифры "468 587" заменить цифрами "469 987";
неналоговые поступления
цифры "63 420" заменить цифрами "62 020";
поступления трансфертов
цифры "2 926 040" заменить цифрами "3 013 437";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 462 047" заменить цифрами "3 632 051,6 ";
в подпункте 5)
дефицит (профицит) бюджета
цифры "-73 847" заменить цифрами "- 156 454,6";
в подпункте 6)
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -
цифры "73 847" заменить цифрами "156 454,6".
в пункте 6:
в абзаце четырнадцатом:
цифры "99 385" заменить цифрами "119 415".
в пункте 7:
в абзаце четвертом:
цифры "13 935 " заменить цифрами "16 158";
в абзаце двенадцатом:
цифры "6 544 " заменить цифрами "13 088";
и дополнить абзацами следующего содержания:
20 000 тысяч тенге - газификация коммунального государственного учреждения "Жосалинская средняя школа - детский сад" в селе Жосалы Каргалинского района Актюбинской области;
1 500 тысяч тенге - на оснащение кабинетов начальной военной подготовки общеобразовательных школ;
4 100 тысяч тенге - на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации;
3 000 тысяч тенге - на создание центра распространения знаний;
30 000 тысяч тенге - на средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов.

2. Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облыстық Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы А. Байменшина
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Заглядова
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 18 наурыздағы
№ 326 шешіміне
1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 294 шешіміне
1 қосымшасы
2019 жылға арналған Қарғалы аудандық бюджеті
Санаты
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы, мың теңге
1. Кірістер

2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение водится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии маслихата А. Байменшина
Секретарь районного маслихата Н. Заглядова
Приложение1
к решению районного маслихата
от 18 марта 2019 года № 326
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 294
Каргалинский районный бюджет на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма, тысяч тенге
I. Доходы